| 
Takımım
 | 
Haberler
 | 
Canlı Anlatım
 | 
İddaa
 | 
Foto Galeri
 Canlı Skor
Şampiyonlar Ligi
21:45
Olympiakos
-
Atletico Madrid
16.9.2014
21:45
Juventus
-
Malmö
16.9.2014
21:45
Liverpool
-
Ludogorets Razgrad
16.9.2014
21:45
Real Madrid
-
Basel
16.9.2014
21:45
Monaco
-
Bayer Leverkusen
16.9.2014
21:45
Benfica
-
Zenit
16.9.2014
21:45
Galatasaray
-
Anderlecht
16.9.2014
21:45
Borussia Dortmund
-
Arsenal
16.9.2014
İngiltere Şampiyonluk Ligi
21:45
Bournemouth
-
Leeds United
16.9.2014
21:45
Birmingham
-
Sheffield Wed.
16.9.2014
21:45
Blackpool
-
Watford
16.9.2014
21:45
Brentford
-
Norwich
16.9.2014
21:45
Cardiff
-
Middlesbrough
16.9.2014
21:45
Charlton
-
Wolves
16.9.2014
21:45
Huddersfield
-
Wigan
16.9.2014
21:45
Ipswich Town
-
Brighton
16.9.2014
22:00
Bolton
-
Rotherham
16.9.2014
22:00
Reading
-
Millwall
16.9.2014
İngiltere 1. Ligi
21:45
Colchester
-
Sheffield Utd.
16.9.2014
21:45
Doncaster
-
Crawley
16.9.2014
21:45
Gillingham
-
Peterborough
16.9.2014
21:45
Milton Keynes Dons
-
Bradford
16.9.2014
21:45
Notts County
-
Leyton Orient
16.9.2014
21:45
Port Vale
-
Bristol City
16.9.2014
21:45
Preston
-
Chesterfield
16.9.2014
21:45
Rochdale
-
Walsall
16.9.2014
21:45
Scunthorpe
-
Coventry
16.9.2014
21:45
Swindon
-
Oldham
16.9.2014
21:45
Yeovil
-
Crewe
16.9.2014
İngiltere 2. Ligi
21:45
AFC Wimbledon
-
Burton
16.9.2014
21:45
Bury
-
Stevenage
16.9.2014
21:45
Cambridge
-
Exeter
16.9.2014
21:45
Cheltenham
-
Southend
16.9.2014
21:45
Mansfield
-
Morecambe
16.9.2014
21:45
Northampton
-
Hartlepool
16.9.2014
21:45
Oxford
-
Accrington
16.9.2014
21:45
Plymouth
-
Wycombe
16.9.2014
21:45
Portsmouth
-
Dagenham & Red
16.9.2014
21:45
Shrewsbury
-
Carlisle
16.9.2014
21:45
Tranmere
-
Newport
16.9.2014
21:45
York
-
Luton
16.9.2014
Brezilya Serie B
01:30
Portuguesa
-
Boa
17.9.2014
01:30
Parana
-
Ceara Fortaleza
17.9.2014
01:30
Nautico
-
Joinville
17.9.2014
01:30
Avai FC
-
Sampaio Corrêa
17.9.2014
01:30
Atletico Goianiense
-
America Natal
17.9.2014
01:30
America MG
-
Bragantino
17.9.2014
03:50
Oeste
-
Vasco da Gama
17.9.2014
03:50
Luverdense
-
Santa Cruz
17.9.2014
03:50
Icasa
-
Vila Nova
17.9.2014
03:50
Abc Natal
-
Ponte Preta
17.9.2014
Avusturya 2. Ligi
19:30
Wacker Innsbruck
-
Mattersburg
16.9.2014
19:30
SV Horn
-
St Polten
16.9.2014
19:30
Kapfenberg
-
LASK Linz
16.9.2014
19:30
FC Liefering
-
Hartberg
16.9.2014
İskoçya Lig Kupası
21:45
Rangers FC
-
Inverness Ct
16.9.2014
İrlanda FAI Kupası
21:45
Derry City
-
Drogheda United
16.9.2014
İngiltere Konferans Ligi
21:45
Aldershot
-
Braintree Town
16.9.2014
21:45
Alfreton
-
Telford United
16.9.2014
21:45
Bristol Rovers
-
Nuneaton
16.9.2014
21:45
Chester
-
Southport
16.9.2014
21:45
Dartford
-
Dover Athletic
16.9.2014
21:45
Eastleigh
-
Forest Green
16.9.2014
21:45
Halifax
-
Grimsby Town
16.9.2014
21:45
Kidderminster
-
Altrincham
16.9.2014
21:45
Macclesfield
-
Gateshead
16.9.2014
21:45
Torquay
-
Woking
16.9.2014
21:45
Welling
-
Lincoln
16.9.2014
22:00
Barnet
-
Wrexham
16.9.2014
Güney Amerika Kupası
01:00
Estudiantes
-
Gimnasia La Plata
17.9.2014
01:00
Independiente José Terán
-
Cerro Porteno
17.9.2014
03:15
Deportivo Capiatá
-
Caracas
17.9.2014
03:30
Penarol
-
Deportivo Cali
17.9.2014
CONCACAF Şampiyonlar Ligi
03:00
Waterhouse FC
-
DC United
17.9.2014
03:00
Cruz Azul
-
Municipal Chorrillo
17.9.2014
05:00
Portland Timbers
-
CD Olimpia
17.9.2014
B.A.E. Premier Ligi
78'
Al-Wahda
4-0
Al Ittihad Kalba
16.9.2014
19:30
Al-Sharjah
-
Al-Ahli
16.9.2014
ERT
Al-Shabab
0-0
Al-Ain
16.9.2014
Slovakya 1. Ligi
MS
Spartak Trnava
5-2
Dukla Banska Bystrica
16.9.2014
MS
Kosice
0-0
Senica
16.9.2014
MS
Podbrezova
3-0
D. Streda
16.9.2014
18:30
Ruzomberok
-
Spartak Myjava
16.9.2014
Estonya 1. Ligi
41'
Sillamae Kalev
0-0
FC Levadia Tallinn
16.9.2014
40'
FC Flora Paide
0-0
Flora Tallinn
16.9.2014
41'
Nomme JK Kalju
3-0
Orbiit Jöhvi
16.9.2014
41'
Talinna Kalev
0-0
Trans Narva
16.9.2014
19:00
Maag Tammeka Tartu
-
Tallinna Infonet
16.9.2014
Litvanya 1. Ligi
74'
Kruoja Pakruojis
4-1
Atlantas Klaipeda
16.9.2014
19:00
Dainava Alta
-
FK Trakai
16.9.2014
Amerika Açık Kupası
02:30
Philadelphia Union
-
Seattle Sounders
17.9.2014
Gürcistan 1. Ligi
MS
Sioni Bolnisi
1-3
Zestafoni
16.9.2014
MS
Samtredia
3-1
FK Spartaki Tskhinvali
16.9.2014
MS
Torpedo Kutaisi
1-0
WIT Georgia
16.9.2014
MS
Dinamo Batumi
3-1
Merani
16.9.2014
70'
Dinamo Tiflis
4-0
Shukura
16.9.2014
Almanya 3. Ligi
19:00
Stuttgart II
-
Mainz 05 II
16.9.2014
19:30
Energie Cottbus
-
Sonnenhof Grossaspach
16.9.2014
20:00
Unterhaching
-
Arminia Bielefeld
16.9.2014
Mısır 1.Ligi
MS
Smouha
5-1
Alaab Damanhour
16.9.2014
MS
Misr El Makasa
2-1
El Raja
16.9.2014
19:00
Al Masry
-
Ismaily SC
16.9.2014
AFC Şampiyonlar Ligi
20:30
Al Hilal
-
Al Ain
16.9.2014
AFC Kupası
19:00
Arbil
-
Kitchee
16.9.2014
19:30
Al-Quadsia
-
Persipura Jayapura
16.9.2014
UEFA Gençlik Ligi
MS
Juventus U19
2-0
Malmo U19
16.9.2014
MS
Liverpool U19
4-0
Ludogorets U19
16.9.2014
MS
Monaco U19
3-1
Bayer Leverkusen U19
16.9.2014
MS
Galatasaray U19
3-0
Anderlecht U19
16.9.2014
71'
Benfica U19
0-0
Zenit U19
16.9.2014
19:00
Olympiakos U19
-
Atletico Madrid U19
16.9.2014
19:00
Real Madrid U19
-
Basel U19
16.9.2014
20:00
Barcelona U19
-
APOEL Nicosia U19
16.9.2014
Duello
21:45
Borussia Dortmund
-
Galatasaray
16.9.2014
21:45
Anderlecht
-
Arsenal
16.9.2014
21:45
Atletico Madrid
-
Bayer Leverkusen
16.9.2014
21:45
Juventus
-
Liverpool
16.9.2014
21:45
Ludogorets Razgrad
-
Malmö
16.9.2014
21:45
Monaco
-
Olympiakos
16.9.2014
 | 
Anasayfa
 | 
Haberler
 | 
Canlı Anlatım
 | 
Canlı Skorlar
 | 
İddaa
 | 
Foto Galeri
 | 
TV'de Bugün
 | 
Takımım
 | 
Puan Durumu
 | 
Fikstür
 | 
Yazarlar
 | 
Blog
 | 
Sözlük
Sporx, DHA ve AA resmi üyesidir.
sporx.com© 2005-2014 Tüm hakları saklıdır.