04 Ocak 2023 Çarşamba |
|
Werder Bremen |
2-0
|
Real Murcia |
|
2-0
|
|
|
Werder Bremen |
17:30
|
St. Pauli |
|
-
|
|
05 Ocak 2023 Perşembe |
|
Linense |
2-0
|
Winterthur |
|
2-0
|
|
06 Ocak 2023 Cuma |
|
Wolfsburg |
3-2
|
Hoffenheim |
|
1-1
|
|
07 Ocak 2023 Cumartesi |
|
Universitatea Cluj |
1-3
|
FC Zuerich |
|
0-1
|
|
|
Union Berlin |
1-0
|
Augsburg |
|
0-0
|
|
|
Lyngby |
3-2
|
Hvidovre |
|
2-1
|
|
|
Schalke 04 |
2-2
|
FC Zuerich |
|
0-1
|
|
|
Mönchengladbach |
2-0
|
Oldenburg |
|
1-0
|
|
|
Lugano |
2-7
|
St. Pauli |
|
2-5
|
|
|
Leverkusen |
2-1
|
Venezia |
|
2-0
|
|
|
Austria Wien |
17:00
|
Favoritner AC |
|
-
|
|
|
Union Berlin |
4-1
|
Augsburg |
|
4-0
|
|
|
Basel |
2-3
|
Freiburg |
|
0-2
|
|
|
FC Köln |
4-0
|
Hamburger SV |
|
2-0
|
|
08 Ocak 2023 Pazar |
|
Sion |
0-3
|
VfB Stuttgart |
|
0-0
|
|
|
Werder Bremen |
2-2
|
St. Gallen |
|
2-0
|
|
|
Hertha Berlin |
3-0
|
Club de Lyon FC |
|
2-0
|
|
09 Ocak 2023 Pazartesi |
|
Hertha Berlin |
7-1
|
Brave SC |
|
3-1
|
|
|
Hoffenheim |
3-1
|
Servette |
|
1-1
|
|
10 Ocak 2023 Salı |
|
Zalaegerszegi |
2-1
|
Hartberg |
|
1-0
|
|
|
Schalke 04 |
0-1
|
Nürnberg |
|
0-0
|
|
|
Hannover 96 |
2-2
|
FC Zuerich |
|
0-2
|
|
|
Austria Wien |
3-4
|
[team] takımı kadrosunun yaş ortalaması ...! |
|
3-2
|
|
|
Lugano |
0-0
|
Piast Gliwice |
|
0-0
|
|
|
Mainz 05 |
5-1
|
?????? ????? |
|
2-0
|
|
|
Bochum |
1-1
|
Grasshopper |
|
1-1
|
|
|
B. Dortmund |
5-1
|
Fortuna Düsseldorf |
|
2-1
|
|
|
Greuther Fürth |
1-2
|
Hansa Rostock |
|
0-2
|
|
11 Ocak 2023 Çarşamba |
|
Arminia Bielefeld |
0-4
|
Mönchengladbach |
|
0-1
|
|
|
Paderborn |
0-1
|
St. Gallen |
|
0-1
|
|
|
Young Boys |
3-0
|
Puskas FC Academy |
|
0-0
|
|
|
Augsburg |
0-2
|
Ferencvaros |
|
0-0
|
|
|
Rapid Wien |
6-0
|
SR Donaufeld |
|
4-0
|
|
|
Hertha Berlin |
7-0
|
SIMA Aguilas |
|
4-0
|
|
12 Ocak 2023 Perşembe |
|
Hertha Berlin |
2-2
|
Millonarios |
|
0-1
|
|
|
VfB Stuttgart |
0-2
|
Sparta Prag |
|
0-1
|
|
|
Linense |
18:00
|
Basel |
|
-
|
|
13 Ocak 2023 Cuma |
|
E. Frankfurt |
1-0
|
Lech Poznan |
|
0-0
|
|
|
Bochum |
0-3
|
Diosgyori VTK |
|
0-2
|
|
|
Sion |
14:00
|
Bochum |
|
-
|
|
|
Viborg |
2-0
|
Vendsyssel FF |
|
1-0
|
|
|
E. Frankfurt |
2-2
|
Lech Poznan |
|
1-2
|
|
|
Freiburg |
5-2
|
Hamburger SV |
|
4-2
|
|
|
AGF |
5-1
|
Soenderjyske Fodbold |
|
4-0
|
|
|
AaB |
2-2
|
Fredericia |
|
0-1
|
|
|
Servette |
0-3
|
Slavia Prag |
|
0-2
|
|
|
Sturm Graz |
3-1
|
Mura |
|
1-1
|
|
|
Sion |
1-0
|
Jablonec |
|
0-0
|
|
|
Bochum |
1-1
|
?????? ????? |
|
0-1
|
|
|
B. Dortmund |
6-0
|
Basel |
|
3-0
|
|
|
Servette |
0-1
|
Slavia Prag |
|
0-0
|
|
|
Austria Wien |
19:30
|
Admira Moedling II |
|
-
|
|
|
Austria Wien |
3-2
|
FCM Traiskirchen |
|
2-0
|
|
|
Bayern Munih |
4-4
|
RB Salzburg |
|
1-1
|
|
14 Ocak 2023 Cumartesi |
|
Young Boys |
2-0
|
Thun |
|
1-0
|
|
|
FC Nordsjaelland |
3-0
|
FC Helsingoer |
|
1-0
|
|
|
Augsburg |
0-4
|
Wolfsburg |
|
0-2
|
|
|
Lyngby |
5-0
|
Fremad Amager |
|
5-0
|
|
|
Naestved |
0-1
|
OB |
|
0-1
|
|
|
LASK |
5-1
|
Vorwaerts Steyr |
|
2-1
|
|
|
Winterthur |
6-0
|
Dornbirn |
|
2-0
|
|
|
Mainz 05 |
2-2
|
Hoffenheim |
|
1-1
|
|
|
Mönchengladbach |
0-1
|
St. Pauli |
|
0-1
|
|
|
SK Austria Klagenfurt |
12-1
|
VST Voelkermarkt |
|
6-1
|
|
|
Ramloesa Soedra |
0-9
|
Helsingborg |
|
0-3
|
|
|
Young Boys |
0-0
|
FC Vaduz |
|
0-0
|
|
|
RB Leipzig |
4-0
|
Mlada Boleslav |
|
2-0
|
|
|
Lugano |
3-0
|
Xamax |
|
2-0
|
|
|
Ried |
1-1
|
BW Linz |
|
1-1
|
|
|
Sandefjord |
1-0
|
Fram Larvik |
|
1-0
|
|
|
Austria Lustenau |
1-3
|
FV Illertissen |
|
1-2
|
|
|
FC Zuerich |
2-1
|
Wil |
|
2-1
|
|
|
Grasshopper |
0-1
|
Fortuna Düsseldorf |
|
0-0
|
|
|
FC Köln |
5-0
|
Lommel |
|
1-0
|
|
|
Arminia Bielefeld |
2-1
|
Holstein Kiel |
|
1-0
|
|
|
Augsburg |
1-0
|
Wolfsburg |
|
0-0
|
|
|
Union Berlin |
3-1
|
Zilina |
|
2-1
|
|
|
Schalke 04 |
0-1
|
Werder Bremen |
|
0-1
|
|
|
FC Zuerich |
1-1
|
Wil |
|
1-1
|
|
15 Ocak 2023 Pazar |
|
Leverkusen |
1-0
|
Kopenhag |
|
0-0
|
|
|
CSKA Moskova |
2-2
|
Simba SC |
|
2-0
|
|
|
St. Gallen |
0-1
|
Altach |
|
0-1
|
|
16 Ocak 2023 Pazartesi |
|
AC Horsens |
1-1
|
Hobro |
|
0-1
|
|
|
Rapid Wien |
2-3
|
Slask Wroclaw |
|
2-2
|
|
|
RB Salzburg |
2-1
|
Sparta Prag |
|
1-1
|
|
17 Ocak 2023 Salı |
|
Lugano |
14:00
|
Freiburg II |
|
-
|
|
|
Samara |
1-0
|
Sumqayit |
|
0-0
|
|
|
Austria Wien |
3-1
|
Vasas |
|
1-0
|
|
|
LASK |
4-3
|
Kapfenberger SV |
|
2-1
|
|
|
Amstetten |
5-2
|
Hartberg |
|
2-1
|
|
|
PFC Sochi |
5-1
|
Forte Taganrog |
|
2-1
|
|
|
FC Rapperswil-Jona |
0-2
|
Winterthur |
|
0-1
|
|
|
Austria Lustenau |
5-0
|
SC Bruehl |
|
1-0
|
|
18 Ocak 2023 Çarşamba |
|
Broendby IF |
15:00
|
Naestved |
|
-
|
|
|
Grasshopper |
1-0
|
Schaffhausen |
|
0-0
|
|
|
Sturm Graz |
2-1
|
FC Vaduz |
|
2-1
|
|
|
Kazan |
4-2
|
Akron Togliatti |
|
2-0
|
|
|
Lokomotiv Moscow |
1-1
|
Bunyodkor Tashkent |
|
1-1
|
|
|
Kalmar FF |
0-3
|
Lyngby |
|
0-3
|
|
|
SK Austria Klagenfurt |
4-2
|
Wolfsberger AC II |
|
1-1
|
|
|
Hittarps IK |
0-3
|
Helsingborg |
|
0-1
|
|
19 Ocak 2023 Perşembe |
|
Silkeborg |
1-2
|
Viborg |
|
1-1
|
|
|
CSKA Moskova |
1-0
|
FC Orenburg |
|
1-0
|
|
|
Fakel Voronej FK |
0-1
|
FK Spartak Subotica |
|
0-1
|
|
|
Samara |
16:00
|
Szeged-Csanad Grosics Akademia |
|
-
|
|
|
FK Akhmat |
1-3
|
Partizan |
|
1-1
|
|
|
AGF |
1-1
|
Diosgyori VTK |
|
0-0
|
|
|
Bodo/Glimt |
1-0
|
Viking |
|
0-0
|
|
|
Riyadh All-Star |
4-5
|
Paris Saint-Germain |
|
2-2
|
|
20 Ocak 2023 Cuma |
|
Ried |
0-0
|
Novi Pazar |
|
0-0
|
|
|
Hartberg |
1-1
|
SKN St. Poelten |
|
1-0
|
|
|
AC Horsens |
2-2
|
AaB |
|
2-1
|
|
|
Malmö FF |
2-0
|
Randers FC |
|
1-0
|
|
|
Rapid Wien |
3-1
|
Teplice |
|
1-0
|
|
|
Molde |
0-2
|
Viktoria Plzen |
|
0-1
|
|
|
Austria Wien |
2-1
|
Shakhtar |
|
1-0
|
|
|
Karlsruher SC |
0-3
|
RB Salzburg |
|
0-0
|
|
|
Baerum |
0-2
|
Stabaek |
|
0-2
|
|
|
Haecken |
5-2
|
Norrby |
|
1-1
|
|
|
Hammarby |
4-3
|
Sandvikens IF |
|
1-3
|
|
|
IFK Gothenburg |
4-1
|
Degerfors |
|
1-0
|
|
21 Ocak 2023 Cumartesi |
|
Kazan |
2-0
|
Beroe |
|
1-0
|
|
|
FC Nordsjaelland |
4-0
|
OB |
|
1-0
|
|
|
Silkeborg |
1-2
|
Vendsyssel FF |
|
0-2
|
|
|
Halmstads BK |
0-4
|
Oesters IF |
|
0-1
|
|
|
Aengelholms FF |
2-1
|
Helsingborg |
|
1-0
|
|
|
Hannover 96 |
2-1
|
Holstein Kiel |
|
2-0
|
|
|
LASK |
2-1
|
Sanfrecce Hiroshima |
|
1-0
|
|
|
Paderborn |
1-1
|
Arminia Bielefeld |
|
1-0
|
|
|
St. Pauli |
0-0
|
FC Midtjylland |
|
0-0
|
|
|
AIK |
2-1
|
Sollentuna FK |
|
1-0
|
|
|
Sturm Graz |
1-1
|
Wisla Plock |
|
0-1
|
|
|
Brommapojkarna |
1-1
|
Djurgaarden |
|
1-0
|
|
|
Austria Lustenau |
0-3
|
Aarau |
|
0-1
|
|
|
Mjaellby |
1-0
|
BK Olympic |
|
1-0
|
|
|
Altach |
1-0
|
VfB Stuttgart II |
|
1-0
|
|
|
FC Rostov |
4-0
|
Bunyodkor Tashkent |
|
2-0
|
|
|
Vancouver Whitecaps |
1-2
|
Wolfsberger AC |
|
1-0
|
|
|
Sturm Graz |
2-0
|
Vozdovac |
|
1-0
|
|
22 Ocak 2023 Pazar |
|
Dinamo Moscow |
3-3
|
FC Orenburg |
|
2-1
|
|
|
Lokomotiv Moscow |
1-1
|
Rodina |
|
2-0
|
|
|
Broendby IF |
4-1
|
Hvidovre |
|
1-0
|
|
|
S. Moskova |
16:00
|
Levski |
|
-
|
|
|
S. Moskova |
3-1
|
AGMK |
|
2-1
|
|
|
PFC Sochi |
3-0
|
Neftekhimik |
|
1-0
|
|
|
AGF |
1-1
|
Vaalerenga |
|
1-0
|
|
23 Ocak 2023 Pazartesi |
|
Samara |
1-4
|
Radnicki Nis |
|
1-2
|
|
|
Ried |
3-1
|
Mura |
|
1-0
|
|
|
FK Akhmat |
1-1
|
Vojvodina |
|
1-0
|
|
|
Austria Wien |
0-0
|
Partizan |
|
0-0
|
|
24 Ocak 2023 Salı |
|
Fakel Voronej FK |
2-0
|
FK Graficar |
|
1-0
|
|
|
Randers FC |
2-1
|
Fredericia |
|
1-0
|
|
|
PFC CSKA-Sofia |
1-3
|
LASK |
|
0-2
|
|
|
FC Krasnodar |
1-0
|
Bunyodkor Tashkent |
|
1-0
|
|
|
Rapid Wien |
4-0
|
Dynamo Kiev |
|
2-0
|
|
25 Ocak 2023 Çarşamba |
|
Arda Kardzhali |
4-0
|
Alanyaspor |
|
1-0
|
|
|
Botev |
2-1
|
Ural |
|
2-0
|
|
|
Winterthur |
2-1
|
Flora Tallinn |
|
1-0
|
|
|
FK Haugesund |
0-1
|
Wolfsberger AC |
|
0-0
|
|
|
Nizhny Novgorod |
1-1
|
Akron Togliatti |
|
1-1
|
|
26 Ocak 2023 Perşembe |
|
Viborg |
2-1
|
AaB |
|
1-0
|
|
|
Young Boys |
4-1
|
Flora Tallinn |
|
1-1
|
|
|
Sturm Graz |
1-3
|
TSC Backa Topola |
|
0-1
|
|
|
AIK |
3-1
|
Taeby FK |
|
1-1
|
|
|
Kopenhag |
4-1
|
Hvidovre |
|
0-1
|
|
|
Cukaricki |
17:00
|
LASK |
|
-
|
|
|
Sturm Graz |
2-2
|
Dinamo Batumi |
|
1-0
|
|
|
Bodo/Glimt |
0-0
|
Kalmar FF |
|
0-0
|
|
|
Haecken |
2-1
|
Fredrikstad |
|
1-0
|
|
27 Ocak 2023 Cuma |
|
Austria Lustenau |
2-3
|
FK Crvena Zvezda |
|
1-1
|
|
|
LASK |
1-1
|
Termalica Nieciecza |
|
1-1
|
|
|
Botev |
0-1
|
S. Moskova |
|
0-0
|
|
|
Partizan |
0-1
|
AC Horsens |
|
0-0
|
|
|
Hamarkameratene |
0-5
|
KFUM |
|
0-2
|
|
|
NK Bravo |
1-2
|
Hartberg |
|
1-1
|
|
|
Randers FC |
5-1
|
Soenderjyske Fodbold |
|
1-1
|
|
|
FC Midtjylland |
4-2
|
OB |
|
3-0
|
|
|
Rosenborg |
1-1
|
Tromsoe |
|
0-1
|
|
|
Vaalerenga |
4-1
|
Sarpsborg 08 |
|
1-0
|
|
|
LASK |
3-1
|
Wisla Krakow |
|
0-1
|
|
|
Odds Ballklubb |
4-1
|
Notodden |
|
0-0
|
|
|
Broendby IF |
2-1
|
Elfsborg |
|
1-1
|
|
|
Brommapojkarna |
2-1
|
Sirius |
|
1-1
|
|
|
Lillestroem |
2-1
|
Sandefjord |
|
1-1
|
|
|
Austria Wien |
2-1
|
First Vienna FC |
|
1-1
|
|
|
Malmö FF |
0-1
|
FC Nordsjaelland |
|
0-0
|
|
|
CSKA Moskova |
2-1
|
Partizan |
|
0-0
|
|
|
Sandnes Ulf |
1-4
|
Viking |
|
0-3
|
|
28 Ocak 2023 Cumartesi |
|
Khimki |
1-2
|
Veles Moscow |
|
0-1
|
|
|
Samara |
3-0
|
SKA-Khabarovsk |
|
2-0
|
|
|
Ried |
3-2
|
Vorwaerts Steyr |
|
0-2
|
|
|
IFK Gothenburg |
1-1
|
Halmstads BK |
|
1-1
|
|
|
Lyngby |
3-1
|
Hilleroed |
|
2-1
|
|
|
Kjelsaas |
1-3
|
Stabaek |
|
1-2
|
|
|
Lokomotiv Plovdiv |
15:30
|
Nizhny Novgorod |
|
-
|
|
|
Seattle Sounders FC |
0-0
|
Wolfsberger AC |
|
0-0
|
|
|
Helsingborg |
1-2
|
Mjaellby |
|
0-1
|
|
|
AFC Eskilstuna |
1-5
|
Djurgaarden |
|
1-1
|
|
|
Oern-Horten |
0-3
|
Sandefjord |
|
0-0
|
|
|
Molde |
2-1
|
Traeff |
|
0-0
|
|
|
IFK Norrkoeping |
0-2
|
Vasteras SK |
|
0-1
|
|
|
IFK Vaernamo |
2-1
|
Landskrona BoIS |
|
2-1
|
|
|
WSG Tirol |
4-0
|
Kufstein |
|
1-0
|
|
|
Ried |
2-2
|
SKN St. Poelten |
|
0-2
|
|
|
Varbergs BoIS FC |
1-1
|
Falkenbergs FF |
|
1-0
|
|
|
RB Salzburg |
1-0
|
Slovan Bratislava |
|
0-0
|
|
|
Kazan |
2-1
|
Samara |
|
1-0
|
|
|
Khimki |
2-0
|
Pyunik |
|
0-0
|
|
|
Seattle Sounders FC |
2-3
|
Hammarby |
|
1-1
|
|
29 Ocak 2023 Pazar |
|
Altach |
0-3
|
Monaco B |
|
0-1
|
|
|
Degerfors |
1-1
|
Skoevde AIK |
|
1-1
|
|
|
Dinamo Moscow |
3-2
|
Borac Banja Luka |
|
0-1
|
|
|
PFC Sochi |
0-2
|
Lokomotiv Moscow |
|
0-0
|
|
|
Derry City |
17:00
|
AaB |
|
-
|
|
|
Lokomotiv Plovdiv |
1-1
|
Nizhny Novgorod |
|
1-0
|
|
30 Ocak 2023 Pazartesi |
|
Ural |
0-1
|
Rodina 2 |
|
0-0
|
|
|
Ural |
0-1
|
Rodina |
|
0-1
|
|
|
Kopenhag |
0-0
|
AGF |
|
0-0
|
|
|
Fakel Voronej FK |
2-1
|
Slavia Sofia |
|
1-0
|
|
31 Ocak 2023 Salı |
|
Stroemsgodset |
3-2
|
Fredrikstad |
|
2-2
|
|
|
Slavia Sofia |
2-1
|
FC Orenburg |
|
2-1
|
|
|
CSKA Moskova |
6-0
|
FC Alania Vladikavkaz |
|
3-0
|
|
|
Austria Lustenau |
2-2
|
Dynamo Kiev |
|
2-0
|
|
|
Rukh Lviv |
2-3
|
Sturm Graz |
|
2-2
|
|
|
Silkeborg |
19:00
|
Aarhus Fremad |
|
-
|
|
01 Şubat 2023 Çarşamba |
|
Molde |
8-1
|
Brattvaag |
|
6-1
|
|
|
Kazan |
6-0
|
Navbahor Namangan |
|
3-0
|
|
02 Şubat 2023 Perşembe |
|
Dinamo Moscow |
3-1
|
Arda Kardzhali |
|
3-1
|
|
|
Bodo/Glimt |
3-4
|
Viborg |
|
1-4
|
|
|
Hammarby |
2-2
|
Jeonbuk Hyundai Motors FC |
|
0-1
|
|
|
Haecken |
2-2
|
Odds Ballklubb |
|
1-1
|
|
|
FC Rostov |
1-2
|
S. Moskova |
|
0-0
|
|
03 Şubat 2023 Cuma |
|
Samara |
1-2
|
Yaroslavl |
|
0-2
|
|
|
Fakel Voronej FK |
4-1
|
Andijon |
|
2-1
|
|
|
Samara |
3-3
|
FC Orenburg |
|
0-2
|
|
|
Sarpsborg 08 |
2-1
|
Hamarkameratene |
|
0-1
|
|
|
Aalesund |
2-1
|
Hoedd |
|
1-0
|
|
|
Sabah |
0-1
|
OB |
|
0-1
|
|
|
Austria Lustenau |
1-3
|
Dornbirn |
|
1-1
|
|
|
Lillestroem |
2-2
|
Stabaek |
|
1-1
|
|
|
Sirius |
2-1
|
AaB |
|
1-0
|
|
|
Austria Wien |
1-1
|
Floridsdorfer AC |
|
1-1
|
|
|
Fakel Voronej FK |
0-1
|
Chayka |
|
0-0
|
|
|
Kalmar FF |
4-1
|
Mjaellby |
|
3-0
|
|
|
Malmö FF |
0-0
|
FC Dallas |
|
0-0
|
|
|
Degerfors |
1-0
|
AFC Eskilstuna |
|
1-0
|
|
|
FC Krasnodar |
1-0
|
PFC Sochi |
|
1-0
|
|
04 Şubat 2023 Cumartesi |
|
RB Salzburg |
3-4
|
Grazer AK |
|
0-2
|
|
|
FC Nordsjaelland |
1-0
|
Metalist 1925 |
|
0-0
|
|
|
KFUM |
0-3
|
Sandefjord |
|
0-0
|
|
|
GAIS |
2-1
|
Varbergs BoIS FC |
|
1-1
|
|
|
CSKA Moskova |
14:00
|
Vejle Boldklub |
|
-
|
|
|
CSKA Moskova |
14:00
|
Shkupi |
|
-
|
|
|
Joenkoepings Soedra |
1-0
|
Helsingborg |
|
0-0
|
|
|
Hartberg |
0-3
|
Spartak Trnava |
|
0-3
|
|
|
IFK Vaernamo |
2-0
|
Trelleborgs FF |
|
2-0
|
|
|
Hammarby |
3-5
|
Brann |
|
1-2
|
|
|
FC Orenburg |
1-1
|
CSKA Moskova |
|
0-0
|
|
|
FC Nordsjaelland |
1-1
|
FC Sheriff |
|
1-1
|
|
|
Vasteras SK |
3-0
|
Brommapojkarna |
|
2-0
|
|
|
Silkeborg |
3-2
|
IFK Norrkoeping |
|
1-0
|
|
|
FK Haugesund |
3-0
|
Vard Haugesund |
|
1-0
|
|
05 Şubat 2023 Pazar |
|
Kazan |
2-0
|
FC Ufa |
|
1-0
|
|
|
FK Akhmat |
2-2
|
Chayka |
|
1-1
|
|
|
Ural |
16:00
|
Ararat Armenia |
|
-
|
|
|
Altach |
16:00
|
FV Illertissen |
|
-
|
|
|
Lokomotiv Moscow |
16:30
|
Urartu FC |
|
-
|
|
|
WSG Tirol |
1-1
|
Flora Tallinn |
|
1-0
|
|
|
Rosenborg |
2-0
|
Levanger |
|
0-0
|
|
|
FK Akhmat |
1-0
|
Khimki |
|
0-0
|
|
06 Şubat 2023 Pazartesi |
|
Dinamo Moscow |
4-1
|
FC Yenisey Krasnoyarsk |
|
1-0
|
|
|
Ural |
1-1
|
Zenit St. Petersburg |
|
0-1
|
|
|
PFC Sochi |
3-0
|
FC Rostov |
|
2-0
|
|
|
IFK Gothenburg |
2-0
|
Tromsoe |
|
2-0
|
|
|
Sogndal |
3-5
|
AaB |
|
3-2
|
|
|
FC Krasnodar |
0-4
|
S. Moskova |
|
0-1
|
|
07 Şubat 2023 Salı |
|
FC Orenburg |
14:00
|
FC Unirea Dej |
|
-
|
|
|
Las Palmas |
1-3
|
Djurgaarden |
|
0-2
|
|
|
Nakhon Pathom |
1-5
|
OB |
|
1-4
|
|
|
Molde |
18:00
|
Haecken |
|
-
|
|
08 Şubat 2023 Çarşamba |
|
Fakel Voronej FK |
1-1
|
Torpedo Moscow |
|
1-0
|
|
|
Torpedo Moscow |
1-3
|
Volgar Astrahan |
|
0-1
|
|
|
IFK Norrkoeping |
1-2
|
Viborg |
|
1-0
|
|
|
Varbergs BoIS FC |
1-2
|
Tvaaaakers IF |
|
0-0
|
|
09 Şubat 2023 Perşembe |
|
FC Dallas |
1-0
|
Hammarby |
|
0-0
|
|
|
Bodo/Glimt |
2-2
|
Silkeborg |
|
1-0
|
|
|
Urartu FC |
0-1
|
Zenit St. Petersburg |
|
0-0
|
|
|
Stroemsgodset |
2-0
|
Raufoss |
|
1-0
|
|
|
Aalesund |
0-3
|
Brann |
|
0-0
|
|
|
Odds Ballklubb |
18:00
|
Linense |
|
-
|
|
|
Odds Ballklubb |
4-3
|
Molde |
|
1-2
|
|
|
GAIS |
1-0
|
Degerfors |
|
1-0
|
|
10 Şubat 2023 Cuma |
|
Zorya |
1-4
|
FC Nordsjaelland |
|
1-1
|
|
|
Haecken |
3-1
|
AGF |
|
2-0
|
|
|
Malmö FF |
3-0
|
Vaalerenga |
|
3-0
|
|
|
CSM Politehnica Iasi |
1-1
|
FC Nordsjaelland |
|
0-0
|
|
|
Zenit St. Petersburg |
1-1
|
Ararat Armenia |
|
0-0
|
|
|
Lillestroem |
3-2
|
Hamarkameratene |
|
2-1
|
|
|
Jeonbuk Hyundai Motors FC |
0-2
|
Sarpsborg 08 |
|
0-0
|
|
|
AGF |
3-4
|
Malmö FF |
|
1-2
|
|
|
PFC Sochi |
0-2
|
S. Moskova |
|
0-2
|
|
11 Şubat 2023 Cumartesi |
|
FK Akhmat |
11:00
|
Volga Ulyanovsk |
|
-
|
|
|
Sogndal |
2-3
|
Silkeborg |
|
0-1
|
|
|
Sirius |
0-1
|
Djurgaarden |
|
0-1
|
|
|
Vendsyssel FF |
2-2
|
AaB |
|
1-0
|
|
|
AC Horsens |
2-1
|
Kalmar FF |
|
0-1
|
|
|
AFC Eskilstuna |
0-4
|
Brommapojkarna |
|
0-2
|
|
|
Varbergs BoIS FC |
1-2
|
Varbergs GIF FK |
|
1-1
|
|
|
Molde |
17:00
|
FC Dallas |
|
-
|
|
|
Tromsoe |
2-3
|
HJK |
|
2-3
|
|
|
FK Akhmat |
1-1
|
CSKA Moskova |
|
0-1
|
|
|
FC Helsingoer |
0-1
|
Helsingborg |
|
0-0
|
|
|
FK Haugesund |
2-0
|
Bryne |
|
0-0
|
|
|
IFK Gothenburg |
0-3
|
Viborg |
|
0-2
|
|
|
Hammarby |
1-0
|
Stabaek |
|
0-0
|
|
|
FC Rostov |
0-4
|
FC Krasnodar |
|
0-2
|
|
12 Şubat 2023 Pazar |
|
Dinamo Moscow |
1-0
|
Olympic |
|
0-0
|
|
|
Khimki |
2-3
|
Maktaaral FC |
|
1-2
|
|
|
Randers FC |
2-1
|
Iberia 1999 |
|
1-0
|
|
|
Terengganu |
0-2
|
OB |
|
0-1
|
|
|
Lokomotiv Moscow |
2-1
|
Ural |
|
0-1
|
|
|
Randers FC |
3-0
|
Surkhon-2011 |
|
1-0
|
|
|
Dinamo Moscow |
4-2
|
Khimki |
|
3-1
|
|
13 Şubat 2023 Pazartesi |
|
Sandefjord |
2-1
|
Aalesund |
|
0-0
|
|
|
FC Orenburg |
0-1
|
Pyunik |
|
0-1
|
|
14 Şubat 2023 Salı |
|
Kopenhag |
14:00
|
Broendby IF |
|
-
|
|
|
Fakel Voronej FK |
2-1
|
Kaisar Kyzylorda |
|
0-1
|
|
|
Kopenhag |
2-0
|
Naestved |
|
1-0
|
|
|
Molde |
1-1
|
Jeonbuk Hyundai Motors FC |
|
0-1
|
|
|
Djurgaarden |
1-4
|
IFK Vaernamo |
|
0-2
|
|
|
Hamarkameratene |
1-1
|
Stroemmen |
|
0-1
|
|
|
Grasshopper |
2-1
|
Dornbirn |
|
0-1
|
|
|
Zenit St. Petersburg |
1-1
|
Ural |
|
0-0
|
|
15 Şubat 2023 Çarşamba |
|
Dinamo Moscow |
3-2
|
FC Alania Vladikavkaz |
|
2-1
|
|
|
Lokomotiv Moscow |
5-0
|
Fursan Hispania |
|
1-0
|
|
|
CSKA Moskova |
2-1
|
Dinamo Moscow |
|
0-1
|
|
|
Lokomotiv Moscow |
17:30
|
Shanghai Shenhua |
|
-
|
|
|
Rosenborg |
1-1
|
Stabaek |
|
0-1
|
|
|
BK Astrio |
0-2
|
Varbergs BoIS FC |
|
0-0
|
|
16 Şubat 2023 Perşembe |
|
KFUM |
4-5
|
Start |
|
3-1
|
|
|
Bryne |
0-2
|
Viking |
|
0-2
|
|
|
FK Akhmat |
1-1
|
Kazan |
|
1-0
|
|
|
Torpedo Moscow |
0-3
|
Samara |
|
0-2
|
|
|
FC Orenburg |
2-1
|
Nizhny Novgorod |
|
2-0
|
|
17 Şubat 2023 Cuma |
|
Khimki |
2-2
|
Kaisar Kyzylorda |
|
1-1
|
|
|
Sepahan |
2-0
|
Zenit St. Petersburg |
|
2-0
|
|
|
Lillestroem |
2-2
|
Flora Tallinn |
|
0-0
|
|
|
Khimki |
0-3
|
FC Astana |
|
0-0
|
|
|
FK Akhmat |
0-1
|
Neftekhimik |
|
0-0
|
|
|
FK Haugesund |
4-1
|
Aasane |
|
1-1
|
|
|
Brann |
3-3
|
Sarpsborg 08 |
|
2-3
|
|
|
Vaalerenga |
2-0
|
Moss |
|
1-0
|
|
18 Şubat 2023 Cumartesi |
|
FC Rostov |
3-0
|
Ararat Armenia |
|
2-0
|
|
|
Stroemsgodset |
2-2
|
Kongsvinger |
|
2-1
|
|
|
IFK Vaernamo |
3-1
|
Oergryte FF |
|
1-1
|
|
|
Ural |
17:00
|
Ararat Armenia |
|
-
|
|
|
Fenerbahçe |
4-2
|
Karagümrük |
|
3-0
|
|
|
PFC Sochi |
4-2
|
Fakel Voronej FK |
|
3-1
|
|
19 Şubat 2023 Pazar |
|
Elfsborg |
2-2
|
Odds Ballklubb |
|
1-0
|
|
|
Sandefjord |
0-1
|
Rosenborg |
|
0-0
|
|
|
Kazan |
2-0
|
CSKA Moskova |
|
2-0
|
|
20 Şubat 2023 Pazartesi |
|
Sivasspor |
13:00
|
Tokat Belediye Plevnespor |
|
-
|
|
|
Hamarkameratene |
1-2
|
Start |
|
0-2
|
|
|
Degerfors |
1-2
|
IF Karlstad |
|
1-1
|
|
21 Şubat 2023 Salı |
|
Moss |
1-1
|
Velez CF |
|
0-0
|
|
|
FC Orenburg |
4-3
|
Torpedo Moscow |
|
1-2
|
|
|
PFC Sochi |
3-1
|
Akron Togliatti |
|
0-0
|
|
22 Şubat 2023 Çarşamba |
|
Tromsoe |
1-1
|
KFUM |
|
0-1
|
|
|
Vaalerenga |
2-1
|
Raufoss |
|
2-1
|
|
|
Odds Ballklubb |
1-2
|
Oern-Horten |
|
1-2
|
|
23 Şubat 2023 Perşembe |
|
Viking |
2-3
|
Stroemsgodset |
|
0-1
|
|
|
Khimki |
2-5
|
FC Orenburg |
|
1-2
|
|
24 Şubat 2023 Cuma |
|
Khimki |
0-2
|
PFC Sochi |
|
0-1
|
|
|
Molde |
2-1
|
Sandefjord |
|
2-0
|
|
|
Stabaek |
0-0
|
Jerv |
|
0-0
|
|
|
PFC Sochi |
1-0
|
Baltika |
|
0-0
|
|
25 Şubat 2023 Cumartesi |
|
Brann |
1-0
|
Aasane |
|
1-0
|
|
|
Aalesund |
3-0
|
Sogndal |
|
1-0
|
|
|
Hamarkameratene |
1-0
|
Fredrikstad |
|
1-0
|
|
|
Oesters IF |
0-1
|
IFK Vaernamo |
|
0-1
|
|
|
Rosenborg |
3-2
|
Kristiansund BK |
|
1-2
|
|
|
Kongsvinger |
1-2
|
Mjoendalen |
|
0-1
|
|
|
FK Haugesund |
2-3
|
Tromsoe |
|
1-2
|
|
26 Şubat 2023 Pazar |
|
Viking |
2-2
|
Lillestroem |
|
2-1
|
|
|
Alanyaspor |
2-4
|
Galatasaray |
|
1-1
|
|
|
Odds Ballklubb |
1-2
|
Sarpsborg 08 |
|
1-1
|
|
28 Şubat 2023 Salı |
|
Fredrikstad |
0-0
|
Kongsvinger |
|
0-0
|
|
02 Mart 2023 Perşembe |
|
Viking |
0-1
|
Jerv |
|
0-0
|
|
03 Mart 2023 Cuma |
|
Brann |
3-1
|
Vaalerenga |
|
2-0
|
|
|
Rosenborg |
1-1
|
Aalesund |
|
0-0
|
|
|
FK Haugesund |
1-4
|
Lillestroem |
|
1-3
|
|
04 Mart 2023 Cumartesi |
|
Stabaek |
1-0
|
Mjoendalen |
|
-
|
|
|
Kristiansund BK |
0-4
|
Molde |
|
0-2
|
|
|
İstanbulspor |
0-6
|
Galatasaray |
|
0-3
|
|
|
Odds Ballklubb |
1-0
|
Stroemsgodset |
|
0-0
|
|
05 Mart 2023 Pazar |
|
Tromsoe |
3-3
|
SJK |
|
1-1
|
|
|
Sarpsborg 08 |
4-0
|
Moss |
|
2-0
|
|
|
Bryne |
2-2
|
Honka |
|
1-1
|
|
|
Start |
1-0
|
Sandefjord |
|
0-0
|
|
07 Mart 2023 Salı |
|
IFK Gothenburg |
1-1
|
Ljungskile |
|
0-0
|
|
08 Mart 2023 Çarşamba |
|
Linense |
0-0
|
Jerv |
|
0-0
|
|
09 Mart 2023 Perşembe |
|
Elfsborg |
4-1
|
Brentford B |
|
1-0
|
|
|
Elfsborg |
2-1
|
Breidablik |
|
1-0
|
|
10 Mart 2023 Cuma |
|
Aalesund |
1-1
|
Bodo/Glimt |
|
0-0
|
|
|
Vaalerenga |
1-0
|
Fredrikstad |
|
1-0
|
|
|
Honka |
2-1
|
Kristiansund BK |
|
1-1
|
|
|
Vaalerenga |
0-1
|
Kjelsaas |
|
0-1
|
|
|
IFK Gothenburg |
1-1
|
IFK Mariehamn |
|
1-0
|
|
11 Mart 2023 Cumartesi |
|
GAIS |
1-0
|
Helsingborg |
|
1-0
|
|
|
IFK Vaernamo |
1-2
|
Varbergs BoIS FC |
|
1-1
|
|
|
Trelleborgs FF |
15:00
|
Mjaellby |
|
-
|
|
|
Hamarkameratene |
2-4
|
Kongsvinger |
|
1-3
|
|
|
Sirius |
2-3
|
IK Brage |
|
1-0
|
|
|
Brommapojkarna |
3-1
|
Vasalunds IF |
|
1-1
|
|
12 Mart 2023 Pazar |
|
Stroemsgodset |
0-2
|
Sarpsborg 08 |
|
0-2
|
|
16 Mart 2023 Perşembe |
|
Kristiansund BK |
1-0
|
Landskrona BoIS |
|
1-0
|
|
17 Mart 2023 Cuma |
|
Vaalerenga |
3-2
|
Stroemsgodset |
|
1-2
|
|
|
Sandnes Ulf |
0-3
|
FK Haugesund |
|
0-2
|
|
|
AIK |
0-0
|
Sirius |
|
0-0
|
|
|
Aalesund |
3-1
|
Hamarkameratene |
|
2-1
|
|
18 Mart 2023 Cumartesi |
|
Halmstads BK |
1-1
|
IFK Vaernamo |
|
1-0
|
|
|
Elfsborg |
1-1
|
Degerfors |
|
1-0
|
|
|
Mjaellby |
16:00
|
Oesters IF |
|
-
|
|
|
Fredrikstad |
0-1
|
Sarpsborg 08 |
|
0-0
|
|
|
Oesters IF |
2-2
|
Malmö FF |
|
1-1
|
|
|
IFK Gothenburg |
1-0
|
Joenkoepings Soedra |
|
0-0
|
|
|
Rosenborg |
1-1
|
Ranheim |
|
1-1
|
|
|
Helsingborg |
2-1
|
Kalmar FF |
|
0-1
|
|
|
Brommapojkarna |
4-2
|
GIF Sundsvall |
|
2-2
|
|
|
IFK Norrkoeping |
0-0
|
Östersunds |
|
0-0
|
|
|
Sandnes Ulf |
18:00
|
Viking |
|
-
|
|
19 Mart 2023 Pazar |
|
Odds Ballklubb |
2-1
|
Jerv |
|
0-0
|
|
21 Mart 2023 Salı |
|
Molde |
0-1
|
Hoedd |
|
0-0
|
|
|
Raufoss |
3-0
|
Hamarkameratene |
|
1-0
|
|
22 Mart 2023 Çarşamba |
|
SC Heerenveen |
1-1
|
Vitesse |
|
0-0
|
|
|
Utsiktens BK |
2-0
|
Varbergs BoIS FC |
|
1-0
|
|
23 Mart 2023 Perşembe |
|
Hamburger SV |
1-2
|
E.Braunschweig |
|
0-2
|
|
|
Trelleborgs FF |
1-1
|
Broendby IF |
|
0-0
|
|
|
Nürnberg |
15:00
|
Jahn Regensburg |
|
-
|
|
|
E. Frankfurt |
1-1
|
Greuther Fürth |
|
0-0
|
|
|
Augsburg |
4-2
|
St. Gallen |
|
2-2
|
|
|
Holstein Kiel |
0-2
|
AGF |
|
0-2
|
|
|
Dornbirn |
2-3
|
WSG Tirol |
|
0-1
|
|
|
Ried |
1-0
|
Vorwaerts Steyr |
|
0-0
|
|
|
Kopenhag |
1-1
|
Brann |
|
1-1
|
|
|
RB Salzburg |
1-2
|
BW Linz |
|
1-1
|
|
|
Darmstadt |
1-1
|
Sandhausen |
|
0-0
|
|
|
Fenerbahçe |
2-2
|
Zenit St. Petersburg |
|
1-2
|
|
|
FC Köln |
0-1
|
St.Truiden |
|
0-1
|
|
|
Real Jaen |
2-3
|
Getafe |
|
1-2
|
|
24 Mart 2023 Cuma |
|
Como |
2-2
|
Lugano |
|
0-2
|
|
|
St. Pauli |
2-0
|
Hannover 96 |
|
0-0
|
|
|
VfB Stuttgart |
2-0
|
FC Heidenheim |
|
0-0
|
|
|
LASK |
3-2
|
SK Dynamo Ceske Budejovice |
|
3-1
|
|
|
İstanbulspor |
2-1
|
Kayserispor |
|
1-0
|
|
|
Halmstads BK |
0-0
|
Elfsborg |
|
0-0
|
|
|
Grazer AK |
2-2
|
SK Austria Klagenfurt |
|
0-1
|
|
|
?????? ????? |
5-0
|
Bellinzona |
|
0-0
|
|
|
Degerfors |
1-3
|
IK Brage |
|
0-0
|
|
|
Odds Ballklubb |
2-1
|
Sandefjord |
|
0-0
|
|
|
Kristiansund BK |
4-1
|
Viking |
|
2-1
|
|
|
Brann |
20:00
|
Odds Ballklubb |
|
-
|
|
|
Berliner AK 07 |
1-5
|
Hertha Berlin |
|
0-5
|
|
25 Mart 2023 Cumartesi |
|
Haecken |
5-1
|
FC Trollhaettan |
|
3-0
|
|
|
IFK Gothenburg |
1-1
|
Sarpsborg 08 |
|
1-1
|
|
|
Helsingborg |
0-3
|
AIK |
|
0-1
|
|
|
Hammarby |
2-2
|
Honka |
|
0-2
|
|
|
Orduspor 1967 |
1-4
|
Giresunspor |
|
0-2
|
|
|
Varbergs BoIS FC |
3-2
|
Norrby |
|
2-1
|
|
|
Aalesund |
0-3
|
Molde |
|
0-2
|
|
|
Kongsvinger |
1-1
|
Stabaek |
|
1-0
|
|
|
IFK Norrkoeping |
1-2
|
Brommapojkarna |
|
0-1
|
|
|
Mjaellby |
3-3
|
Landskrona BoIS |
|
2-1
|
|
|
Skoevde AIK |
0-2
|
IFK Vaernamo |
|
0-0
|
|
|
Kalmar FF |
0-0
|
Oesters IF |
|
0-0
|
|
|
Cremonese |
2-2
|
SPAL 2013 |
|
0-2
|
|
|
Haecken |
18:00
|
Vaalerenga |
|
-
|
|
|
Stroemsgodset |
4-0
|
Mjoendalen |
|
1-0
|
|
26 Mart 2023 Pazar |
|
Rosenborg |
0-0
|
FK Haugesund |
|
0-0
|
|
|
Qarabag FK |
1-2
|
Galatasaray |
|
1-1
|
|
27 Mart 2023 Pazartesi |
|
Sirius |
2-2
|
Oerebro |
|
0-0
|
|
30 Mart 2023 Perşembe |
|
Red Bull Bragantino |
2-3
|
Cruzeiro |
|
2-0
|
|
31 Mart 2023 Cuma |
|
Stroemsgodset |
16:00
|
Sandefjord |
|
-
|
|
01 Nisan 2023 Cumartesi |
|
Rosenborg |
2-1
|
Kongsvinger |
|
2-1
|
|
|
Lillestroem |
2-0
|
Odds Ballklubb |
|
0-0
|
|
02 Nisan 2023 Pazar |
|
Brann |
6-0
|
Sogndal |
|
4-0
|
|
|
Molde |
2-3
|
Bodo/Glimt |
|
2-2
|
|
|
Tromsoe |
1-0
|
Hamarkameratene |
|
0-0
|
|
|
Sarpsborg 08 |
2-1
|
Stabaek |
|
0-1
|
|
|
FK Haugesund |
1-1
|
Viking |
|
1-0
|
|
|
Aalesund |
1-0
|
Kristiansund BK |
|
0-0
|
|
|
Stroemsgodset |
2-2
|
Sandefjord |
|
1-1
|
|
|
Tromsoe |
0-3
|
Tromsdalen |
|
0-0
|
|
03 Nisan 2023 Pazartesi |
|
Vaalerenga |
2-1
|
Jerv |
|
2-0
|
|
12 Nisan 2023 Çarşamba |
|
Beşiktaş |
2-0
|
Atletico Madrid |
|
1-0
|
|
13 Mayıs 2023 Cumartesi |
|
Sabah FK |
3-3
|
Beşiktaş |
|
2-2
|
|
29 Mayıs 2023 Pazartesi |
|
Oberneuland |
0-7
|
Mönchengladbach |
|
0-4
|
|
31 Mayıs 2023 Çarşamba |
|
Hallescher FC |
0-3
|
Mönchengladbach |
|
0-2
|
|
06 Haziran 2023 Salı |
|
Vissel Kobe |
0-2
|
Barcelona |
|
0-2
|
|
17 Haziran 2023 Cumartesi |
|
Wervik |
2-1
|
Kortrijk |
|
1-1
|
|
|
KVV Zepperen-Brustem |
1-3
|
St.Truiden |
|
1-2
|
|
21 Haziran 2023 Çarşamba |
|
Halmstads BK |
0-3
|
Kalmar FF |
|
0-0
|
|
|
OH Leuven |
9-0
|
VC Bertem-Leefdaal |
|
5-0
|
|
24 Haziran 2023 Cumartesi |
|
FC Zuerich |
8-0
|
FC Kreuzlingen |
|
3-0
|
|
|
Lausanne |
1-2
|
Yverdon |
|
1-1
|
|
|
Harelbeke |
2-6
|
Kortrijk |
|
2-2
|
|
|
Grasshopper |
4-3
|
FC Vaduz |
|
2-3
|
|
|
SPG Pregarten |
0-7
|
LASK |
|
0-2
|
|
|
KSV Oudenaarde |
0-5
|
Anderlecht |
|
0-2
|
|
25 Haziran 2023 Pazar |
|
Brommapojkarna |
1-0
|
Oerebro |
|
0-0
|
|
|
St. Gallen |
2-1
|
Schaffhausen |
|
1-1
|
|
|
Dynamo Makhachkala |
1-1
|
FK Akhmat |
|
1-0
|
|
|
Malmö FF |
0-1
|
IFK Gothenburg |
|
0-1
|
|
26 Haziran 2023 Pazartesi |
|
IFK Norrkoeping |
1-2
|
AIK |
|
1-1
|
|
|
Hammarby |
4-1
|
Sirius |
|
1-1
|
|
|
Haecken |
0-1
|
Djurgaarden |
|
0-0
|
|
|
Lokomotiv Moscow |
1-1
|
İrtiş Omsk |
|
1-0
|
|
|
FC Rostov |
4-2
|
Forte Taganrog |
|
2-1
|
|
|
Halmstads BK |
1-2
|
Trelleborgs FF |
|
1-0
|
|
|
Virserums SGF |
0-13
|
Kalmar FF |
|
-
|
|
|
Joenkoepings Soedra |
0-3
|
IFK Vaernamo |
|
0-1
|
|
27 Haziran 2023 Salı |
|
Mjaellby |
3-2
|
Helsingborg |
|
1-2
|
|
28 Haziran 2023 Çarşamba |
|
SC Weiche Flensburg |
1-1
|
AGF |
|
1-1
|
|
|
Servette |
4-0
|
Xamax |
|
2-0
|
|
|
FC Zuerich |
6-0
|
FC Dietikon |
|
1-0
|
|
|
Dornbirn |
0-4
|
St. Gallen |
|
0-1
|
|
|
KSV Oudenaarde |
2-4
|
Kortrijk |
|
0-2
|
|
|
Glentoran |
0-0
|
St. Mirren |
|
0-0
|
|
29 Haziran 2023 Perşembe |
|
Lugano |
3-2
|
Bellinzona |
|
1-2
|
|
30 Haziran 2023 Cuma |
|
Lyngby |
0-2
|
FC Helsingoer |
|
0-0
|
|
|
FC Zuerich |
4-2
|
FC Rapperswil-Jona |
|
2-1
|
|
|
Lokomotiv Moscow |
4-2
|
Volgar Astrahan |
|
3-1
|
|
|
Grasshopper |
2-1
|
Austria Lustenau |
|
1-0
|
|
|
Ried |
3-0
|
1860 Münih |
|
1-0
|
|
|
Breitenrain |
1-1
|
Young Boys |
|
1-1
|
|
|
RB Salzburg |
2-1
|
Ferencvaros |
|
2-1
|
|
|
Young Boys |
1-0
|
Yverdon |
|
1-0
|
|
|
TSV Meckenbeuren |
0-6
|
Altach |
|
0-2
|
|
|
SCU Kilb |
1-4
|
Rapid Wien |
|
1-1
|
|
|
ATUS Velden |
0-3
|
Wolfsberger AC |
|
0-2
|
|
|
?????? ????? |
2-1
|
Aarau |
|
0-1
|
|
|
Servette |
1-0
|
Stade Nyonnais |
|
0-0
|
|
|
KFC Merelbeke |
1-9
|
Gent |
|
0-3
|
|
|
Yverdon |
1-1
|
Breitenrain |
|
-
|
|
01 Temmuz 2023 Cumartesi |
|
Samara |
1-2
|
Sokol Saratov |
|
1-1
|
|
|
Winterthur |
7-0
|
Null |
|
4-0
|
|
|
LASK |
5-2
|
Admira Moedling |
|
3-1
|
|
|
FC Nordsjaelland |
3-0
|
Naestved |
|
2-0
|
|
|
Hvidovre |
0-1
|
Vejle Boldklub |
|
-
|
|
|
Fredericia |
0-2
|
AGF |
|
0-1
|
|
|
Basel |
0-1
|
PFC CSKA-Sofia |
|
0-0
|
|
|
Hilleroed |
1-2
|
Hvidovre |
|
-
|
|
|
Linfield |
0-1
|
St. Mirren |
|
0-0
|
|
|
Hilleroed |
0-0
|
Vejle Boldklub |
|
0-0
|
|
|
OH Leuven |
1-0
|
Beerschot |
|
1-0
|
|
|
Regioteam Waalwijk |
0-12
|
RKC Waalwijk |
|
0-4
|
|
|
Brechin City |
1-5
|
Dundee FC |
|
0-3
|
|
|
Edinburgh City |
2-4
|
Hibernian |
|
2-1
|
|
|
Livingston |
2-0
|
Queen of South |
|
1-0
|
|
|
Club Brugge |
0-1
|
Zulte Waregem |
|
0-0
|
|
|
Cardiff City |
2-0
|
Penybont |
|
1-0
|
|
|
Bamber Bridge |
0-7
|
Preston North End |
|
0-1
|
|
|
Fraserburgh |
3-5
|
Celtic |
|
0-0
|
|
|
Westerlo |
2-2
|
St.Truiden |
|
2-1
|
|
|
Genk |
3-0
|
Tienen |
|
0-0
|
|
|
Rupel Boom |
0-3
|
KV Mechelen |
|
0-1
|
|
|
Thun |
1-0
|
FC Stade Lausanne-Ouchy |
|
0-0
|
|
|
Kortrijk |
0-2
|
SK Beveren |
|
0-0
|
|
|
FC Rostov |
4-1
|
Chornomorets |
|
3-0
|
|
|
Airdrieonians |
4-0
|
Motherwell |
|
2-0
|
|
|
Lausanne |
3-1
|
Sion |
|
1-1
|
|
|
Sturm Graz |
3-0
|
Mura |
|
1-0
|
|
|
Zenit St. Petersburg |
3-1
|
FK Neftchi |
|
0-1
|
|
|
ASV Schrems |
1-5
|
Austria Wien |
|
1-2
|
|
02 Temmuz 2023 Pazar |
|
St. Gallen |
13:00
|
Bellinzona |
|
-
|
|
|
RSV Eintracht 1949 |
0-6
|
Hertha Berlin |
|
0-5
|
|
03 Temmuz 2023 Pazartesi |
|
Skoevde AIK |
6-0
|
Halmstads BK |
|
1-0
|
|
|
FC Wolvega |
0-14
|
SC Heerenveen |
|
0-5
|
|
04 Temmuz 2023 Salı |
|
FC Orenburg |
0-0
|
Egnatia |
|
0-0
|
|
|
Nizhny Novgorod |
2-0
|
Tekstilshchik |
|
2-0
|
|
|
OB |
14:00
|
Fredericia |
|
-
|
|
|
St. Pauli |
4-1
|
Randers FC |
|
2-1
|
|
|
OB |
2-1
|
Vejle Boldklub |
|
0-0
|
|
|
Young Boys |
5-0
|
FC Stade Lausanne-Ouchy |
|
4-0
|
|
|
Dunajska Streda |
4-2
|
Rapid Wien |
|
2-1
|
|
|
CSKA Moskova |
4-0
|
Neftekhimik |
|
1-0
|
|
|
Dinamo Moscow |
2-1
|
SKA-Khabarovsk |
|
1-1
|
|
|
WSG Tirol |
1-2
|
Jablonec |
|
0-2
|
|
|
LASK |
2-0
|
1860 Münih |
|
1-0
|
|
|
Kazan |
5-1
|
KamAZ |
|
1-1
|
|
|
First Vienna FC |
2-0
|
BW Linz |
|
2-0
|
|
|
Lugano |
1-1
|
Unterhaching |
|
0-0
|
|
|
Lausanne |
1-2
|
Stade Nyonnais |
|
-
|
|
|
RB Salzburg |
0-2
|
Legia Warszawa |
|
0-0
|
|
|
Wolfsberger AC |
1-2
|
Leoben |
|
1-1
|
|
|
ATSV Wolfsberg |
0-9
|
SK Austria Klagenfurt |
|
0-2
|
|
|
FK Crvena Zvezda |
2-1
|
Zenit St. Petersburg |
|
1-0
|
|
|
St. Gallen |
1-2
|
Austria Lustenau |
|
1-0
|
|
|
Cardiff City |
3-1
|
TNS |
|
2-1
|
|
|
Barnet |
1-1
|
Norwich City |
|
1-1
|
|
|
Nairn County |
1-3
|
Ross County |
|
0-3
|
|
|
Livingston |
2-0
|
Alloa Athletic |
|
1-0
|
|
|
Glentoran |
1-0
|
Kilmarnock |
|
0-0
|
|
|
Dumbarton |
0-3
|
St. Mirren |
|
0-3
|
|
|
Dunfermline Athletic |
1-1
|
St. Johnstone |
|
1-1
|
|
05 Temmuz 2023 Çarşamba |
|
Kopenhag |
2-1
|
Silkeborg |
|
0-1
|
|
|
Torpedo Moscow |
2-2
|
S. Moskova |
|
2-0
|
|
|
Austria Wien |
2-0
|
Floridsdorfer AC |
|
2-0
|
|
|
Sion |
3-1
|
Yverdon |
|
1-1
|
|
|
Hartberg |
2-2
|
Nürnberg |
|
1-0
|
|
|
Kortrijk |
2-1
|
RWD Molenbeek |
|
1-0
|
|
|
Patro Eisden |
0-0
|
St.Truiden |
|
0-0
|
|
|
Galatasaray |
3-4
|
Hull City |
|
3-1
|
|
|
Boreham Wood |
0-0
|
Watford |
|
0-0
|
|
|
Bray Wanderers |
1-5
|
Dundee FC |
|
1-3
|
|
06 Temmuz 2023 Perşembe |
|
FC Zuerich |
5-1
|
Schaffhausen |
|
2-1
|
|
|
Hvidovre |
1-0
|
SV Eichede |
|
1-0
|
|
|
Nijniy Novgorod Stadyumu |
3-1
|
Vejle Boldklub |
|
3-0
|
|
|
Fakel Voronej FK |
2-0
|
Spartak Tambov |
|
-
|
|
|
Oostende |
1-3
|
Sporting Charleroi |
|
1-0
|
|
|
Broendby IF |
2-1
|
Hilleroed |
|
0-0
|
|
|
Lokomotiv Moscow |
0-1
|
Baltika |
|
0-0
|
|
|
FC Rostov |
2-1
|
Dynamo Makhachkala |
|
0-0
|
|
|
Hearts |
0-1
|
Plymouth Argyle |
|
0-1
|
|
|
PFC Sochi |
4-1
|
Leningradets |
|
1-1
|
|
|
Gaasterland/Sleat |
0-11
|
SC Heerenveen |
|
0-2
|
|
07 Temmuz 2023 Cuma |
|
Samara |
3-2
|
Neftekhimik |
|
0-0
|
|
|
FC Midtjylland |
1-2
|
AaB |
|
0-2
|
|
|
Holstein Kiel |
1-2
|
Hannover 96 |
|
0-0
|
|
|
Anderlecht |
3-1
|
NK Lokomotiva |
|
2-0
|
|
|
FC Stade Lausanne-Ouchy |
2-1
|
Grasshopper |
|
2-0
|
|
|
SK Austria Klagenfurt |
1-4
|
FC Liefering |
|
1-1
|
|
|
Cardiff City |
1-1
|
Cambridge United |
|
0-0
|
|
|
FC Orenburg |
3-3
|
Tractor |
|
3-3
|
|
|
Servette |
2-0
|
Cercle Brugge |
|
2-0
|
|
|
SG Gensingen/Grolsheim |
0-16
|
Mainz 05 |
|
0-7
|
|
|
VV Bergambacht |
0-9
|
S. Rotterdam |
|
0-3
|
|
|
Berkum |
1-3
|
PEC Zwolle |
|
0-2
|
|
|
Parkgate FC |
0-2
|
Rotherham United |
|
0-2
|
|
|
Ipswich Town |
2-1
|
Maidenhead United |
|
0-0
|
|
08 Temmuz 2023 Cumartesi |
|
Genk |
4-0
|
OH Leuven |
|
2-0
|
|
|
Lens |
4-4
|
Dunkerque |
|
1-1
|
|
|
Wehen Wiesbaden |
1-1
|
FC Nordsjaelland |
|
1-1
|
|
|
Trabzonspor |
0-2
|
Hajduk Split |
|
0-2
|
|
|
Feyenoord |
13:00
|
Hertha Berlin |
|
-
|
|
|
Fortuna Sittard |
1-1
|
Eindhoven |
|
1-1
|
|
|
V. Guimaraes |
0-1
|
Middlesbrough |
|
0-0
|
|
|
Rio Ave |
2-4
|
Braga B |
|
-
|
|
|
Nykoebing FC |
1-0
|
Hvidovre |
|
1-0
|
|
|
CSKA Moskova |
0-5
|
Dinamo Moscow |
|
0-1
|
|
|
Soenderjyske Fodbold |
1-2
|
Silkeborg |
|
1-1
|
|
|
Club Brugge |
3-0
|
Beerschot |
|
2-0
|
|
|
Feyenoord |
3-1
|
PEC Zwolle |
|
2-0
|
|
|
Lugano |
6-0
|
TSG Balingen |
|
4-0
|
|
|
Leoben |
0-0
|
Hartberg |
|
0-0
|
|
|
Ajax |
2-2
|
FC Den Bosch |
|
0-1
|
|
|
AGF |
2-1
|
AC Horsens |
|
1-0
|
|
|
Randers FC |
1-0
|
Lyngby |
|
0-0
|
|
|
South Shields |
3-4
|
Sunderland |
|
1-0
|
|
|
Fleetwood Town |
1-2
|
Dundee FC |
|
1-1
|
|
|
Royal Antwerp |
0-3
|
AEK Athens |
|
0-0
|
|
|
Hoffenheim |
3-1
|
FCA Walldorf |
|
1-0
|
|
|
FC Vaduz |
1-2
|
Basel |
|
0-1
|
|
|
Osnabrueck |
0-0
|
E.Braunschweig |
|
0-0
|
|
|
RKC Waalwijk |
0-0
|
Kortrijk |
|
0-0
|
|
|
Eupen |
4-0
|
Sporting Charleroi |
|
1-0
|
|
|
Gent |
1-2
|
NK Lokomotiva |
|
1-1
|
|
|
York City |
1-1
|
Sheffield Wednesday |
|
0-1
|
|
|
Shakhtar Donetsk U19 |
1-1
|
Excelsior |
|
0-0
|
|
|
Almelose Selectie |
1-5
|
Heracles |
|
1-1
|
|
|
Shakhtar |
3-3
|
Alkmaar |
|
1-1
|
|
|
PSV Eindhoven |
1-2
|
St.Truiden |
|
0-1
|
|
|
Linfield |
1-0
|
Kilmarnock |
|
1-0
|
|
|
Thun |
3-2
|
Yverdon |
|
2-0
|
|
|
E.Braunschweig |
0-1
|
Fortuna Düsseldorf |
|
0-1
|
|
|
RB Salzburg |
0-2
|
FC Nordsjaelland |
|
0-1
|
|
|
Darmstadt |
10-0
|
TSG Bad Koenig |
|
5-0
|
|
|
Sturm Graz |
4-0
|
Spartak Trnava |
|
2-0
|
|
|
Wolfsberger AC |
2-2
|
Zilina |
|
1-0
|
|
|
Accrington Stanley |
0-0
|
Blackburn Rovers |
|
0-0
|
|
|
Notts County |
1-5
|
Stoke City |
|
1-4
|
|
|
Greenock Morton |
2-0
|
St. Mirren |
|
0-0
|
|
|
Altach |
0-2
|
?????? ????? |
|
0-0
|
|
|
Fortuna Düsseldorf |
1-1
|
Osnabrueck |
|
1-1
|
|
|
Solihull Moors |
0-1
|
Birmingham City |
|
0-1
|
|
|
Rood Zwart |
0-17
|
FC Twente |
|
0-10
|
|
|
PAOK |
1-2
|
Go Ahead Eagles |
|
0-1
|
|
|
VV Duno |
0-9
|
Vitesse |
|
0-5
|
|
|
Rapid Wien |
1-1
|
Polissya Zhytomyr |
|
1-0
|
|
|
LASK |
1-1
|
St. Gallen |
|
0-1
|
|
|
Young Boys |
4-2
|
Hertha Berlin |
|
2-0
|
|
|
S. Moskova |
1-1
|
Akron Togliatti |
|
1-1
|
|
|
SK Beveren |
0-3
|
KV Mechelen |
|
0-2
|
|
|
Torpedo Moscow |
1-1
|
Kazan |
|
1-0
|
|
|
Gateshead FC |
2-3
|
Sunderland |
|
2-1
|
|
|
Lausanne |
1-1
|
Xamax |
|
1-0
|
|
|
Winterthur |
2-0
|
Aarau |
|
2-0
|
|
|
Austria Wien |
5-1
|
SV Horn |
|
0-1
|
|
|
Slavia Prag |
3-0
|
QPR |
|
2-0
|
|
|
Amstetten |
1-1
|
BW Linz |
|
1-1
|
|
|
Accrington Stanley |
2-2
|
Blackburn Rovers |
|
1-0
|
|
|
WSG Tirol |
1-2
|
PFC CSKA-Sofia |
|
1-1
|
|
|
S. Moskova |
0-2
|
Akron Togliatti |
|
0-1
|
|
|
Sturm Graz |
2-1
|
TSC Backa Topola |
|
0-1
|
|
|
FC Krasnodar |
2-2
|
Chornomorets |
|
2-0
|
|
|
DIO Druten |
0-15
|
NEC Nijmegen |
|
0-4
|
|
09 Temmuz 2023 Pazar |
|
AS Monaco |
1-1
|
Union St.Gilloise |
|
0-1
|
|
|
OB |
4-0
|
Viborg |
|
2-0
|
|
|
V. Guimaraes |
1-2
|
Wolves |
|
-
|
|
|
Naestved |
0-3
|
Hvidovre |
|
0-1
|
|
|
SC Heerenveen |
6-0
|
Kickers Emden |
|
4-0
|
|
|
Hohenlohe-Auswahl |
0-3
|
VfB Stuttgart |
|
0-0
|
|
|
Werder Bremen |
2-1
|
SV Drochtersen/Assel |
|
0-1
|
|
|
Dinamo Moscow |
6-3
|
CSKA Moskova |
|
1-1
|
|
|
Hearts |
1-1
|
Dunfermline Athletic |
|
0-0
|
|
|
Lilienfeld |
1-4
|
Austria Wien |
|
1-2
|
|
|
Bury |
0-3
|
Preston North End |
|
0-1
|
|
|
St. Pauli |
7-1
|
Austria Lustenau |
|
5-1
|
|
|
Lokomotiv Moscow |
3-0
|
SKA-Khabarovsk |
|
1-0
|
|
|
FC Rostov |
3-0
|
Fakel Voronej FK |
|
1-0
|
|
|
Zenit St. Petersburg |
4-3
|
Fenerbahçe |
|
0-0
|
|
|
Hatayspor |
1-1
|
Hull City |
|
0-0
|
|
10 Temmuz 2023 Pazartesi |
|
PFC Sochi |
2-1
|
Vista Gelendzhik |
|
1-0
|
|
|
Leon Saturn Ramenskoye |
0-2
|
Nizhny Novgorod |
|
0-2
|
|
|
PFC Sochi |
5-2
|
FC Yenisey Krasnoyarsk |
|
2-0
|
|
|
Galatasaray |
2-0
|
Kisvarda |
|
1-0
|
|
|
Bodmin Town |
0-9
|
Huddersfield |
|
0-4
|
|
|
Boreham Wood |
1-4
|
West Ham United |
|
0-2
|
|
11 Temmuz 2023 Salı |
|
Silkeborg |
1-0
|
FC Helsingoer |
|
0-0
|
|
|
FC Midtjylland |
4-3
|
Fredericia |
|
2-2
|
|
|
Gaziantep FK |
2-2
|
FC Orenburg |
|
1-0
|
|
|
Wolfsberger AC |
1-0
|
Debrecen |
|
0-0
|
|
|
Cardiff City |
1-1
|
Bristol Rovers |
|
0-1
|
|
|
Swansea City |
0-0
|
Broendby IF |
|
0-0
|
|
|
SK Austria Klagenfurt |
4-0
|
Leoben |
|
2-0
|
|
|
Servette |
5-2
|
FC Rapperswil-Jona |
|
3-2
|
|
|
Cardiff City |
1-0
|
Bristol Rovers |
|
1-0
|
|
|
Sigma Olomouc |
2-1
|
Rapid Wien |
|
2-1
|
|
|
Bochum |
9-2
|
Kickers Emden |
|
2-2
|
|
|
Schalke 04 |
0-2
|
Kopenhag |
|
0-2
|
|
|
FC Krasnodar |
3-0
|
PFC Kuban |
|
2-0
|
|
|
Metz |
3-0
|
Racing FC Union Luxembourg |
|
1-0
|
|
|
Stadyumdaki taraftarlar Meksika dalgası yaparak eğleniyorlar |
1-2
|
Yverdon |
|
1-1
|
|
|
Augsburg |
6-0
|
Tuerkspor Augsburg |
|
2-0
|
|
|
PEC Zwolle |
3-1
|
Westerlo |
|
0-0
|
|
|
Chesterfield |
1-2
|
Sheffield Wednesday |
|
1-0
|
|
|
Barnet |
1-0
|
Crystal Palace |
|
0-0
|
|
|
Plymouth Parkway |
0-2
|
Plymouth Argyle |
|
0-1
|
|
|
East Fife |
0-3
|
St. Johnstone |
|
0-0
|
|
12 Temmuz 2023 Çarşamba |
|
Kazan |
0-1
|
Samara |
|
0-1
|
|
|
Chaves |
2-3
|
Vilaverdense FC |
|
0-3
|
|
|
Rio Ave |
2-0
|
Moreirense |
|
0-0
|
|
|
Hilleroed |
0-0
|
Lyngby |
|
0-0
|
|
|
Kazan |
2-1
|
Samara |
|
0-0
|
|
|
Bristol City |
14:30
|
Reading |
|
-
|
|
|
SC Heerenveen |
0-2
|
Westerlo |
|
0-0
|
|
|
OH Leuven |
5-1
|
SK Beveren |
|
1-1
|
|
|
Altach |
2-1
|
Burnu kanayan [team] takımı oyuncusu sahayı terk ediyor. |
|
0-0
|
|
|
Viborg |
0-0
|
AGF |
|
0-0
|
|
|
Feyenoord |
2-0
|
Club Brugge |
|
2-0
|
|
|
Southampton |
0-2
|
Benfica |
|
0-2
|
|
|
M. United |
2-0
|
Leeds United |
|
0-0
|
|
|
Hartberg |
2-3
|
Polissya Zhytomyr |
|
1-2
|
|
|
Elversberg |
2-1
|
Hoffenheim |
|
1-1
|
|
|
Westfalia Rhynern |
0-7
|
B. Dortmund |
|
0-3
|
|
|
Genk |
2-3
|
PAOK |
|
0-2
|
|
|
Sporting Charleroi |
2-1
|
NK Lokomotiva |
|
0-0
|
|
|
Braga |
4-0
|
Torreense |
|
2-0
|
|
|
Dornbirner SV |
0-5
|
Austria Lustenau |
|
0-4
|
|
|
BW Linz |
19:00
|
Diosgyori VTK |
|
-
|
|
|
FSV Luckenwalde |
0-2
|
Union Berlin |
|
0-2
|
|
|
Darmstadt |
0-1
|
Norwich City |
|
0-1
|
|
|
Fenerbahçe |
1-3
|
FK Crvena Zvezda |
|
0-2
|
|
|
Lugano |
5-1
|
Paradiso |
|
2-1
|
|
|
?????? ????? |
3-0
|
Schaffhausen |
|
0-0
|
|
|
Young Boys |
3-3
|
Dynamo Kiev |
|
2-2
|
|
|
Tavistock AFC |
0-0
|
Huddersfield |
|
0-0
|
|
|
Arbroath |
0-1
|
Dundee FC |
|
0-1
|
|
|
AD Fafe |
0-2
|
V. Guimaraes |
|
0-1
|
|
|
Boreham Wood |
1-1
|
Brentford |
|
0-1
|
|
|
Turriff United |
0-9
|
Aberdeen |
|
0-3
|
|
13 Temmuz 2023 Perşembe |
|
Alanyaspor |
3-1
|
Rizespor |
|
3-0
|
|
|
Sivasspor |
3-0
|
İstanbulspor |
|
2-0
|
|
|
Konyaspor |
3-2
|
Samsunspor |
|
2-1
|
|
|
Ural |
3-0
|
Neftchi Fargona |
|
1-0
|
|
|
FC Stade Lausanne-Ouchy |
2-2
|
Paris FC |
|
0-1
|
|
|
Hibernian |
0-4
|
Bournemouth |
|
0-2
|
|
|
Nürnberg |
1-1
|
Arsenal |
|
0-1
|
|
14 Temmuz 2023 Cuma |
|
Dinamo Moscow |
1-0
|
Nizhny Novgorod |
|
1-0
|
|
|
FC Nordsjaelland |
1-1
|
Olympiakos |
|
1-0
|
|
|
Greuther Fürth |
2-3
|
FC Zuerich |
|
1-2
|
|
|
FC Nordsjaelland |
0-2
|
Magdeburg |
|
0-0
|
|
|
Sturm Graz |
2-1
|
Partizan |
|
1-1
|
|
|
Maccabi Netanya |
2-3
|
KV Mechelen |
|
1-3
|
|
|
PEC Zwolle |
1-3
|
S. Rotterdam |
|
0-3
|
|
|
Anderlecht |
0-6
|
Sparta Prag |
|
0-1
|
|
|
Lens |
2-2
|
Amiens |
|
1-2
|
|
|
[team] oyuncusu topu havadan ceza sahası içine gönderiyor, a |
2-9
|
Le Havre |
|
1-4
|
|
|
Antalyaspor |
2-1
|
Başakşehir |
|
1-0
|
|
|
Dinamo Moscow |
4-3
|
Nizhny Novgorod |
|
4-1
|
|
|
Lokomotiv Moscow |
7-0
|
Kvant Obninsk |
|
4-0
|
|
|
Lausanne |
3-1
|
Nice |
|
3-0
|
|
|
Kopenhag |
2-3
|
Viktoria Plzen |
|
1-1
|
|
|
LASK |
4-2
|
Debrecen |
|
1-1
|
|
|
St.Truiden |
0-2
|
Helmond |
|
0-0
|
|
|
Stade Nyonnais |
1-2
|
Everton |
|
0-0
|
|
|
WSG Tirol |
2-1
|
Sandhausen |
|
2-0
|
|
|
Sturm Graz |
2-0
|
Aris Limassol |
|
2-0
|
|
|
Mallorca |
3-1
|
Union Gurten |
|
0-0
|
|
|
Wolfsberger AC |
1-2
|
Al Hilal |
|
0-0
|
|
|
Empoli |
10-0
|
Castelfiorentino |
|
7-0
|
|
|
Preussen Muenster |
4-2
|
Heracles |
|
3-2
|
|
|
Annecy FC |
4-1
|
Yverdon |
|
2-1
|
|
|
Beerschot |
1-0
|
Kortrijk |
|
1-0
|
|
|
Getafe |
3-0
|
Bradford City |
|
2-0
|
|
|
TuS Koblenz |
1-6
|
Mainz 05 |
|
1-5
|
|
|
Cordoba |
0-2
|
Sevilla |
|
0-0
|
|
|
Austria Wien |
1-1
|
Galatasaray |
|
0-0
|
|
|
De Treffers |
1-2
|
Lyon |
|
0-0
|
|
|
Cadiz |
5-0
|
Barbate |
|
2-0
|
|
|
Hartlepool United |
2-1
|
Middlesbrough |
|
2-0
|
|
|
Cartagena |
1-2
|
Birmingham City |
|
0-2
|
|
|
Farense |
1-5
|
Al Nassr |
|
1-2
|
|
15 Temmuz 2023 Cumartesi |
|
Osasuna |
6-0
|
Osasuna B |
|
3-0
|
|
|
RB Salzburg |
4-1
|
Hamburger SV |
|
3-1
|
|
|
Hartberg |
0-6
|
Blackburn Rovers |
|
0-1
|
|
|
Reims |
2-3
|
Eupen |
|
1-1
|
|
|
Ipswich Town |
2-1
|
Spartak Trnava |
|
1-0
|
|
|
[team] takımı oyuncusu pas veriyor, ancak takım arkadaşı bir |
1-3
|
Moreirense |
|
0-2
|
|
|
Winterthur |
5-0
|
Baden |
|
1-0
|
|
|
Vizela |
2-2
|
SC Caldas |
|
-
|
|
|
Lorient |
3-3
|
Concarneau |
|
1-2
|
|
|
Braga |
2-0
|
Boavista |
|
2-0
|
|
|
Perth Glory |
2-6
|
West Ham United |
|
1-2
|
|
|
Genk |
3-3
|
Zulte Waregem |
|
2-2
|
|
|
Portimonense |
1-4
|
Celtic |
|
1-3
|
|
|
Vejle Boldklub |
1-4
|
Vendsyssel FF |
|
0-2
|
|
|
Club Brugge |
2-1
|
Go Ahead Eagles |
|
0-1
|
|
|
E.Braunschweig |
3-1
|
Real Betis |
|
3-0
|
|
|
Young Boys |
3-1
|
Schaffhausen |
|
2-1
|
|
|
Lyngby |
1-0
|
Hvidovre |
|
0-0
|
|
|
Silkeborg |
2-4
|
Viborg |
|
2-2
|
|
|
Hartberg |
1-4
|
Blackburn Rovers |
|
0-3
|
|
|
FK Neftchi |
0-1
|
Fenerbahçe |
|
0-0
|
|
|
Randers FC |
1-0
|
AC Horsens |
|
1-0
|
|
|
RKC Waalwijk |
0-1
|
NEC Nijmegen |
|
0-1
|
|
|
FC Volendam |
1-2
|
Gent |
|
0-2
|
|
|
Gateshead FC |
2-3
|
Newcastle |
|
2-0
|
|
|
Notts County |
0-1
|
Nottingham Forest |
|
0-0
|
|
|
York City |
0-0
|
Middlesbrough |
|
0-0
|
|
|
Feyenoord |
0-0
|
Union St.Gilloise |
|
0-0
|
|
|
Fakel Voronej FK |
1-0
|
FC Rostov |
|
1-0
|
|
|
Liskeard Athletic |
1-13
|
Huddersfield |
|
1-4
|
|
|
Kaiserslautern |
0-0
|
Norwich City |
|
0-0
|
|
|
Gillingham |
0-2
|
Millwall |
|
0-1
|
|
|
West Bromwich |
3-1
|
Shrewsbury |
|
2-1
|
|
|
Austria Lustenau |
1-6
|
Holstein Kiel |
|
1-3
|
|
|
Walsall |
1-1
|
Aston Villa |
|
1-1
|
|
|
Bochum |
1-3
|
SC Verl |
|
1-1
|
|
|
Reutlingen |
0-4
|
VfB Stuttgart |
|
0-2
|
|
|
Augsburg |
1-1
|
Beşiktaş |
|
0-1
|
|
|
?????? ????? |
3-1
|
Excelsior |
|
1-0
|
|
|
OH Leuven |
16:00
|
Kortrijk |
|
-
|
|
|
SK Austria Klagenfurt |
1-1
|
SKN St. Poelten |
|
1-0
|
|
|
Almere |
3-0
|
Blau-Weiss Lohne |
|
2-0
|
|
|
Alkmaar |
4-0
|
Lech Poznan |
|
1-0
|
|
|
FC Twente |
7-1
|
OB |
|
2-0
|
|
|
Crystal Palace |
2-2
|
Broendby IF |
|
1-0
|
|
|
RB Salzburg |
0-3
|
Slovacko |
|
0-2
|
|
|
FSV Braunfels |
1-15
|
E. Frankfurt |
|
1-5
|
|
|
Wehen Wiesbaden |
1-0
|
St.Truiden |
|
0-0
|
|
|
Metz |
2-1
|
RFC Seraing |
|
1-1
|
|
|
FC Wegberg-Beeck |
1-1
|
Mönchengladbach |
|
1-0
|
|
|
Grimsby Town |
1-2
|
Hull City |
|
0-1
|
|
|
Freiburg |
6-1
|
Grasshopper |
|
2-0
|
|
|
Fraserburgh |
0-2
|
Aberdeen |
|
0-1
|
|
|
Northampton Town |
0-1
|
Leicester City |
|
0-1
|
|
|
Barrow |
1-0
|
Preston North End |
|
1-0
|
|
|
Cove Rangers |
0-1
|
Dundee FC |
|
0-0
|
|
|
Chesterfield |
0-2
|
Sheffield United |
|
0-0
|
|
|
Young Boys |
4-0
|
Thun |
|
3-0
|
|
|
Admira Moedling |
2-2
|
Ipswich Town |
|
2-1
|
|
|
Zalaegerszegi |
3-2
|
Union Berlin |
|
2-1
|
|
|
Cercle Brugge |
3-0
|
AS Monaco |
|
1-0
|
|
|
Vorwaerts Steyr |
1-2
|
QPR |
|
1-1
|
|
|
Altach |
1-0
|
Aarau |
|
1-0
|
|
|
Clermont Foot |
1-0
|
Orleans |
|
0-0
|
|
|
Fehervar FC |
2-2
|
Trabzonspor |
|
1-1
|
|
|
Sassuolo |
22-0
|
Real Vicenza |
|
10-0
|
|
|
Genoa |
12-0
|
Val di Fassa Team |
|
7-0
|
|
|
St. Gallen |
6-1
|
Villarreal |
|
4-1
|
|
|
Sochaux |
19:00
|
Yverdon |
|
-
|
|
|
FC Krasnodar |
2-2
|
PFC Sochi |
|
2-0
|
|
|
Nantes |
0-3
|
Laval |
|
0-2
|
|
|
Famalicao |
1-0
|
Trofense |
|
-
|
|
|
Brest |
2-0
|
Avranches |
|
0-0
|
|
|
BW Linz |
1-2
|
PSV Eindhoven |
|
1-2
|
|
|
Levante |
1-1
|
Stoke City |
|
1-0
|
|
|
Marsilya |
2-0
|
Nimes |
|
0-0
|
|
|
Montpellier |
3-1
|
Toulouse |
|
1-1
|
|
|
Rio Ave |
1-1
|
V. Guimaraes |
|
0-1
|
|
|
Göztepe |
1-1
|
Southampton |
|
1-0
|
|
|
Cadiz |
9-1
|
Chiclana |
|
6-0
|
|
|
Isloch |
0-5
|
Baltika |
|
0-3
|
|
16 Temmuz 2023 Pazar |
|
San Antonio FC |
1-3
|
Sunderland |
|
1-2
|
|
|
NK Celje |
2-2
|
Trabzonspor |
|
1-1
|
|
|
Fakel Voronej FK |
1-0
|
Spartak Tambov |
|
-
|
|
|
Royal Antwerp |
1-0
|
Hertha Berlin |
|
0-0
|
|
|
AGF |
2-3
|
FC Midtjylland |
|
1-0
|
|
|
FC Köln |
0-1
|
Hannover 96 |
|
0-1
|
|
|
Oldenburg |
1-3
|
Werder Bremen |
|
1-1
|
|
|
FC Köln |
3-1
|
Gornik Zabrze |
|
3-1
|
|
|
FC Giessen |
2-0
|
Darmstadt |
|
0-0
|
|
|
Samara |
1-1
|
Ural |
|
1-0
|
|
|
Basel |
1-3
|
Benfica |
|
0-3
|
|
|
Westerlo |
3-2
|
PAOK |
|
2-2
|
|
|
FC Heidenheim |
14-0
|
SV Mergelstetten |
|
7-0
|
|
|
Clusone |
1-10
|
Atalanta |
|
0-3
|
|
|
Maccabi Tel Aviv |
1-0
|
Bournemouth |
|
0-0
|
|
|
Lazio |
16-0
|
CS Auronzo |
|
7-0
|
|
|
Guadalajara |
2-0
|
Athletic Bilbao |
|
1-0
|
|
17 Temmuz 2023 Pazartesi |
|
Broendby IF |
8-2
|
B 93 |
|
4-0
|
|
|
Gaziantep FK |
1-1
|
KF Gostivari |
|
0-0
|
|
|
İstanbulspor |
1-2
|
Gençlerbirliği |
|
0-0
|
|
|
Hoffenheim |
1-2
|
Strasbourg |
|
0-1
|
|
|
Ried II |
0-9
|
Mallorca |
|
0-4
|
|
|
Celta Vigo |
5-0
|
Al Nassr |
|
0-0
|
|
18 Temmuz 2023 Salı |
|
Tottenham |
2-3
|
West Ham United |
|
0-2
|
|
|
Bristol City |
7-1
|
Swindon Town |
|
1-1
|
|
|
Kopenhag |
1-1
|
Naestved |
|
1-1
|
|
|
Ajax |
3-0
|
Shakhtar |
|
3-0
|
|
|
Alanyaspor |
3-1
|
Konyaspor |
|
0-0
|
|
|
Genoa |
18:30
|
WSG Tirol |
|
-
|
|
|
Beşiktaş |
4-0
|
Mezokovesd SE |
|
3-0
|
|
|
Austria Wien |
1-1
|
Aris Limassol |
|
1-1
|
|
|
TSV Steinbach |
2-1
|
E. Frankfurt |
|
1-1
|
|
|
Augsburg |
9-0
|
Kufstein |
|
3-0
|
|
|
FC Rottach-Egern |
0-27
|
Bayern Munih |
|
0-18
|
|
|
Winterthur |
3-1
|
Villarreal B |
|
2-1
|
|
|
Valencia |
1-0
|
Nottingham Forest |
|
0-0
|
|
|
Sturm Graz |
2-0
|
Galatasaray |
|
0-0
|
|
|
S. Moskova |
2-0
|
FK Neftchi |
|
2-0
|
|
|
AD Ceuta FC |
2-5
|
Sevilla |
|
1-2
|
|
|
Penafiel |
1-2
|
Chaves |
|
1-1
|
|
|
Old Boys |
0-3
|
Basel |
|
0-2
|
|
|
Altach |
0-3
|
Villarreal |
|
0-1
|
|
|
Osasuna |
1-0
|
SD Huesca |
|
0-0
|
|
|
Forest Green Rovers |
0-4
|
Coventry City |
|
0-3
|
|
|
Panathinaikos |
0-1
|
Rayo Vallecano |
|
0-0
|
|
|
Sheffield Wednesday |
0-0
|
Real Murcia |
|
0-0
|
|
|
Torquay United |
1-1
|
Plymouth Argyle |
|
0-1
|
|
|
Almeria |
7-0
|
CD El Ejido 2012 |
|
4-0
|
|
|
Rangers |
1-2
|
Newcastle |
|
0-1
|
|
|
Hull City |
1-0
|
Barnsley |
|
1-0
|
|
|
Stevenage |
21:45
|
Watford |
|
-
|
|
|
Cheltenham Town |
1-0
|
West Bromwich |
|
0-0
|
|
|
Sutton United |
0-3
|
Millwall |
|
0-1
|
|
19 Temmuz 2023 Çarşamba |
|
Las Palmas |
0-0
|
Orlando Pirates |
|
0-0
|
|
|
Lille |
3-1
|
Dunkerque |
|
2-0
|
|
|
Yokohama F.Marinos |
6-4
|
Celtic |
|
2-3
|
|
|
Leicester City |
4-2
|
OH Leuven |
|
0-0
|
|
|
Casa Pia AC |
1-0
|
Moreirense |
|
1-0
|
|
|
Arouca |
0-0
|
Braga B |
|
0-0
|
|
|
M. United |
1-0
|
Lyon |
|
0-0
|
|
|
Monza |
5-0
|
Real Vicenza |
|
2-0
|
|
|
KFC Heist |
0-22
|
Club Brugge |
|
0-9
|
|
|
Rennes |
1-1
|
Concarneau |
|
0-0
|
|
|
Sassuolo |
2-1
|
Pafos FC |
|
1-1
|
|
|
Kayserispor |
3-2
|
İstanbulspor |
|
3-1
|
|
|
Salernitana |
3-0
|
Pescara |
|
2-0
|
|
|
Reims |
3-1
|
Sporting Charleroi |
|
2-0
|
|
|
Frosinone |
10-0
|
Ferentino |
|
5-0
|
|
|
Lierse Kempenzonen |
1-3
|
St.Truiden |
|
0-1
|
|
|
Oberhausen |
2-3
|
B. Dortmund |
|
1-1
|
|
|
ASK Klagenfurt |
1-5
|
Udinese |
|
1-2
|
|
|
Union Berlin |
3-0
|
Rapid Wien |
|
0-0
|
|
|
Caen |
1-3
|
Le Havre |
|
0-1
|
|
|
Karlsruher SC |
2-4
|
Liverpool |
|
1-1
|
|
|
Alkmaar |
1-1
|
Norwich City |
|
1-1
|
|
|
UE Olot |
2-4
|
Girona |
|
2-1
|
|
|
Gent |
4-2
|
Zulte Waregem |
|
4-1
|
|
|
Toulouse |
0-0
|
FC Andorra |
|
0-0
|
|
|
Chaves |
20:00
|
Vizela |
|
-
|
|
|
Portimonense |
0-2
|
FC Porto |
|
0-0
|
|
|
Leganes |
0-1
|
Getafe |
|
0-1
|
|
|
NAC Breda |
2-3
|
RKC Waalwijk |
|
0-2
|
|
|
Rotherham United |
0-2
|
Middlesbrough |
|
0-1
|
|
|
Preston North End |
1-2
|
Ipswich Town |
|
0-1
|
|
|
Braga |
1-0
|
Cardiff City |
|
1-0
|
|
|
Real Betis |
1-3
|
AS Monaco |
|
0-0
|
|
|
Estoril |
0-0
|
Sheffield United |
|
0-0
|
|
|
Crawley Town |
0-4
|
Crystal Palace |
|
0-4
|
|
|
Northampton Town |
0-1
|
Birmingham City |
|
0-1
|
|
|
Salford City |
2-2
|
West Bromwich |
|
0-0
|
|
|
Sporting CP |
1-1
|
Genk |
|
1-1
|
|
|
Sevilla |
5-2
|
Independiente del Valle |
|
0-1
|
|
20 Temmuz 2023 Perşembe |
|
Chelsea |
5-0
|
Wrexham |
|
2-0
|
|
|
MLS All-Stars |
0-5
|
Arsenal |
|
0-2
|
|
|
New Mexico United |
2-3
|
Sunderland |
|
0-2
|
|
|
BaÅŸarısız penaltı! - [player1] penaltıyı kullandı ama düzgü |
0-2
|
Athletic Bilbao |
|
0-0
|
|
|
Alanyaspor |
1-2
|
Antalyaspor |
|
0-0
|
|
|
Rappresentativa Val Seriana |
0-11
|
Atalanta |
|
0-4
|
|
|
AC Milan |
7-0
|
Lumezzane |
|
4-0
|
|
|
Lazio |
5-0
|
Primorje |
|
3-0
|
|
|
SSC Napoli |
6-1
|
Anaune |
|
2-0
|
|
|
Empoli |
8-0
|
Certaldo |
|
3-0
|
|
|
SC Heerenveen |
2-0
|
OFI Crete |
|
1-0
|
|
|
Fiorentina |
1-1
|
Parma Calcio 1913 |
|
1-1
|
|
|
Benfica |
4-1
|
Al Nassr |
|
3-1
|
|
21 Temmuz 2023 Cuma |
|
Sheffield Wednesday |
0-4
|
Eldense |
|
0-2
|
|
|
Kortrijk |
12:00
|
Oostende |
|
-
|
|
|
Estrela da Amadora |
13:00
|
Alverca |
|
-
|
|
|
FC Köln |
1-1
|
Mallorca |
|
0-1
|
|
|
Konyaspor |
0-2
|
Sabail |
|
0-2
|
|
|
Strasbourg |
1-2
|
Beşiktaş |
|
1-2
|
|
|
Le Havre |
0-2
|
Paris Saint-Germain |
|
0-0
|
|
|
Leverkusen |
1-2
|
Paderborn |
|
1-1
|
|
|
Standard Liege |
1-1
|
Hertha Berlin |
|
0-0
|
|
|
Fortuna Düsseldorf |
3-1
|
Bochum |
|
1-0
|
|
|
Oostende |
0-1
|
Union St.Gilloise |
|
0-1
|
|
|
Arouca |
2-1
|
Trofense |
|
1-0
|
|
|
Olbia |
0-2
|
Cagliari |
|
0-1
|
|
|
Hibernian |
2-1
|
FC Groningen |
|
0-1
|
|
|
Fleetwood Town |
0-0
|
Blackburn Rovers |
|
0-0
|
|
|
Oxford United |
1-0
|
Swansea City |
|
1-0
|
|
|
Osasuna |
3-1
|
Real Sociedad |
|
3-1
|
|
|
Celta Vigo |
0-2
|
Benfica |
|
0-0
|
|
22 Temmuz 2023 Cumartesi |
|
North Carolina FC |
2-4
|
Sunderland |
|
0-4
|
|
|
Granada |
8-0
|
CD El Ejido 2012 |
|
6-0
|
|
|
Girona |
2-2
|
FC Andorra |
|
1-2
|
|
|
Montpellier |
0-1
|
Nice |
|
0-0
|
|
|
Levante |
1-2
|
Nottingham Forest |
|
1-2
|
|
|
Bristol Rovers |
2-3
|
Braga |
|
2-2
|
|
|
Standard Liege |
1-4
|
Red Star |
|
0-2
|
|
|
Lille |
7-2
|
Cercle Brugge |
|
5-2
|
|
|
Lens |
3-0
|
Sochaux |
|
3-0
|
|
|
Gamba Osaka |
0-1
|
Celtic |
|
0-0
|
|
|
FC Den Bosch |
1-2
|
Go Ahead Eagles |
|
1-0
|
|
|
Marsilya |
0-1
|
Eupen |
|
0-1
|
|
|
Rangers B |
1-4
|
OH Leuven |
|
1-2
|
|
|
Cambridge United |
2-1
|
Ipswich Town |
|
1-1
|
|
|
NAC Breda |
2-0
|
Excelsior |
|
2-0
|
|
|
Wehen Wiesbaden |
1-0
|
Fortuna Sittard |
|
0-0
|
|
|
PEC Zwolle |
1-2
|
Emmen |
|
1-0
|
|
|
Bristol City |
8-0
|
Newport County |
|
4-0
|
|
|
Anderlecht |
3-0
|
Ajax |
|
1-0
|
|
|
Schalke 04 |
2-2
|
FC Twente |
|
2-2
|
|
|
Barnsley |
3-4
|
Blackburn Rovers |
|
0-0
|
|
|
Plymouth Argyle |
5-1
|
Forest Green Rovers |
|
3-1
|
|
|
RKC Waalwijk |
0-3
|
Paderborn |
|
0-2
|
|
|
Hannover 96 |
3-0
|
Villarreal |
|
1-0
|
|
|
NEC Nijmegen |
4-0
|
Altrincham |
|
2-0
|
|
|
Zulte Waregem |
0-4
|
S. Rotterdam |
|
0-2
|
|
|
Wolfsburg |
3-2
|
Freiburg |
|
0-1
|
|
|
Crystal Palace |
2-1
|
Watford |
|
0-0
|
|
|
FC Utrecht |
2-4
|
Shakhtar |
|
0-3
|
|
|
Cambuur |
4-1
|
Heracles |
|
1-1
|
|
|
Union Berlin |
1-2
|
Holstein Kiel |
|
0-1
|
|
|
Tranmere Rovers |
16:00
|
Everton |
|
-
|
|
|
Saarbruecken |
1-2
|
Mönchengladbach |
|
0-2
|
|
|
Club Brugge |
1-2
|
Alkmaar |
|
1-1
|
|
|
Wigan Athletic |
0-1
|
Everton |
|
0-0
|
|
|
Augsburg |
1-2
|
PSV Eindhoven |
|
1-1
|
|
|
Hansa Rostock |
2-1
|
Sevilla |
|
2-0
|
|
|
Middlesbrough |
0-1
|
Real Betis |
|
0-0
|
|
|
Almere |
1-0
|
SC Verl |
|
1-0
|
|
|
Kortrijk |
2-1
|
FC Volendam |
|
1-1
|
|
|
Ingolstadt |
1-1
|
FC Heidenheim |
|
0-1
|
|
|
SG Barockstadt Fulda Lehnerz |
3-2
|
E. Frankfurt |
|
3-0
|
|
|
Karlsruher SC |
0-0
|
Darmstadt |
|
0-0
|
|
|
Werder Bremen |
5-2
|
Toulouse |
|
1-1
|
|
|
Udinese |
2-0
|
Pafos FC |
|
2-0
|
|
|
Cheltenham Town |
2-3
|
Birmingham City |
|
2-3
|
|
|
Bradford City |
1-1
|
Hull City |
|
0-1
|
|
|
AFC Wimbledon |
1-1
|
QPR |
|
0-1
|
|
|
Mansfield Town |
2-4
|
Rotherham United |
|
2-2
|
|
|
Derby County |
3-0
|
Stoke City |
|
3-0
|
|
|
Burton Albion |
2-2
|
West Bromwich |
|
1-2
|
|
|
Rangers |
2-1
|
Hamburger SV |
|
2-0
|
|
|
Clermont Foot |
0-2
|
Saint-Etienne |
|
0-0
|
|
|
Stockport County |
0-4
|
Huddersfield |
|
0-2
|
|
|
Preston North End |
2-0
|
Aberdeen |
|
2-0
|
|
|
Dagenham & Redbridge |
2-2
|
West Ham United |
|
1-1
|
|
|
Lens |
2-0
|
Dijon |
|
1-0
|
|
|
Bristol City |
4-1
|
Oxford United |
|
2-1
|
|
|
Shrewsbury |
1-1
|
Coventry City |
|
1-1
|
|
|
Reading |
2-4
|
Southampton |
|
1-2
|
|
|
Stevenage |
2-1
|
Ipswich Town |
|
1-0
|
|
|
B. Dortmund |
2-1
|
RW Erfurt |
|
0-1
|
|
|
Monza |
5-1
|
Giana Erminio |
|
2-1
|
|
|
Metz |
3-0
|
Troyes |
|
1-0
|
|
|
Lorient |
2-2
|
Guingamp |
|
1-0
|
|
|
Atalanta |
10-0
|
G O O O O O O L - [player1] penaltıyı sol ayakla gole çevird |
|
5-0
|
|
|
VfB Stuttgart |
2-1
|
Vitesse |
|
1-0
|
|
|
Leeds United |
0-2
|
AS Monaco |
|
0-0
|
|
|
Rennes |
2-1
|
G O O O O O O L - [team] takımından [player1] penaltıdan top |
|
0-1
|
|
|
Genoa |
1-4
|
Venezia |
|
1-2
|
|
|
Reims |
3-2
|
Amiens |
|
2-2
|
|
|
Torino |
2-0
|
FeralpiSalo |
|
1-0
|
|
|
Brest |
2-1
|
Concarneau |
|
1-1
|
|
|
Spartak Trnava |
0-1
|
Valencia |
|
0-1
|
|
|
Westerlo |
2-1
|
Willem |
|
2-0
|
|
|
Bologna |
2-2
|
Palermo |
|
1-0
|
|
|
Frosinone |
10-0
|
Lazio |
|
6-0
|
|
|
Genk |
2-0
|
Burnley |
|
1-0
|
|
|
Deportivo Alaves |
2-1
|
Racing Santander |
|
1-1
|
|
|
Sporting Charleroi |
1-1
|
Rayo Vallecano |
|
1-1
|
|
|
Anderlecht |
20:00
|
S.Hesperange |
|
-
|
|
|
FC Porto |
4-0
|
Cardiff City |
|
2-0
|
|
|
Las Palmas |
2-0
|
Al-Wakrah |
|
1-0
|
|
|
Independiente del Valle |
1-2
|
Getafe |
|
0-0
|
|
|
V. Guimaraes |
3-5
|
Tondela |
|
1-0
|
|
23 Temmuz 2023 Pazar |
|
M. United |
7-3
|
Arsenal |
|
2-0
|
|
|
Chelsea |
4-3
|
Brighton |
|
1-1
|
|
|
Barcelona |
05:30
|
Juventus |
|
-
|
|
|
Yokohama F.Marinos |
3-5
|
M.City |
|
2-2
|
|
|
Leicester City |
13:45
|
Tottenham |
|
-
|
|
|
Magdeburg |
3-1
|
Sevilla |
|
3-1
|
|
|
Go Ahead Eagles |
0-1
|
Mamelodi Sundowns FC |
|
0-0
|
|
|
Monza |
3-0
|
Vis Pesaro |
|
3-0
|
|
|
Nantes |
1-0
|
Angers |
|
0-0
|
|
|
Verona |
3-0
|
Virtus Verona |
|
3-0
|
|
|
Başakşehir |
3-1
|
Al Markhiya |
|
1-0
|
|
|
Sassuolo |
2-3
|
Spezia |
|
1-2
|
|
|
RWD Molenbeek |
1-0
|
Lyon |
|
0-0
|
|
|
Salernitana |
1-0
|
AZ Picerno |
|
0-0
|
|
|
[team] takımı oyuncusu pas veriyor, ancak takım arkadaşı bir |
2-2
|
V. Guimaraes |
|
1-1
|
|
|
Lazio |
4-0
|
Triestina |
|
2-0
|
|
|
Las Palmas |
0-0
|
Almeria |
|
0-0
|
|
|
Fiorentina |
3-0
|
Catanzaro |
|
0-0
|
|
|
Espanyol |
0-1
|
Cadiz |
|
0-0
|
|
|
Fulham |
3-2
|
Brentford |
|
2-1
|
|
24 Temmuz 2023 Pazartesi |
|
Newcastle |
3-3
|
Aston Villa |
|
2-2
|
|
|
Real Madrid |
3-2
|
AC Milan |
|
0-2
|
|
|
Greuther Fürth |
4-4
|
Liverpool |
|
0-1
|
|
|
Broendby IF |
5-3
|
Fremad Amager |
|
2-3
|
|
|
Hatayspor |
2-1
|
Karagümrük |
|
0-1
|
|
|
Antalyaspor |
0-0
|
Rizespor |
|
0-0
|
|
|
Pendikspor |
2-0
|
Manisa FK |
|
-
|
|
|
SSC Napoli |
1-1
|
SPAL 2013 |
|
0-0
|
|
25 Temmuz 2023 Salı |
|
Sporting CP |
1-1
|
Portimonense |
|
1-0
|
|
|
Santa Clara |
2-0
|
Chaves |
|
1-0
|
|
|
Metz |
13:00
|
Sochaux |
|
-
|
|
|
Paris Saint-Germain |
0-0
|
Al Nassr |
|
0-0
|
|
|
Reading |
0-2
|
QPR |
|
0-1
|
|
|
Bristol City |
4-0
|
Exeter City |
|
1-0
|
|
|
Metz |
2-2
|
Standard Liege |
|
1-0
|
|
|
Mamelodi Sundowns FC |
4-1
|
S. Rotterdam |
|
2-0
|
|
|
Toulouse |
0-2
|
Norwich City |
|
0-0
|
|
|
Trabzonspor |
4-1
|
Rabotnicki |
|
2-1
|
|
|
Ajax |
5-3
|
Unterhaching |
|
1-2
|
|
|
RB Leipzig |
1-2
|
Udinese |
|
0-1
|
|
|
Heracles |
1-0
|
Emmen |
|
0-0
|
|
|
Rotherham United |
1-0
|
Sheffield United |
|
1-0
|
|
|
Doncaster Rovers |
1-0
|
Sheffield Wednesday |
|
0-0
|
|
|
Fleetwood Town |
0-0
|
Preston North End |
|
0-0
|
|
|
St. Gallen |
1-3
|
Valencia |
|
1-2
|
|
|
FC Porto |
0-1
|
Wolves |
|
0-1
|
|
|
Milton Keynes Dons |
1-5
|
Coventry City |
|
1-2
|
|
|
Hearts |
1-3
|
Mansfield Town |
|
1-0
|
|
|
Swansea City |
0-2
|
Bristol Rovers |
|
0-0
|
|
|
Plymouth Argyle |
21:30
|
Salford City |
|
-
|
|
|
Ipswich Town |
1-1
|
Luton Town |
|
1-0
|
|
|
Bolton Wanderers |
0-0
|
Everton |
|
0-0
|
|
|
Cheltenham Town |
1-1
|
Bristol City |
|
0-1
|
|
|
Burton Albion |
0-1
|
Stoke City |
|
0-0
|
|
|
Scunthorpe United |
1-1
|
Hull City |
|
1-0
|
|
|
Chesham United |
21:45
|
Luton Town |
|
-
|
|
|
Southampton |
2-3
|
Bournemouth |
|
1-2
|
|
|
Millwall |
2-2
|
Charlton Athletic |
|
0-2
|
|
|
Real Sociedad |
0-3
|
Sporting CP |
|
0-2
|
|
|
Benfica |
0-2
|
Burnley |
|
0-0
|
|
26 Temmuz 2023 Çarşamba |
|
M. United |
1-3
|
Wrexham |
|
1-2
|
|
|
[team] oyuncusu topu havadan ceza sahası içine gönderiyor, a |
0-4
|
Trabzonspor |
|
0-1
|
|
|
FC Porto |
3-3
|
Estrela da Amadora |
|
2-3
|
|
|
Bayern Munih |
1-2
|
M.City |
|
0-1
|
|
|
Tottenham |
14:30
|
Roma |
|
-
|
|
|
Lion City Sailors FC |
1-5
|
Tottenham |
|
1-1
|
|
|
Sheffield United |
0-2
|
Girona |
|
0-0
|
|
|
Sivasspor |
2-0
|
Ümraniye |
|
1-0
|
|
|
Lille |
3-2
|
Le Havre |
|
1-1
|
|
|
Kayserispor |
1-0
|
Gençlerbirliği |
|
0-0
|
|
|
Lecce |
4-0
|
Calcio Padova |
|
3-0
|
|
|
Atalanta |
6-0
|
Pro Vercelli |
|
4-0
|
|
|
Kasımpasa |
18:30
|
Al Qadasiya |
|
-
|
|
|
Mönchengladbach |
2-1
|
Ingolstadt |
|
0-0
|
|
|
Lazio |
2-0
|
NK Bravo |
|
1-0
|
|
|
Spezia |
4-3
|
Bochum |
|
0-1
|
|
|
FC Heidenheim |
2-1
|
Empoli |
|
2-0
|
|
|
Cadiz |
3-1
|
Al-Wakrah |
|
1-1
|
|
|
Brest |
0-1
|
Rennes |
|
0-1
|
|
|
Clermont Foot |
1-1
|
Montpellier |
|
0-0
|
|
|
Strasbourg |
3-0
|
Sturm Graz |
|
3-0
|
|
|
Kasımpasa |
1-0
|
Al-Hussein SC |
|
-
|
|
|
Las Palmas |
1-2
|
Espanyol |
|
0-0
|
|
|
Deportivo Alaves |
1-0
|
Tenerife |
|
0-0
|
|
|
Atletico Sanluqueno CF |
0-1
|
Granada |
|
0-0
|
|
|
Poblense |
0-5
|
Mallorca |
|
0-1
|
|
|
PSV Eindhoven |
3-1
|
Eindhoven |
|
2-0
|
|
|
FK Crvena Zvezda |
5-0
|
Fiorentina |
|
5-0
|
|
|
Getafe |
0-1
|
Reims |
|
0-0
|
|
|
Bradford City |
3-3
|
Middlesbrough |
|
2-2
|
|
|
Rangers |
1-3
|
Olympiakos |
|
0-1
|
|
|
Roma |
1-1
|
Braga |
|
1-0
|
|
27 Temmuz 2023 Perşembe |
|
Brentford |
0-2
|
Brighton |
|
0-1
|
|
|
Crystal Palace |
1-2
|
Millonarios |
|
0-0
|
|
|
Chelsea |
1-1
|
Newcastle |
|
1-1
|
|
|
Fulham |
0-2
|
Aston Villa |
|
0-1
|
|
|
M. United |
0-2
|
Real Madrid |
|
0-1
|
|
|
Arsenal |
5-3
|
Barcelona |
|
2-2
|
|
|
Al Nassr |
1-1
|
Inter |
|
1-1
|
|
|
K-League All Stars |
3-2
|
Atletico Madrid |
|
0-1
|
|
|
Marsilya |
1-0
|
RKC Waalwijk |
|
1-0
|
|
|
Sassuolo |
4-0
|
Sudtirol |
|
2-0
|
|
|
Pendikspor |
2-3
|
Ankaragücü |
|
1-2
|
|
|
Racing Santander |
0-0
|
Athletic Bilbao |
|
0-0
|
|
|
Feyenoord |
1-1
|
Villarreal |
|
0-1
|
|
|
Almeria |
0-1
|
Malaga |
|
0-1
|
|
|
Nottingham Forest |
0-2
|
Leeds United |
|
0-0
|
|
28 Temmuz 2023 Cuma |
|
Juventus |
6-5
|
AC Milan |
|
1-2
|
|
|
San Diego Loyal SC |
0-6
|
B. Dortmund |
|
0-2
|
|
|
Cadiz |
0-1
|
Las Palmas |
|
0-0
|
|
|
Paris Saint-Germain |
2-3
|
Cerezo Osaka |
|
1-1
|
|
|
Ipswich Town |
1-0
|
RB Leipzig |
|
0-0
|
|
|
E. Frankfurt |
1-1
|
Vitesse |
|
1-0
|
|
|
Torino |
2-1
|
Modena |
|
2-0
|
|
|
Rizespor |
0-0
|
Ümraniye |
|
0-0
|
|
|
RB Leipzig |
0-0
|
Werder Bremen |
|
0-0
|
|
|
Osasuna |
1-0
|
Bordeaux |
|
0-0
|
|
|
Pafos FC |
2-1
|
Union Berlin |
|
0-0
|
|
|
Werder Bremen |
1-1
|
Ipswich Town |
|
1-0
|
|
|
NEC Nijmegen |
3-1
|
Al-Taawoun |
|
2-1
|
|
|
Bologna |
2-3
|
AS Monaco |
|
2-0
|
|
|
Fortuna Koeln |
2-2
|
FC Köln |
|
0-0
|
|
|
Excelsior |
1-2
|
Heracles |
|
1-0
|
|
|
PEC Zwolle |
1-1
|
Venezia |
|
1-0
|
|
|
Real Betis |
1-1
|
Burnley |
|
0-1
|
|
|
Forest Green Rovers |
2-0
|
West Bromwich |
|
1-0
|
|
|
FC Dordrecht |
4-3
|
Alanyaspor |
|
2-1
|
|
|
Stockport County |
0-1
|
Blackburn Rovers |
|
0-0
|
|
29 Temmuz 2023 Cumartesi |
|
Brighton |
1-2
|
Newcastle |
|
0-0
|
|
|
Granada |
2-0
|
AD Ceuta FC |
|
0-0
|
|
|
Augsburg |
3-2
|
Jahn Regensburg |
|
2-0
|
|
|
Roma |
13:00
|
Wolves |
|
-
|
|
|
Bayern Munih |
1-0
|
Samara Arenası |
|
0-0
|
|
|
Clermont Foot |
13:00
|
Sochaux |
|
-
|
|
|
Antalyaspor |
0-2
|
Sivasspor |
|
0-1
|
|
|
Estrela da Amadora |
3-2
|
Benfica B |
|
-
|
|
|
Toulouse |
2-1
|
Osasuna |
|
1-1
|
|
|
Willem |
0-3
|
S. Rotterdam |
|
0-1
|
|
|
Millwall |
1-2
|
Fortuna Sittard |
|
1-1
|
|
|
Charlton Athletic |
2-3
|
Aberdeen |
|
0-3
|
|
|
Go Ahead Eagles |
0-2
|
Dortmund II |
|
0-0
|
|
|
FC Köln |
2-0
|
Erzgebirge Aue |
|
2-0
|
|
|
Empoli |
2-1
|
Lille |
|
1-0
|
|
|
FC Utrecht |
2-0
|
OFI Crete |
|
0-0
|
|
|
Celtic |
1-1
|
Wolves |
|
1-0
|
|
|
Augsburg |
3-1
|
Ajax |
|
1-0
|
|
|
Wolfsburg |
1-1
|
Lens |
|
0-0
|
|
|
Almere |
2-2
|
Viktoria Köln |
|
0-2
|
|
|
1860 Münih |
1-2
|
Mönchengladbach |
|
1-1
|
|
|
Hoffenheim |
2-2
|
Rangers |
|
2-0
|
|
|
Sandhausen |
0-0
|
Darmstadt |
|
0-0
|
|
|
Union Berlin |
1-0
|
Udinese |
|
0-0
|
|
|
FC Volendam |
2-0
|
Lamia |
|
0-0
|
|
|
Stoke City |
0-1
|
Everton |
|
0-0
|
|
|
Derby County |
1-3
|
Sheffield United |
|
0-1
|
|
|
Blackburn Rovers |
2-3
|
Girona |
|
1-2
|
|
|
Swindon Town |
3-1
|
Plymouth Argyle |
|
0-0
|
|
|
Oxford United |
5-0
|
QPR |
|
1-0
|
|
|
Lincoln City |
0-3
|
Rotherham United |
|
0-1
|
|
|
Bournemouth |
1-3
|
Atalanta |
|
1-2
|
|
|
Peterborough United |
3-2
|
Birmingham City |
|
3-1
|
|
|
Portsmouth |
0-1
|
Bristol City |
|
0-0
|
|
|
Wycombe Wanderers |
0-0
|
Cardiff City |
|
0-0
|
|
|
Exeter City |
1-2
|
Coventry City |
|
0-0
|
|
|
Huddersfield |
1-0
|
SC Heerenveen |
|
0-0
|
|
|
Auxerre |
2-2
|
Middlesbrough |
|
1-0
|
|
|
Stockport County |
2-0
|
Preston North End |
|
1-0
|
|
|
Reading |
0-4
|
Swansea City |
|
0-1
|
|
|
Bolton Wanderers |
4-3
|
West Bromwich |
|
1-1
|
|
|
Sheffield Wednesday |
1-2
|
Luton Town |
|
1-1
|
|
|
Sunderland |
1-1
|
Mallorca |
|
1-0
|
|
|
Southampton |
0-1
|
Alkmaar |
|
0-0
|
|
|
Hull City |
1-1
|
Nantes |
|
0-0
|
|
|
Freiburg |
2-2
|
Strasbourg |
|
2-2
|
|
|
Norwich City |
2-0
|
Olympiakos |
|
1-0
|
|
|
VfB Stuttgart |
1-5
|
Mönchengladbach |
|
0-2
|
|
|
Brest |
1-0
|
Guingamp |
|
1-0
|
|
|
Le Havre |
0-2
|
Lorient |
|
0-0
|
|
|
Bochum |
0-1
|
Parma Calcio 1913 |
|
0-0
|
|
|
Clermont Foot |
1-0
|
Troyes |
|
0-0
|
|
|
1860 Münih |
0-2
|
VfB Stuttgart |
|
0-2
|
|
|
Kasımpasa |
0-1
|
Al-Arabi |
|
0-0
|
|
|
Real Sociedad |
1-0
|
Leverkusen |
|
1-0
|
|
|
Metz |
0-0
|
Amiens |
|
0-0
|
|
|
Montpellier |
19:00
|
Saint-Etienne |
|
-
|
|
|
Rennes |
3-1
|
West Ham United |
|
1-0
|
|
|
Freiburg |
2-2
|
Strasbourg |
|
2-1
|
|
|
Frosinone |
1-1
|
Salernitana |
|
0-0
|
|
|
SSC Napoli |
4-0
|
Hatayspor |
|
2-0
|
|
|
Valencia |
2-0
|
Deportivo Alaves |
|
1-0
|
|
|
Cagliari |
3-0
|
Juventus Next Gen |
|
0-0
|
|
|
SC Bastia |
3-1
|
Verona |
|
1-1
|
|
|
RS Gimnastica |
2-1
|
Athletic Bilbao |
|
1-0
|
|
|
Braga |
2-0
|
Nice |
|
1-0
|
|
|
Celta Vigo |
1-0
|
Lyon |
|
0-0
|
|
|
FC Porto |
1-1
|
Rayo Vallecano |
|
0-0
|
|
|
Real Zaragoza |
1-2
|
Reims |
|
1-0
|
|
|
Genoa |
1-0
|
AS Monaco |
|
1-0
|
|
|
Estrela da Amadora |
0-4
|
Roma |
|
0-2
|
|
30 Temmuz 2023 Pazar |
|
Barcelona |
3-0
|
Real Madrid |
|
1-0
|
|
|
Leicester City |
0-4
|
Liverpool |
|
0-3
|
|
|
M.City |
1-2
|
Atletico Madrid |
|
0-0
|
|
|
Feyenoord |
2-1
|
Benfica |
|
2-0
|
|
|
Hearts |
0-1
|
Leeds United |
|
0-1
|
|
|
Lecce |
3-0
|
Cittadella |
|
0-0
|
|
|
Aston Villa |
3-3
|
Brentford |
|
3-2
|
|
|
PSV Eindhoven |
1-0
|
Nottingham Forest |
|
0-0
|
|
|
Trabzonspor |
1-3
|
AEK Athens |
|
0-2
|
|
|
Chelsea |
2-0
|
Fulham |
|
2-0
|
|
|
Villarreal |
0-3
|
Sporting CP |
|
0-1
|
|
31 Temmuz 2023 Pazartesi |
|
Crystal Palace |
1-1
|
Sevilla |
|
0-1
|
|
|
M. United |
2-3
|
B. Dortmund |
|
1-2
|
|
|
Almeria |
1-1
|
Antequera |
|
1-0
|
|
|
Ankaragücü |
1-0
|
Karagümrük |
|
1-0
|
|
|
Gaziantep FK |
0-0
|
Bursaspor |
|
0-0
|
|
|
Konyaspor |
4-0
|
Kayserispor |
|
2-0
|
|
01 Ağustos 2023 Salı |
|
Incheon United |
13:00
|
Roma |
|
-
|
|
|
Paris Saint-Germain |
1-2
|
Inter |
|
0-0
|
|
|
FC Heidenheim |
1-1
|
Pafos FC |
|
0-0
|
|
|
ADO Den Haag |
1-2
|
S. Rotterdam |
|
1-1
|
|
|
St. Gallen |
1-4
|
Mainz 05 |
|
1-2
|
|
|
Vitesse |
2-2
|
Patro Eisden |
|
1-0
|
|
|
FC Volendam |
1-1
|
Alanyaspor |
|
1-1
|
|
|
Chaves |
4-2
|
Feirense |
|
2-2
|
|
|
Hartlepool United |
5-2
|
Sunderland |
|
3-1
|
|
|
Celtic |
3-2
|
Athletic Bilbao |
|
1-2
|
|
|
Grosseto |
0-4
|
Fiorentina |
|
0-2
|
|
02 Ağustos 2023 Çarşamba |
|
AC Milan |
0-1
|
Barcelona |
|
0-0
|
|
|
Bayern Munih |
4-3
|
Liverpool |
|
2-2
|
|
|
FC Utrecht |
1-2
|
Bologna |
|
0-0
|
|
|
RB Leipzig |
4-0
|
St.Truiden |
|
3-0
|
|
|
Atalanta |
3-0
|
Pro Sesto |
|
1-0
|
|
|
Cagliari |
2-1
|
Como |
|
1-0
|
|
|
Wolfsburg |
1-2
|
Spezia |
|
1-0
|
|
|
RB Leipzig |
9-2
|
VSG Altglienicke |
|
4-2
|
|
|
Kasımpasa |
4-2
|
Gaziantep FK |
|
2-1
|
|
|
Pendikspor |
1-1
|
Antalyaspor |
|
1-1
|
|
|
Lorient |
3-1
|
Nantes |
|
1-0
|
|
|
SSC Napoli |
1-1
|
Girona |
|
1-1
|
|
|
Arsenal |
6-5
|
AS Monaco |
|
1-1
|
|
|
Lens |
0-0
|
Torino |
|
0-0
|
|
|
Getafe |
1-2
|
Granada |
|
0-0
|
|
|
Nottingham Forest |
0-5
|
Rennes |
|
0-2
|
|
|
Parma Calcio 1913 |
1-0
|
Sassuolo |
|
0-0
|
|
|
Real Valladolid |
3-2
|
Rayo Vallecano |
|
3-0
|
|
|
Wolves |
0-0
|
Luton Town |
|
0-0
|
|
|
Marsilya |
1-2
|
Leverkusen |
|
0-2
|
|
|
Farense |
2-4
|
Roma |
|
0-3
|
|
03 Ağustos 2023 Perşembe |
|
Juventus |
3-1
|
Real Madrid |
|
2-1
|
|
|
Chelsea |
1-1
|
B. Dortmund |
|
0-0
|
|
|
Atletico Madrid |
0-0
|
Real Sociedad |
|
0-0
|
|
|
Real Betis |
0-1
|
Sevilla |
|
0-0
|
|
|
Jeonbuk Hyundai Motors FC |
0-3
|
Paris Saint-Germain |
|
0-1
|
|
|
İstanbulspor |
1-1
|
Antalyaspor |
|
0-0
|
|
|
Athletic Bilbao |
1-1
|
Eibar |
|
1-1
|
|
|
Aston Villa |
3-0
|
Lazio |
|
1-0
|
|
04 Ağustos 2023 Cuma |
|
Osasuna |
2-3
|
Deportivo Alaves |
|
2-2
|
|
|
1461 Trabzon |
0-5
|
Trabzonspor |
|
0-2
|
|
|
Sivasspor |
2-2
|
Kayserispor |
|
1-1
|
|
|
NEC Nijmegen |
3-1
|
Venezia |
|
1-0
|
|
|
Osasuna |
2-1
|
Burgos CF |
|
1-0
|
|
|
Go Ahead Eagles |
2-2
|
Kifisia FC |
|
2-0
|
|
|
Beerschot |
0-0
|
Fortuna Sittard |
|
0-0
|
|
|
NAC Breda |
1-1
|
Alanyaspor |
|
0-1
|
|
|
Udinese |
2-1
|
Al-Rayyan |
|
1-1
|
|
|
Chaves |
0-1
|
Famalicao |
|
0-0
|
|
|
Cordoba |
1-1
|
Cadiz |
|
0-0
|
|
05 Ağustos 2023 Cumartesi |
|
Farense |
2-1
|
Portimonense |
|
2-0
|
|
|
Udinese |
2-1
|
Al-Rayyan |
|
0-1
|
|
|
Estrela da Amadora |
1-4
|
CF Os Belenenses |
|
1-1
|
|
|
S. Rotterdam |
1-0
|
RKC Waalwijk |
|
0-0
|
|
|
Leverkusen |
4-0
|
West Ham United |
|
3-0
|
|
|
Nice |
1-1
|
Villarreal |
|
0-0
|
|
|
Bochum |
2-1
|
Luton Town |
|
1-1
|
|
|
Wolves |
3-1
|
Rennes |
|
1-1
|
|
|
Sheffield United |
0-3
|
VfB Stuttgart |
|
0-2
|
|
|
M. United |
3-1
|
Lens |
|
0-1
|
|
|
Fulham |
2-1
|
Hoffenheim |
|
0-0
|
|
|
Heracles |
1-3
|
FC Volendam |
|
1-2
|
|
|
SC Heerenveen |
0-1
|
Metz |
|
0-0
|
|
|
Wolfsburg |
1-1
|
Sassuolo |
|
1-1
|
|
|
E. Frankfurt |
0-0
|
Nottingham Forest |
|
0-0
|
|
|
Mönchengladbach |
2-2
|
Montpellier |
|
2-2
|
|
|
Union Berlin |
4-1
|
Atalanta |
|
3-1
|
|
|
Freiburg |
3-2
|
Empoli |
|
1-0
|
|
|
Strasbourg |
3-3
|
Werder Bremen |
|
3-2
|
|
|
FC Heidenheim |
3-2
|
Verona |
|
1-2
|
|
|
Mainz 05 |
3-0
|
Burnley |
|
1-0
|
|
|
RB Leipzig |
3-0
|
Las Palmas |
|
2-0
|
|
|
Everton |
1-0
|
Sporting CP |
|
1-0
|
|
|
PEC Zwolle |
0-0
|
FC Groningen |
|
0-0
|
|
|
Almere |
2-2
|
Oostende |
|
0-2
|
|
|
Bochum |
1-3
|
Luton Town |
|
1-1
|
|
|
Newcastle |
2-0
|
Fiorentina |
|
1-0
|
|
|
Ankaragücü |
1-3
|
Konyaspor |
|
0-1
|
|
|
Alkmaar |
1-0
|
Bologna |
|
0-0
|
|
|
Brentford |
0-0
|
Lille |
|
0-0
|
|
|
Clermont Foot |
1-0
|
Le Havre |
|
1-0
|
|
|
VVV-Venlo |
2-3
|
Fortuna Sittard |
|
1-1
|
|
|
FC Utrecht |
3-0
|
Espanyol |
|
2-0
|
|
|
Wolfsburg |
0-1
|
Celta Vigo |
|
0-1
|
|
|
Heracles |
2-0
|
Helmond |
|
0-0
|
|
|
Bournemouth |
2-0
|
Lorient |
|
1-0
|
|
|
Zulte Waregem |
0-1
|
Excelsior |
|
0-0
|
|
|
FC Köln |
2-0
|
Nantes |
|
0-0
|
|
|
Kasımpasa |
3-0
|
Ümraniye |
|
1-0
|
|
|
Brest |
1-1
|
Cagliari |
|
0-0
|
|
|
Frosinone |
3-3
|
Cosenza |
|
2-1
|
|
|
Hatayspor |
2-1
|
Antalyaspor |
|
1-1
|
|
|
Crystal Palace |
2-0
|
Lyon |
|
1-0
|
|
|
Strasbourg |
2-1
|
Werder Bremen |
|
0-1
|
|
|
Cremonese |
0-0
|
Genoa |
|
0-0
|
|
|
Clermont Foot |
2-1
|
Le Havre |
|
1-0
|
|
|
Almeria |
1-0
|
Granada |
|
1-0
|
|
|
Kocaelispor |
2-0
|
Pendikspor |
|
2-0
|
|
|
Salernitana |
2-1
|
Augsburg |
|
0-0
|
|
|
Estrela da Amadora |
2-1
|
Petro Atletico |
|
0-1
|
|
|
Getafe |
4-1
|
Vitesse |
|
1-1
|
|
|
Valencia |
1-2
|
Aston Villa |
|
0-1
|
|
06 Ağustos 2023 Pazar |
|
Real Betis |
0-1
|
Real Sociedad |
|
0-0
|
|
|
Atletico Madrid |
1-1
|
Sevilla |
|
0-0
|
|
|
Fiorentina |
2-1
|
Nice |
|
2-0
|
|
|
Tottenham |
5-1
|
Shakhtar |
|
1-1
|
|
|
Brighton |
1-1
|
Rayo Vallecano |
|
0-1
|
|
|
B. Dortmund |
3-1
|
Ajax |
|
1-1
|
|
|
M. United |
1-1
|
Athletic Bilbao |
|
0-1
|
|
|
Newcastle |
4-0
|
Villarreal |
|
1-0
|
|
|
Reims |
2-1
|
Torino |
|
0-0
|
|
|
SSC Napoli |
1-0
|
Augsburg |
|
0-0
|
|
|
Mallorca |
1-1
|
Spezia |
|
0-0
|
|
|
Deportivo Alaves |
1-2
|
Burgos CF |
|
0-1
|
|
|
Toulouse |
2-1
|
Roma |
|
1-1
|
|
|
Girona |
2-1
|
Lazio |
|
0-0
|
|
|
Cadiz |
4-2
|
Lecce |
|
1-1
|
|
07 Ağustos 2023 Pazartesi |
|
Bayern Munih |
4-2
|
AS Monaco |
|
3-1
|
|
|
SG Gensingen/Grolsheim |
20:00
|
Mainz 05 |
|
-
|
|
|
Liverpool |
3-1
|
Darmstadt |
|
2-1
|
|
08 Ağustos 2023 Salı |
|
Barcelona |
13:00
|
Lazio |
|
-
|
|
|
Barcelona |
4-2
|
Tottenham |
|
1-2
|
|
|
Compostela |
0-3
|
Celta Vigo |
|
0-1
|
|
|
Monza |
6-7
|
AC Milan |
|
1-1
|
|
09 Ağustos 2023 Çarşamba |
|
AC Milan |
0-1
|
Trento |
|
0-0
|
|
|
RB Salzburg |
3-4
|
Inter |
|
2-3
|
|
11 Ağustos 2023 Cuma |
|
SSC Napoli |
2-0
|
Apollon Limassol |
|
0-0
|
|
|
Fiorentina |
7-1
|
Sestri Levante |
|
5-0
|
|
12 Ağustos 2023 Cumartesi |
|
Partizani |
1-2
|
Roma |
|
0-2
|
|
|
Fiorentina |
1-1
|
OFI Crete |
|
1-0
|
|
|
Juventus |
0-0
|
Atalanta |
|
0-0
|
|
13 Ağustos 2023 Pazar |
|
AC Milan |
4-2
|
Novara |
|
2-1
|
|
|
Inter |
4-2
|
Egnatia |
|
0-1
|
|
|
Latina |
0-9
|
Lazio |
|
0-4
|
|
14 Ağustos 2023 Pazartesi |
|
Excelsior |
1-1
|
Quick Boys |
|
-
|
|
24 Ağustos 2023 Perşembe |
|
Numancia |
0-2
|
Atletico Madrid |
|
0-0
|
|
06 Eylül 2023 Çarşamba |
|
LASK |
5-4
|
SK Dynamo Ceske Budejovice |
|
3-1
|
|
|
BW Linz |
2-0
|
Ried |
|
2-0
|
|
|
Bergisch Gladbach |
0-6
|
FC Köln |
|
0-2
|
|
07 Eylül 2023 Perşembe |
|
Leverkusen |
4-2
|
Alemannia Aachen |
|
4-0
|
|
|
E. Frankfurt |
3-1
|
Wehen Wiesbaden |
|
1-1
|
|
|
Nürnberg |
3-1
|
FC Heidenheim |
|
1-0
|
|
|
Bochum |
1-1
|
St.Truiden |
|
0-0
|
|
|
Karlsruher SC |
0-1
|
Freiburg |
|
0-1
|
|
|
Mönchengladbach |
0-1
|
Werder Bremen |
|
0-0
|
|
|
SW Bregenz |
0-0
|
Austria Lustenau |
|
0-0
|
|
|
Zenit St. Petersburg |
4-1
|
Sepahan |
|
3-0
|
|
|
Alcorcon |
2-2
|
Rayo Vallecano |
|
1-2
|
|
08 Eylül 2023 Cuma |
|
Brescia |
12:00
|
Genoa |
|
-
|
|
|
Hartberg |
1-1
|
Floridsdorfer AC |
|
0-0
|
|
|
Strasbourg |
0-0
|
Elversberg |
|
0-0
|
|
|
E.Braunschweig |
14:00
|
St. Pauli |
|
-
|
|
|
Metz |
1-1
|
Basel |
|
1-1
|
|
|
VfB Stuttgart |
8-3
|
St. Gallen |
|
3-1
|
|
|
Sturm Graz |
3-1
|
SV Lafnitz |
|
2-0
|
|
|
SK Austria Klagenfurt |
4-2
|
Grazer AK |
|
3-1
|
|
|
Dornbirn |
1-4
|
WSG Tirol |
|
0-4
|
|
|
Lyon |
3-2
|
Auxerre |
|
0-1
|
|
|
RWD Molenbeek |
1-2
|
Valenciennes |
|
1-1
|
|
|
Amstetten |
1-6
|
Rapid Wien |
|
1-3
|
|
09 Eylül 2023 Cumartesi |
|
Bologna |
2-2
|
Reggiana |
|
1-2
|
|
|
Sassuolo |
0-2
|
FeralpiSalo |
|
0-0
|
|
|
Mainz 05 |
2-0
|
MSV Duisburg |
|
1-0
|
|
10 Eylül 2023 Pazar |
|
Sivasspor |
2-1
|
Ahlatçı Çorum FK |
|
0-0
|
|
11 Eylül 2023 Pazartesi |
|
Hatayspor |
2-0
|
Sakaryaspor |
|
1-0
|
|
10 Ekim 2023 Salı |
|
Brommapojkarna |
1-1
|
Vasteras SK |
|
0-1
|
|
11 Ekim 2023 Çarşamba |
|
Randers FC |
1-2
|
AC Horsens |
|
0-1
|
|
|
RB Leipzig |
2-4
|
Mlada Boleslav |
|
0-2
|
|
|
LASK |
1-1
|
Zeleziarne Podbrezova |
|
1-1
|
|
|
Germania Reusrath |
0-15
|
FC Köln |
|
0-6
|
|
12 Ekim 2023 Perşembe |
|
Austria Lustenau |
2-1
|
FC Vaduz |
|
1-1
|
|
|
Holstein Kiel |
0-1
|
AGF |
|
0-0
|
|
|
Werder Bremen |
3-3
|
St. Pauli |
|
1-1
|
|
|
Schalke 04 |
4-1
|
Heracles |
|
2-1
|
|
|
Hammarby |
1-0
|
Sirius |
|
0-0
|
|
|
Mönchengladbach |
4-1
|
St.Truiden |
|
3-0
|
|
|
Bochum |
1-3
|
Hannover 96 |
|
0-2
|
|
|
Magdeburg |
4-2
|
E.Braunschweig |
|
1-0
|
|
|
VfB Stuttgart |
5-1
|
Wehen Wiesbaden |
|
2-0
|
|
|
Augsburg |
15:00
|
Nürnberg |
|
-
|
|
|
RB Salzburg |
1-0
|
Ried |
|
0-0
|
|
|
FC Heidenheim |
0-1
|
Greuther Fürth |
|
0-0
|
|
|
Reims |
2-2
|
S.Hesperange |
|
1-2
|
|
|
Freiburg |
2-2
|
Basel |
|
0-2
|
|
|
Karlsruher SC |
3-0
|
Strasbourg |
|
1-0
|
|
|
Altach |
2-1
|
Dornbirn |
|
0-1
|
|
|
BW Linz |
1-2
|
SKN St. Poelten |
|
0-1
|
|
|
Le Havre |
4-0
|
Quevilly |
|
4-0
|
|
|
Carbonia |
1-4
|
Cagliari |
|
0-1
|
|
|
First Vienna FC |
1-4
|
Rapid Wien |
|
0-3
|
|
13 Ekim 2023 Cuma |
|
Guingamp |
4-1
|
Brest |
|
3-1
|
|
|
Lorient |
3-0
|
Concarneau |
|
0-0
|
|
|
Darmstadt |
4-2
|
Elversberg |
|
2-0
|
|
|
Leoben |
0-1
|
SK Austria Klagenfurt |
|
0-1
|
|
|
Sturm Graz |
4-1
|
Floridsdorfer AC |
|
3-0
|
|
|
Kaiserslautern |
2-3
|
Metz |
|
1-1
|
|
|
Clermont Foot |
0-0
|
Rodez |
|
0-0
|
|
|
BSG Chemie Leipzig |
2-1
|
E. Frankfurt |
|
0-0
|
|
14 Ekim 2023 Cumartesi |
|
Kairat Almaty |
2-2
|
Zenit St. Petersburg |
|
1-1
|
|
|
Empoli |
15:30
|
Modena |
|
-
|
|
|
Sudtirol |
0-0
|
WSG Tirol |
|
0-0
|
|
|
Başakşehir |
1-2
|
Ümraniye |
|
1-0
|
|
|
Rijeka |
1-1
|
Udinese |
|
1-1
|
|
15 Ekim 2023 Pazar |
|
Başakşehir |
2-0
|
Bandırmaspor |
|
2-0
|
|
11 Kasım 2023 Cumartesi |
|
Inter Miami CF |
1-2
|
New York City FC |
|
0-1
|
|
15 Kasım 2023 Çarşamba |
|
Osasuna |
2-2
|
Deportivo Alaves |
|
1-1
|
|
|
PSV Eindhoven |
0-2
|
Schalke 04 |
|
0-0
|
|
|
LASK |
17:00
|
SV Horn |
|
-
|
|
|
SpVg Porz 1919 |
0-8
|
FC Köln |
|
0-4
|
|
|
Tenisca |
1-4
|
Las Palmas |
|
0-2
|
|
16 Kasım 2023 Perşembe |
|
Mallorca |
4-1
|
Boavista |
|
2-0
|
|
|
Reims |
2-1
|
FCV Dender EH |
|
1-0
|
|
|
Werder Bremen |
1-2
|
Hansa Rostock |
|
1-1
|
|
|
VfB Stuttgart |
2-0
|
Nürnberg |
|
0-0
|
|
|
Augsburg |
5-2
|
Jahn Regensburg |
|
3-2
|
|
|
Altach |
2-1
|
FC Vaduz |
|
0-1
|
|
|
Austria Wien |
3-2
|
SKN St. Poelten |
|
2-1
|
|
|
Nuorese |
0-9
|
Cagliari |
|
0-3
|
|
|
Atletico Sanluqueno CF |
0-2
|
Cadiz |
|
0-0
|
|
17 Kasım 2023 Cuma |
|
Admira Moedling |
2-1
|
Rapid Wien |
|
2-0
|
|
|
E.Braunschweig |
2-1
|
St. Pauli |
|
0-1
|
|
|
Elversberg |
1-0
|
Metz |
|
0-0
|
|
|
St. Gallen |
6-1
|
FC Wacker Innsbruck |
|
1-1
|
|
18 Kasım 2023 Cumartesi |
|
Konyaspor |
1-1
|
Serik Belediyespor |
|
0-1
|
|
|
Ankaragücü |
2-0
|
Gençlerbirliği |
|
2-0
|
|
|
Udinese |
1-1
|
Istra |
|
1-1
|
|
|
Dinamo Moscow |
2-1
|
2Drots |
|
1-1
|
|
|
FK Neftchi |
2-1
|
Zenit St. Petersburg |
|
1-0
|
|
19 Kasım 2023 Pazar |
|
Sivasspor |
0-0
|
Kayserispor |
|
0-0
|
|
|
Sakaryaspor |
1-2
|
Beşiktaş |
|
1-2
|
|
|
Antalyaspor |
3-1
|
Serik Belediyespor |
|
2-1
|
|
|
Başakşehir |
1-2
|
Karagümrük |
|
1-1
|
|
22 Kasım 2023 Çarşamba |
|
Beşiktaş |
14:00
|
İstanbulspor |
|
-
|
|
24 Kasım 2023 Cuma |
|
Haecken |
2-1
|
Kongsvinger |
|
1-0
|
|
|
IFK Gothenburg |
3-4
|
Fredrikstad |
|
1-2
|
|
07 Aralık 2023 Perşembe |
|
HJK |
4-3
|
Haecken |
|
2-1
|
|
22 Aralık 2023 Cuma |
|
CF America |
3-2
|
Barcelona |
|
1-2
|
|