| 
Takımım
 | 
Haberler
 | 
Canlı Anlatım
 | 
İddaa
 | 
Foto Galeri
 Canlı Skor
Spor Toto Süper Lig
MS
Sivasspor
0-1
Çaykur Rizespor
25.10.2014
MS
Fenerbahçe
2-1
Gençlerbirliği
25.10.2014
MS
Balıkesirspor
0-5
Bursaspor
25.10.2014
13:30
Mersin İdman Yurdu
-
Eskişehirspor
26.10.2014
İngiltere Premier Ligi
MS
West Ham
2-1
Manchester City
25.10.2014
MS
Liverpool
0-0
Hull City
25.10.2014
MS
Southampton
1-0
Stoke
25.10.2014
MS
Sunderland
0-2
Arsenal
25.10.2014
MS
West Brom
2-2
Crystal Palace
25.10.2014
85'
Swansea
2-0
Leicester City
25.10.2014
PTT 1.Lig
MS
Bucaspor
2-2
Adanaspor
25.10.2014
MS
Giresunspor
1-2
Albimo Alanyaspor
25.10.2014
MS
Denizlispor
0-3
Boluspor
25.10.2014
MS
Manisaspor
0-2
Karşıyaka
25.10.2014
14:00
Osmanlıspor FK
-
Orduspor
26.10.2014
Almanya Bundesliga Ligi
MS
Borussia Dortmund
0-1
Hannover 96
25.10.2014
MS
Augsburg
2-0
Freiburg
25.10.2014
MS
Tsg Hoffenheim
1-0
Paderborn
25.10.2014
MS
Hertha BSC Berlin
3-0
Hamburg SV
25.10.2014
MS
Eintracht Frankfurt
4-5
Vfb Stuttgart
25.10.2014
85'
Bayer Leverkusen
1-0
Schalke 04
25.10.2014
İtalya Serie A Ligi
MS
Empoli
0-4
Cagliari
25.10.2014
MS
Parma
1-3
Sassuolo
25.10.2014
21:45
Sampdoria
-
Roma
25.10.2014
İspanya La Liga
MS
Almeria
0-1
Athletic Bilbao
25.10.2014
MS
Real Madrid
3-1
Barcelona
25.10.2014
13'
Valencia
0-0
Elche
25.10.2014
23:00
Cordoba
-
Real Sociedad
25.10.2014
23:00
Eibar
-
Granada
25.10.2014
13:00
Malaga
-
Rayo Vallecano
26.10.2014
Fransa Ligue 1
MS
Paris St Germain
3-0
Bordeaux
25.10.2014
12'
Bastia
0-1
Monaco
25.10.2014
12'
Caen
1-0
Lorient
25.10.2014
12'
Evian TG
0-0
Nantes
25.10.2014
13'
Reims
0-0
Montpellier
25.10.2014
15:00
Rennes
-
Lille
26.10.2014
İngiltere Şampiyonluk Ligi
MS
Millwall
1-0
Cardiff
25.10.2014
MS
Birmingham
0-8
Bournemouth
25.10.2014
MS
Bolton
3-1
Brentford
25.10.2014
MS
Brighton
1-1
Rotherham
25.10.2014
MS
Derby County
1-2
Wigan
25.10.2014
MS
Ipswich Town
2-2
Huddersfield
25.10.2014
MS
Leeds United
1-2
Wolves
25.10.2014
MS
Middlesbrough
1-1
Watford
25.10.2014
MS
Nottingham Forest
1-3
Blackburn
25.10.2014
MS
Reading
3-0
Blackpool
25.10.2014
MS
Sheffield Wed.
0-0
Norwich
25.10.2014
İngiltere 1. Ligi
MS
Barnsley
2-2
Bristol City
25.10.2014
MS
Coventry
3-2
Peterborough
25.10.2014
MS
Crewe
0-1
Sheffield Utd.
25.10.2014
MS
Doncaster
0-0
Milton Keynes Dons
25.10.2014
MS
Gillingham
1-1
Crawley
25.10.2014
MS
Oldham
2-1
Bradford
25.10.2014
MS
Port Vale
3-0
Leyton Orient
25.10.2014
MS
Preston
3-2
Fleetwood
25.10.2014
MS
Scunthorpe
0-1
Notts County
25.10.2014
MS
Swindon
2-2
Colchester
25.10.2014
MS
Walsall
1-0
Chesterfield
25.10.2014
MS
Yeovil
0-3
Rochdale
25.10.2014
İngiltere 2. Ligi
MS
AFC Wimbledon
2-2
Tranmere
25.10.2014
MS
Cambridge
2-1
Hartlepool
25.10.2014
MS
Carlisle
2-1
Oxford
25.10.2014
MS
Luton
1-0
Northampton
25.10.2014
MS
Newport
1-1
Accrington
25.10.2014
MS
Plymouth
3-0
Cheltenham
25.10.2014
MS
Shrewsbury
2-1
Portsmouth
25.10.2014
MS
Southend
1-1
Bury
25.10.2014
MS
Stevenage
1-0
Burton
25.10.2014
MS
Wycombe
1-1
Dagenham & Red
25.10.2014
MS
York
1-1
Mansfield
25.10.2014
15:00
Morecambe
-
Exeter
26.10.2014
İtalya Serie B Ligi
MS
Avellino
1-1
Virtus Lanciano
25.10.2014
MS
Crotone
2-2
Cittadella
25.10.2014
MS
Latina
1-1
Brescia
25.10.2014
MS
Livorno
0-1
Spezia
25.10.2014
MS
Pescara
0-5
Carpi
25.10.2014
MS
Pro Vercelli
0-0
Perugia
25.10.2014
MS
Varese
2-1
Bari
25.10.2014
MS
Entella
1-0
Frosinone
25.10.2014
MS
Catania
3-1
Vicenza
25.10.2014
Fransa Ligue 2
MS
Troyes
1-0
Dijon
25.10.2014
Almanya Bundesliga 2. Ligi
MS
Kaiserslautern
1-1
Fort. Dusseldorf
25.10.2014
MS
St Pauli
0-4
Karlsruhe
25.10.2014
14:30
1860 Münih
-
Braunschweig
26.10.2014
14:30
Ingolstadt
-
FC Heidenheim
26.10.2014
14:30
Sandhausen
-
Erzgebirge Aue
26.10.2014
Hollanda Eredivisie Ligi
86'
Vitesse
2-1
Nac Breda
25.10.2014
26'
Heracles Almelo
0-1
Willem
25.10.2014
27'
Az Alkmaar
0-1
Gröningen
25.10.2014
21:45
Ajax
-
Go Ahead Eagles
25.10.2014
13:30
Cambuur
-
Feyenoord
26.10.2014
Hollanda Jupiler Ligi
MS
VVV Venlo
0-0
RKC Waalwijk
25.10.2014
24'
Maastricht
0-0
Achilles '29
25.10.2014
Danimarka Süper Ligi
MS
SonderjyskE
1-1
FC Midtjylland
25.10.2014
15:00
Randers
-
Odense
26.10.2014
Norveç Tippeligaen
MS
Haugesund
3-2
Stromsgodset
25.10.2014
Norveç 2. Ligi
14:00
Alta
-
Ull Kisa
26.10.2014
14:00
Bryne
-
Mjondalen
26.10.2014
14:00
Baerum
-
Ham Kam
26.10.2014
14:00
Tromso
-
Fredrikstad
26.10.2014
14:00
Kristiansund BK
-
Hødd
26.10.2014
14:00
Sandefjord
-
Honefoss
26.10.2014
14:00
Nest Sotra
-
Ranheim
26.10.2014
14:00
Strommen
-
Tromsdalen
26.10.2014
İsveç Allsvenskan Ligi
MS
Hacken
3-1
Gefle
25.10.2014
İsveç Superettan Ligi
MS
Degerfors
1-1
Husqvarna FF
25.10.2014
MS
Ostersund
1-2
Assyriska
25.10.2014
14:00
Gais
-
Hammarby
26.10.2014
Portekiz Süper Ligi
MS
Boavista
1-2
Pacos Ferreira
25.10.2014
MS
Moreirense
2-0
Gil Vicente
25.10.2014
22:15
Arouca
-
Porto
25.10.2014
Portekiz 2.Ligi
13:15
Portimonense
-
Benfica B
26.10.2014
İskoçya Premier Ligi
MS
Inverness Ct
1-0
Dundee United
25.10.2014
MS
Dundee
2-0
Hamilton
25.10.2014
MS
St Mirren
2-2
Ross County
25.10.2014
MS
Partick Thistle
0-0
St Johnstone
25.10.2014
15:00
Celtic
-
Kilmarnock
26.10.2014
İskoçya Şampiyonluk Ligi
MS
Raith Rovers
1-1
Alloa Athletic
25.10.2014
MS
Falkirk
6-0
Cowdenbeath
25.10.2014
MS
Livingston
2-2
Queen of South
25.10.2014
MS
Dumbarton
0-3
Rangers FC
25.10.2014
14:15
Hibernian
-
Hearts
26.10.2014
Rusya Premier Ligi
MS
Amkar
2-0
Rostov
25.10.2014
MS
Torpedo Moskova
0-0
Kuban
25.10.2014
12:30
Ufa
-
CSKA Moskova
26.10.2014
12:30
Spartak Moskova
-
Lokomotiv Moskova
26.10.2014
Finlandiya Veikkausliiga
MS
İnter Turku
0-1
Jaro
25.10.2014
MS
Lahti
2-0
Honka
25.10.2014
MS
KuPS
0-1
VPS Vaasa
25.10.2014
MS
SJK
3-1
MyPa Myllykoski
25.10.2014
MS
Mariehamn
3-1
TPS Turku
25.10.2014
14:00
Helsinki
-
Rovaniemi
26.10.2014
Japonya J-1 Ligi
06:00
Vegalta Sendai
-
Kashiwa
26.10.2014
09:00
Vissel Kobe
-
Omiya Ardija
26.10.2014
09:00
Sagan Tosu
-
Albirex Niigata
26.10.2014
12:00
Kashima Antlers
-
Urawa Reds
26.10.2014
12:00
Yokohama Marinos
-
Cerezo Osaka
26.10.2014
12:00
Ventforet Kofu
-
Kawasaki Frontale
26.10.2014
12:00
Shimizu S-Pulse
-
Sanfreece Hiroshima
26.10.2014
12:00
Gamba Osaka
-
FC Tokyo
26.10.2014
12:00
Tokushima Vortis
-
Nagoya
26.10.2014
Yunanistan Süper Ligi
MS
Pas Giannina
0-0
Kallonis
25.10.2014
MS
Levadiakos
1-0
Panionios
25.10.2014
85'
Atromitos
1-1
Ergotelis
25.10.2014
15:00
Ofi Crete
-
Asteras Tripolis
26.10.2014
Brezilya Serie A
21:20
Fluminense
-
Atletico Paranaense
25.10.2014
21:20
Palmeiras
-
Corinthians
25.10.2014
21:20
Figueirense
-
Cruzeiro
25.10.2014
23:30
Coritiba
-
Gremio
25.10.2014
23:30
Atletico Mineiro
-
Recife
25.10.2014
23:30
Vitoria Bahia
-
Criciuma
25.10.2014
23:30
Chapecoense
-
Santos
25.10.2014
02:00
Botafogo
-
Flamengo
26.10.2014
02:00
Internacional
-
Bahia
26.10.2014
Brezilya Serie B
21:20
Bragantino
-
Boa
25.10.2014
21:20
Vasco da Gama
-
Ponte Preta
25.10.2014
22:20
Nautico
-
Atletico Goianiense
25.10.2014
02:00
Luverdense
-
Oeste
26.10.2014
02:00
Vila Nova
-
Sampaio Corrêa
26.10.2014
İsviçre Süper Ligi
MS
Thun
0-0
Aarau
25.10.2014
12'
Basel
0-0
Sion
25.10.2014
Avusturya Bundesliga Ligi
MS
Sturm Graz
1-3
Rapid Wien
25.10.2014
86'
Austria Wien
2-0
Wiener Neustadt
25.10.2014
86'
Wolfsberger AC
0-0
Altach
25.10.2014
86'
Admira WM
0-0
Ried
25.10.2014
Amerika Major Ligi
21:30
Seattle Sounders
-
Los Angeles
25.10.2014
23:00
Montreal Impact
-
DC United
25.10.2014
02:30
New England
-
Toronto
26.10.2014
03:30
FC Dallas
-
Portland Timbers
26.10.2014
05:00
Vancouver Whitecaps
-
Colorado
26.10.2014
İngiltere Federasyon Kupası
MS
Alfreton
1-1
Lincoln
25.10.2014
MS
Aldershot
2-0
Torquay
25.10.2014
MS
Kidderminster
0-1
Eastleigh
25.10.2014
Spor Toto 2. Lig
MS
Göztepe
2-0
Diyarbakır BŞB
25.10.2014
13:30
1461 Trabzon
-
Aydınspor 1923
26.10.2014
13:30
Ofspor
-
Keçiörengücü
26.10.2014
13:30
Tokatspor
-
Körfez İskenderunspor
26.10.2014
13:30
Gümüşhanespor
-
Bugsaşspor
26.10.2014
13:30
Pazarspor
-
Kocaeli Birlikspor
26.10.2014
14:30
Kartalspor
-
Pendikspor
26.10.2014
14:30
Turgutluspor
-
Centone Karagümrük
26.10.2014
14:30
Ümraniyespor
-
Fethiyespor
26.10.2014
14:30
Tavşanlı Linyitspor
-
Menemen Bld.Spor
26.10.2014
14:30
Gölbaşıspor
-
Altay
26.10.2014
14:30
Kırklarelispor
-
Bandırmaspor
26.10.2014
14:30
İnegölspor
-
Sarıyer
26.10.2014
14:30
Nazilli Bld.
-
Tepecikspor
26.10.2014
Spor Toto 3. Lig
MS
BŞB Erzurumspor
0-0
Beylerbeyispor
25.10.2014
MS
Tuzlaspor
1-1
Batman Petrolspor
25.10.2014
MS
Silivrispor
1-2
Etimesgut Bld. Spor
25.10.2014
13:00
Gölcükspor
-
Sivas 4 Eylül Bld.
26.10.2014
13:30
Niğde Belediyespor
-
Çorum Belediyespor
26.10.2014
13:30
Yeni Diyarbakır
-
Payas Belediyespor 1975
26.10.2014
13:30
Bayburt İl Özel İdare
-
İstanbul Güngörenspor
26.10.2014
14:30
Manavgatspor
-
SP. Trabzon Akçaabat
26.10.2014
IPT
Tutap Şekerspor
0-0
Bozüyükspor
26.10.2014
14:30
Adliyespor
-
Bursa Nilüferspor
26.10.2014
14:30
İstanbulspor
-
Kızılcabölükspor
26.10.2014
14:30
Kırıkhanspor
-
Zonguldak Kömürspor
26.10.2014
14:30
Çatalcaspor
-
Gaziosmanpaşa
26.10.2014
14:30
Darıca Gençlerbirliği
-
Tire 1922 Spor
26.10.2014
14:30
Çine Madranspor
-
Arsinspor
26.10.2014
14:30
Denizli BŞB
-
Erzincan Refahiyespor
26.10.2014
14:30
Yeşil Bursa
-
Çankırıspor
26.10.2014
14:30
Sancaktepe Belediyespor
-
Maltepespor
26.10.2014
14:30
Eyüpspor
-
Kemer Tekirovaspor
26.10.2014
14:30
Ç.Dardanelspor
-
Derince Spor A.Ş.
26.10.2014
14:30
Halide Edip Adıvarspor
-
68 Yeni Aksaray
26.10.2014
14:30
Ankara Demirspor
-
Orhangazispor
26.10.2014
14:30
FBM Makina Balçova Yaşamspor
-
Sandıklıspor
26.10.2014
14:30
Anadolu Üsküdar
-
Van BŞB
26.10.2014
14:30
Kayseri Şekerspor
-
Sakaryaspor
26.10.2014
14:30
Ayvalıkgücü Bld. Spor
-
Bergama Belediyespor
26.10.2014
14:30
Erzin Belediyespor
-
Kahramanmaraş BŞB
26.10.2014
İspanya 2. Ligi
MS
Mallorca
1-0
Sabadell
25.10.2014
MS
Racing Santander
1-1
Alaves
25.10.2014
MS
Real Betis
3-2
Recreativo Huelva
25.10.2014
8'
Ponferradina
0-0
Las Palmas
25.10.2014
13:00
Albacete
-
Valladolid
26.10.2014
İskoçya 1. Ligi
MS
Stirling Albion
2-2
Airdrieonians
25.10.2014
MS
Ayr United
0-2
Brechin City
25.10.2014
MS
Dunfermline
1-2
Greenock Morton
25.10.2014
MS
Stenhousemuir
1-2
Peterhead
25.10.2014
MS
Forfar Athletic
1-1
Stranraer
25.10.2014
İskoçya 2. Ligi
MS
Montrose
1-5
Arbroath
25.10.2014
MS
Albion Rovers
2-1
Berwick Rangers
25.10.2014
MS
Queens Park
3-0
East Fife
25.10.2014
MS
Annan Athletic
4-3
East Stirling
25.10.2014
MS
Clyde
2-1
Elgin City
25.10.2014
Belçika 1. Ligi
MS
Waasland
0-1
Racing Genk
25.10.2014
9'
Charleroi
0-0
Oostende
25.10.2014
10'
Zulte Waregem
0-0
Cercle Brugge
25.10.2014
9'
Westerlo
0-0
Kortrijk
25.10.2014
Belçika 2. Ligi
MS
Excelsior Virton
3-3
Aalst
25.10.2014
11'
KVSK United
1-0
Racing Mechelen
25.10.2014
11'
Verbroedering Geel
0-1
Dessel
25.10.2014
10'
KSK Heist
0-1
Eupen
25.10.2014
9'
Seresien
0-0
Tubize
25.10.2014
9'
Patro Maasmechelen
0-0
Sint Truiden
25.10.2014
Hazırlık Karşılaşmaları
MS
Zambiya
1-1
Fildişi Sahili
25.10.2014
Moldova 1. Ligi
MS
Saxan Ceadir Lunga
0-2
Milsami
25.10.2014
MS
Tiraspol
2-4
FC Sheriff
25.10.2014
Romanya Liga 1
MS
Ceahlaul Piatra-Neamt
2-2
CSMS Iasi
25.10.2014
MS
Universitatea Cluj
2-2
FC Viitorul Constanta
25.10.2014
10'
Botosani
1-0
Rapid Bükreş
25.10.2014
İsrail 1. Ligi
MS
Maccabi Petach Tikva
0-4
Hapoel Beer Sheva
25.10.2014
82'
Maccabi Haifa
0-2
Hapoel Raanana
25.10.2014
84'
Ashdod SC
0-1
Hapoel Petach Tikva
25.10.2014
82'
Maccabi Netanya
1-0
Bnei Sakhnin
25.10.2014
84'
Hapoel Kiryat Shmona
1-0
Hapoel Haifa
25.10.2014
Macaristan 1. Ligi
MS
Puskas Akademia FC
0-1
MTK Budapeşte
25.10.2014
MS
Kecskemeti TE
1-0
Budapest Honved
25.10.2014
MS
Pecsi
1-2
Lombard Pápa
25.10.2014
MS
Diosgyor
3-3
Dunaujvaros PASE
25.10.2014
11'
Paksi
0-0
Videoton FC
25.10.2014
Beyaz Rusya 1. Ligi
MS
Belshina Bobruisk
1-2
FC Minsk
25.10.2014
MS
Dinamo Brest
0-2
Slutsksakhar
25.10.2014
Bulgaristan 1. Ligi
MS
Levski Sofya
0-3
CSKA Sofya
25.10.2014
86'
Ludogorets Razgrad
2-0
Cherno More Varna
25.10.2014
Sırbistan 1. Ligi
MS
OFK Belgrad
0-4
Cukaricki
25.10.2014
MS
Mladost Lucani
2-1
Rad
25.10.2014
MS
Spartak Zlatibor Voda
2-2
Borac C.
25.10.2014
MS
Radnicki N.
1-0
Radnicki Kragujevac
25.10.2014
90'
Kızıl Yıldız
1-0
Donji Srem
25.10.2014
49'
Vojvodina
2-0
Vozdovac
25.10.2014
53'
Napredak
0-0
Novi Pazar
25.10.2014
Hırvatistan 1. Ligi
MS
Istra 1961
1-0
Slaven Koprivnica
25.10.2014
53'
Hajduk Split
0-1
Lokomotiva Zagreb
25.10.2014
Çek 1. Ligi
MS
Jablonec
4-2
Teplice
25.10.2014
MS
Pribram
3-1
Banik Ostrava
25.10.2014
MS
Hradec Kralove
2-4
Dukla Prag
25.10.2014
21:15
Slovacko
-
Viktoria Plzen
25.10.2014
Letonya 1. Ligi
MS
FC Skonto Riga
2-4
Ventspils
25.10.2014
MS
Jelgava
2-1
FC Jurmala
25.10.2014
14:00
Spartaks
-
FK Daugava Riga
26.10.2014
14:00
Daugava Daugavpils
-
BFC Daugavpils
26.10.2014
Güney Kıbrıs 1. Ligi
MS
Doxa Katokopia
0-1
Omonia Nicosia
25.10.2014
MS
AEK Larnaca
1-1
AEL Limassol
25.10.2014
Kuzey İrlanda Premier Ligi
MS
Ballymena United
1-4
Glenavon
25.10.2014
MS
Cliftonville
3-2
Ballinamallard United
25.10.2014
MS
Institute
1-1
Dungannon Swifts
25.10.2014
MS
Linfield
1-2
Crusaders
25.10.2014
MS
Portadown
0-2
Coleraine
25.10.2014
MS
Warrenpoint Town
2-5
Glentoran
25.10.2014
Güney Kore K-Ligi
07:00
Pohang Steelers
-
Sangju Sangmu
26.10.2014
07:00
Jeonbuk FC
-
Suwon SB
26.10.2014
07:00
Seongnam Ilhwa
-
Ulsan Hyundai
26.10.2014
07:00
Gyeongnam FC
-
Jeju United
26.10.2014
07:00
FC Seoul
-
Busan I'Park
26.10.2014
07:00
Incheon United
-
Chunnam Dragons
26.10.2014
Arnavutluk 1. Ligi
MS
Skenderbeu
3-0
Vllaznia
25.10.2014
MS
Kukesi
2-0
Flamurtari
25.10.2014
15:00
Laçi
-
Apolonia
26.10.2014
Avustralya 1. Ligi
MS
Melbourne Victory
5-2
Melbourne City
25.10.2014
06:00
Wellington Phoenix
-
Newcastle Jets
26.10.2014
08:00
Adelaide United
-
Perth Glory
26.10.2014
Topaz Premier Ligi
MS
AZAL
0-1
Baki
25.10.2014
MS
Simurq
4-0
Araz PFK
25.10.2014
12:00
Neftçi Bakü
-
Inter Baku
26.10.2014
Polonya 1. Ligi
MS
Piast Gliwice
0-2
Jagiellonia Bialystok
25.10.2014
MS
Lechia Gdansk
1-4
Slask Wroclaw
25.10.2014
MS
Pogon Szczecin
2-1
Cracovia Krakow
25.10.2014
Arjantin Primera B Ligi
02:00
Deportivo Santamarina
-
All Boys
26.10.2014
02:10
Argentinos Juniors
-
Nueva Chicago
26.10.2014
Slovakya 1. Ligi
MS
Kosice
1-1
D. Streda
25.10.2014
MS
Spartak Trnava
1-0
Trencin
25.10.2014
MS
Spartak Myjava
1-4
Zilina
25.10.2014
MS
Senica
2-0
Zlate Moravce
25.10.2014
Slovenya 1. Ligi
MS
Zavrc
0-1
Maribor
25.10.2014
MS
Domzale
2-0
Koper
25.10.2014
MS
NK CM Celje
5-0
Kalcer Radomlje
25.10.2014
MS
Gorica
0-3
Olimpija Ljubljana
25.10.2014
15:00
NK Krka
-
Rudar Velenje
26.10.2014
Estonya 1. Ligi
MS
Talinna Kalev
0-7
Nomme JK Kalju
25.10.2014
MS
Sillamae Kalev
4-0
FC Flora Paide
25.10.2014
MS
Orbiit Jöhvi
2-0
Maag Tammeka Tartu
25.10.2014
MS
Trans Narva
2-5
Flora Tallinn
25.10.2014
Bosna Hersek 1. Ligi
14:30
Mladost Velika
-
Zeljeznicar
26.10.2014
Litvanya 1. Ligi
MS
Zalgiris Vilnius
5-1
Ekranas
25.10.2014
MS
Suduva
0-0
Atlantas Klaipeda
25.10.2014
12:00
Granitas
-
Dainava Alta
26.10.2014
Kazakistan 1. Ligi
MS
Irtysh Pavlodar
1-1
Tobol Kostanay
25.10.2014
MS
Atyrau
3-2
Taraz
25.10.2014
12:00
Zhetysu Taldykorgan
-
FC Spartak Semey
26.10.2014
13:00
Kaisar Kyzylorda
-
Aktobe Lento
26.10.2014
13:00
Shakhtyor Karagandy
-
FC Astana
26.10.2014
15:00
Kairat Almaty
-
Ordabasy Shymkent
26.10.2014
Rusya 1. Ligi
MS
Gazovik Orenburg
1-1
Sokol Saratov
25.10.2014
MS
Dynamo St Petersburg
1-0
Khimik Dzerzhinsk
25.10.2014
MS
Yenisey Krasnoyarsk
0-0
SKA-Energiya
25.10.2014
MS
Sakhalin
0-1
Shinnik Jaroslavl
25.10.2014
MS
Volga Nizhny Novgorod
3-1
FK Ruan-Tosno
25.10.2014
MS
Krylya Sovietov
2-2
Luch Energiya
25.10.2014
MS
Anzhi Makhachkala
1-3
Sibir Novosibirsk
25.10.2014
MS
Baltika
1-1
FK Tyumen
25.10.2014
MS
Volgar Astrakhan
1-3
Tom Tomsk
25.10.2014
Peru Premier Ligi
27'
Cienciano
2-0
Leon Huanuco
25.10.2014
23:00
Sporting Cristal
-
Universidad Cesar Vallejo
25.10.2014
01:30
Sport Huancayo
-
Alianza Lima
26.10.2014
Galler Premier Ligi
MS
Newtown
2-3
The New Saints
25.10.2014
MS
Port Talbot
3-0
Rhyl
25.10.2014
MS
Prestatyn Town FC
1-3
Carmarthen
25.10.2014
15:00
Cefn Druids
-
Airbus
26.10.2014
Gürcistan 1. Ligi
MS
Samtredia
0-1
FC Zugdidi
25.10.2014
MS
Guria Lanchkhuti
1-0
Dinamo Batumi
25.10.2014
MS
Shukura
0-0
Dila Gori
25.10.2014
MS
Metalurgi Rustavi
1-0
Kolkheti-1913 Poti
25.10.2014
13:00
Chikhura
-
Torpedo Kutaisi
26.10.2014
15:00
Zestafoni
-
Merani
26.10.2014
Singapur 1. Ligi
MS
Young Lions
1-1
Geylang United
25.10.2014
MS
Brunei DPMM
1-1
Balestier Khalsa
25.10.2014
Yunanistan 2. Ligi
ERT
AO Episkopi Rethymno
0-0
Panachaiki
25.10.2014
MS
Fostiras
0-2
Acharnaikos
25.10.2014
MS
Ethnikos Gazoros
1-1
Fokikos
25.10.2014
MS
Zakynthos
1-0
Aiginiakos
25.10.2014
MS
Tirnavos AE
0-2
Iraklis
25.10.2014
MS
Iraklis Psachnon
0-0
AOT Alimos Trachones
25.10.2014
15:00
Apollon Smyrni
-
Paniliakos
26.10.2014
15:00
Pierikos FC
-
Agrotikos
26.10.2014
Meksika 2. Ligi
02:00
Merida
-
Dorados
26.10.2014
03:00
Atletico San Luis
-
Necaxa
26.10.2014
03:00
Alebrijes De Oaxaca
-
Deportivo Tepic
26.10.2014
03:00
Irapuato
-
Estudiantes de Altamira
26.10.2014
03:00
Celaya
-
Correcaminos de la UAT
26.10.2014
Almanya 3. Ligi
MS
Osnabruck
2-0
Sonnenhof Grossaspach
25.10.2014
MS
Unterhaching
0-1
Stuttgart II
25.10.2014
MS
St.Kickers
2-2
Energie Cottbus
25.10.2014
MS
Duisburg
0-0
Dynamo Dresden
25.10.2014
MS
Chemnitzer
0-0
Holstein Kiel
25.10.2014
MS
Hallescher FC
3-1
Wehen
25.10.2014
15:00
Mainz 05 II
-
Regensburg
26.10.2014
15:00
Borussia Dortmund II
-
Hansa Rostock
26.10.2014
Mısır 1.Ligi
MS
Alaab Damanhour
0-2
Petrojet
25.10.2014
39'
El Zamalek
0-0
Smouha
25.10.2014
15:00
El Daklyeh
-
Harras El Hodood
26.10.2014
15:00
Al Asouty Sport
-
Al Ahli
26.10.2014
AFC Şampiyonlar Ligi
MS
West Sydney
1-0
Al Hilal
25.10.2014
Suudi Arabistan Premier Ligi
MS
Al Shoula
1-0
Al Fateh
25.10.2014
62'
Al-Raed
2-3
Al-Ahli
25.10.2014
51'
Al-Nassr
0-0
Al-Ittihad Jeddah
25.10.2014
Arjantin Primera A - Apertura
10'
Independiente
1-0
Tigre
25.10.2014
22:00
Velez Sarsfield
-
Club Atletico Banfield
25.10.2014
00:10
Newells Old Boys
-
Godoy Cruz
26.10.2014
02:30
Olimpo
-
Racing Club
26.10.2014
Meksika Premier Lig - Apertura
01:00
Cruz Azul
-
Morelia Monarcas
26.10.2014
01:00
Veracruz Tiburones
-
Chiapas FC
26.10.2014
03:00
Monterrey
-
Tigres
26.10.2014
04:00
Atlas
-
Puebla
26.10.2014
04:05
Pachuca
-
Universidad de Guadalajara
26.10.2014
Şili Primera - Apertura
MS
Univ. Concepción
3-2
Cobresal
25.10.2014
21:30
Santiago Wanderers
-
San Marcos De Arica
25.10.2014
00:00
Universidad Catolica
-
Audax Italiano
26.10.2014
02:30
O'Higgins
-
Huachipato
26.10.2014
Paraguay 1.Ligi - Clausura
23:30
Sol de America
-
Guarani Asuncion
25.10.2014
01:40
Nacional Asuncion
-
Olimpia
26.10.2014
Ekvador Primera - Clausura
23:00
LDU Loja
-
Universidad Catolica
25.10.2014
Fas Premier Ligi
MS
KAC Kenitra
3-0
Chabab Atlas Khenifra
25.10.2014
MS
Wydad Casablanca
3-0
Chabab Rif Hoceima
25.10.2014
8'
Hassania
0-0
Raja Casablanca
25.10.2014
Duello
14:45
Borussia Dortmund
-
Manchester City
25.10.2014
16:30
Tsg Hoffenheim
-
Southampton
25.10.2014
90'
Arsenal
2-1
Bayer Leverkusen
25.10.2014
17:00
Fenerbahçe
-
Liverpool
25.10.2014
18:00
Paris St Germain
-
Roma
25.10.2014
19:00
Porto
-
Real Madrid
25.10.2014
45'
Az Alkmaar
0-0
Valencia
25.10.2014
21:00
Ajax
-
Basel
25.10.2014
12:30
Malaga
-
Spartak Moskova
26.10.2014
 | 
Anasayfa
 | 
Haberler
 | 
Canlı Anlatım
 | 
Canlı Skorlar
 | 
İddaa
 | 
Foto Galeri
 | 
TV'de Bugün
 | 
Takımım
 | 
Puan Durumu
 | 
Fikstür
 | 
Yazarlar
 | 
Blog
 | 
Sözlük
Sporx, DHA ve AA resmi üyesidir.
sporx.com© 2005-2014 Tüm hakları saklıdır.