Canlı Skorlar
Türkiye - Spor Toto Süper Lig
MS
Kasımpaşa
2-2
Akhisar Bld.Spor
06.3.2015
13:30
SAİ Kayseri Erciyesspor
-
Gençlerbirliği
07.3.2015
16:00
Balıkesirspor
-
Çaykur Rizespor
07.3.2015
19:00
Eskişehirspor
-
Bursaspor
07.3.2015
İngiltere - İngiltere Premier Ligi
17:00
Queens Park Rangers
-
Tottenham
07.3.2015
Türkiye - PTT 1.Lig
14:00
Denizlispor
-
Albimo Alanyaspor
07.3.2015
16:30
Orduspor
-
Şanlıurfaspor
07.3.2015
Almanya - Almanya Bundesliga Ligi
MS
Vfb Stuttgart
0-0
Hertha BSC Berlin
06.3.2015
16:30
Schalke 04
-
Tsg Hoffenheim
07.3.2015
16:30
Augsburg
-
Vfl Wolfsburg
07.3.2015
16:30
Hannover 96
-
Bayern Münih
07.3.2015
16:30
Freiburg
-
Werder Bremen
07.3.2015
16:30
Hamburg SV
-
Borussia Dortmund
07.3.2015
19:30
Mainz 05
-
M'gladbach
07.3.2015
İtalya - İtalya Serie A Ligi
19:00
Sampdoria
-
Cagliari
07.3.2015
İspanya - İspanya La Liga
MS
Levante
2-1
Eibar
06.3.2015
17:00
Deportivo La Coruna
-
Sevilla
07.3.2015
19:00
Athletic Bilbao
-
Real Madrid
07.3.2015
Fransa - Fransa Ligue 1
MS
Toulouse
1-6
Marsilya
06.3.2015
18:00
Paris St Germain
-
Lens
07.3.2015
İngiltere - İngiltere Şampiyonluk Ligi
MS
Fulham
1-5
Bournemouth
06.3.2015
17:00
Blackpool
-
Sheffield Wed.
07.3.2015
17:00
Cardiff
-
Charlton
07.3.2015
17:00
Derby County
-
Birmingham
07.3.2015
17:00
Huddersfield
-
Rotherham
07.3.2015
17:00
Ipswich Town
-
Brentford
07.3.2015
17:00
Millwall
-
Norwich
07.3.2015
17:00
Nottingham Forest
-
Middlesbrough
07.3.2015
17:00
Wigan
-
Leeds United
07.3.2015
17:00
Wolves
-
Watford
07.3.2015
İngiltere - İngiltere 1. Ligi
17:00
Barnsley
-
Walsall
07.3.2015
17:00
Coventry
-
Port Vale
07.3.2015
17:00
Crawley
-
Bristol City
07.3.2015
17:00
Crewe
-
Scunthorpe
07.3.2015
17:00
Gillingham
-
Doncaster
07.3.2015
17:00
Milton Keynes Dons
-
Preston
07.3.2015
17:00
Peterborough
-
Leyton Orient
07.3.2015
17:00
Rochdale
-
Colchester
07.3.2015
17:00
Sheffield Utd.
-
Fleetwood
07.3.2015
17:00
Swindon
-
Notts County
07.3.2015
17:00
Yeovil
-
Oldham
07.3.2015
İngiltere - İngiltere 2. Ligi
17:00
AFC Wimbledon
-
York
07.3.2015
17:00
Accrington
-
Portsmouth
07.3.2015
17:00
Bury
-
Oxford
07.3.2015
17:00
Carlisle
-
Exeter
07.3.2015
17:00
Cheltenham
-
Mansfield
07.3.2015
17:00
Hartlepool
-
Burton
07.3.2015
17:00
Luton
-
Morecambe
07.3.2015
17:00
Plymouth
-
Northampton
07.3.2015
17:00
Shrewsbury
-
Cambridge
07.3.2015
17:00
Southend
-
Wycombe
07.3.2015
17:00
Stevenage
-
Newport
07.3.2015
17:00
Tranmere
-
Dagenham & Red
07.3.2015
İtalya - İtalya Serie B Ligi
16:00
Varese
-
Bologna
07.3.2015
16:00
Pro Vercelli
-
Brescia
07.3.2015
16:00
Latina
-
Carpi
07.3.2015
16:00
Modena
-
Frosinone
07.3.2015
16:00
Catania
-
Spezia
07.3.2015
16:00
Livorno
-
Ternana
07.3.2015
16:00
Crotone
-
Trapani
07.3.2015
16:00
Perugia
-
Virtus Lanciano
07.3.2015
16:00
Pescara
-
Vicenza
07.3.2015
19:00
Avellino
-
Bari
07.3.2015
Fransa - Fransa Ligue 2
MS
Ajaccio
0-1
US Créteil-Lusitanos
06.3.2015
MS
Angers
0-0
Chamois Niortais FC
06.3.2015
MS
Nancy
1-1
Laval
06.3.2015
MS
Nimes Olympique
2-0
GFCO Ajaccio
06.3.2015
MS
US Orléans
0-1
Valenciennes
06.3.2015
MS
Sochaux
2-1
Tours FC
06.3.2015
MS
Troyes
2-0
Clermont
06.3.2015
15:00
Dijon
-
Havre AC
07.3.2015
Almanya - Almanya Bundesliga 2. Ligi
MS
Erzgebirge Aue
0-3
Ingolstadt
06.3.2015
MS
Fort. Dusseldorf
2-2
Bochum
06.3.2015
MS
Nürnberg
0-1
FC Heidenheim
06.3.2015
14:00
Aalen
-
Greuther Fürth
07.3.2015
14:00
Braunschweig
-
St Pauli
07.3.2015
Hollanda - Hollanda Eredivisie Ligi
MS
Willem
2-2
Twente
06.3.2015
19:30
Go Ahead Eagles
-
PSV Eindhoven
07.3.2015
Hollanda - Hollanda Jupiler Ligi
MS
Telstar
0-3
VVV Venlo
06.3.2015
MS
Fortuna Sittard
0-3
Maastricht
06.3.2015
MS
Emmen
2-3
FC Oss
06.3.2015
17:30
FC Eindhoven
-
Volendam
07.3.2015
Danimarka - Danimarka Süper Ligi
18:00
FC Nordsjaelland
-
SonderjyskE
07.3.2015
Portekiz - Portekiz Süper Ligi
MS
Braga
0-1
Porto
06.3.2015
Portekiz - Portekiz 2.Ligi
15:30
Maritimo B
-
Academico de Viseu
07.3.2015
16:00
Santa Clara
-
Benfica B
07.3.2015
17:00
Feirense
-
Trofense
07.3.2015
17:00
Sporting B
-
Tondela
07.3.2015
17:00
Oliveirense
-
Atletico CP
07.3.2015
17:00
Leixoes
-
Sporting Braga B
07.3.2015
17:00
Sporting Covilha
-
Freamunde
07.3.2015
17:00
Oriental
-
Desportivo das Aves
07.3.2015
18:00
Farense
-
Olhanense
07.3.2015
18:00
Beira-Mar
-
Vitoria Guimaraes B
07.3.2015
İskoçya - İskoçya Premier Ligi
17:00
Ross County
-
Partick Thistle
07.3.2015
17:00
Motherwell
-
Kilmarnock
07.3.2015
İskoçya - İskoçya Şampiyonluk Ligi
17:00
Cowdenbeath
-
Rangers FC
07.3.2015
17:00
Dumbarton
-
Alloa Athletic
07.3.2015
Rusya - Rusya Premier Ligi
15:00
Terek
-
CSKA Moskova
07.3.2015
18:00
Zenit
-
Ural S.O
07.3.2015
Japonya - Japonya J-1 Ligi
07:00
Vegalta Sendai
-
Montedio Yamagata
07.3.2015
07:00
Nagoya
-
Matsumoto Yamaga
07.3.2015
07:00
Gamba Osaka
-
FC Tokyo
07.3.2015
07:00
Sanfreece Hiroshima
-
Ventforet Kofu
07.3.2015
07:00
Sagan Tosu
-
Albirex Niigata
07.3.2015
08:00
Yokohama Marinos
-
Kawasaki Frontale
07.3.2015
09:00
Vissel Kobe
-
Kashiwa
07.3.2015
12:00
Shonan Bellmare
-
Urawa Reds
07.3.2015
Yunanistan - Yunanistan Süper Ligi
15:00
Veria
-
Ergotelis
07.3.2015
17:15
Asteras Tripolis
-
Atromitos
07.3.2015
19:30
Panthrakikos
-
Olympiakos
07.3.2015
İsviçre - İsviçre Süper Ligi
18:45
Grasshoppers
-
Luzern
07.3.2015
Avusturya - Avusturya Bundesliga Ligi
17:00
Sturm Graz
-
Wolfsberger AC
07.3.2015
19:30
Salzburg
-
Altach
07.3.2015
19:30
Ried
-
SV Grödig
07.3.2015
19:30
Wiener Neustadt
-
Admira WM
07.3.2015
Avusturya - Avusturya 2. Ligi
MS
Wacker Innsbruck
0-3
FC Liefering
06.3.2015
MS
Kapfenberg
2-1
FAC Team für Wien
06.3.2015
MS
Hartberg
1-1
SV Horn
06.3.2015
MS
LASK Linz
3-2
Austria Lustenau
06.3.2015
MS
St Polten
1-2
Mattersburg
06.3.2015
İrlanda - İrlanda Premier Ligi
MS
Dundalk
1-0
Longford Town
06.3.2015
MS
Galway FC
1-2
Derry City
06.3.2015
MS
Shamrock Rovers
1-0
St Patricks
06.3.2015
19:45
Bray Wanderers
-
Drogheda United
07.3.2015
Arjantin - Arjantin Primera A Ligi
MS
Huracan
1-1
Gimnasia La Plata
06.3.2015
02:10
Atletico Rafaela
-
Racing Club
07.3.2015
A.B.D. - Amerika Major Ligi
05:00
Los Angeles
-
Chicago Fire
07.3.2015
İngiltere - İngiltere Federasyon Kupası
14:45
Bradford
-
Reading
07.3.2015
19:30
Aston Villa
-
West Brom
07.3.2015
İskoçya - İskoçya Kupası
MS
Queen of South
0-1
Falkirk
06.3.2015
17:00
Inverness Ct
-
Raith Rovers
07.3.2015
Finlandiya - Finlandiya Lig Kupası
MS
Helsinki
2-0
Lahti
06.3.2015
13:30
HIFK
-
VPS Vaasa
07.3.2015
16:00
SJK
-
Rovaniemi
07.3.2015
Türkiye - Spor Toto 2. Lig
13:30
Göztepe
-
Bugsaşspor
07.3.2015
Türkiye - Spor Toto 3. Lig
ERT
SP. Trabzon Akçaabat
0-0
Tire 1922 Spor
07.3.2015
IPT
Bozüyükspor
0-0
Çatalcaspor
07.3.2015
13:00
Batman Petrolspor
-
Niğde Belediyespor
07.3.2015
13:00
Yeni Diyarbakır
-
Eyüpspor
07.3.2015
13:00
Erzincan Refahiyespor
-
Gölcükspor
07.3.2015
13:00
Arsinspor
-
68 Yeni Aksaray
07.3.2015
13:00
Van BŞB
-
BŞB Erzurumspor
07.3.2015
13:30
Gaziosmanpaşa
-
Adliyespor
07.3.2015
13:30
Kızılcabölükspor
-
Kırıkhanspor
07.3.2015
13:30
Tutap Şekerspor
-
Tuzlaspor
07.3.2015
13:30
Çorum Belediyespor
-
İstanbulspor
07.3.2015
13:30
Bursa Nilüferspor
-
Manavgatspor
07.3.2015
13:30
Zonguldak Kömürspor
-
Darıca Gençlerbirliği
07.3.2015
13:30
Derince Spor A.Ş.
-
Yeşil Bursa
07.3.2015
13:30
Sivas 4 Eylül Bld.
-
Sancaktepe Belediyespor
07.3.2015
13:30
Çankırıspor
-
Çine Madranspor
07.3.2015
13:30
Payas Belediyespor 1975
-
Ç.Dardanelspor
07.3.2015
13:30
Kemer Tekirovaspor
-
Denizli BŞB
07.3.2015
13:30
Maltepespor
-
Halide Edip Adıvarspor
07.3.2015
13:30
Bergama Belediyespor
-
Silivrispor
07.3.2015
13:30
Beylerbeyispor
-
Bayburt İl Özel İdare
07.3.2015
13:30
FBM Makina Balçova Yaşamspor
-
Kayseri Şekerspor
07.3.2015
13:30
Etimesgut Bld. Spor
-
Ankara Demirspor
07.3.2015
13:30
Orhangazispor
-
Kahramanmaraş BŞB
07.3.2015
13:30
Sandıklıspor
-
Ayvalıkgücü Bld. Spor
07.3.2015
13:30
Sakaryaspor
-
Anadolu Üsküdar
07.3.2015
13:30
İstanbul Güngörenspor
-
Erzin Belediyespor
07.3.2015
İspanya - İspanya 2. Ligi
17:00
Numancia
-
Mirandes
07.3.2015
19:00
Lugo
-
Barcelona B
07.3.2015
19:15
Racing Santander
-
Osasuna
07.3.2015
İngiltere - İngiltere Konferans Ligi
15:00
Wrexham
-
Chester
07.3.2015
17:00
Alfreton
-
Kidderminster
07.3.2015
17:00
Barnet
-
Forest Green
07.3.2015
17:00
Braintree Town
-
Gateshead
07.3.2015
17:00
Bristol Rovers
-
Eastleigh
07.3.2015
17:00
Dover Athletic
-
Lincoln
07.3.2015
17:00
Halifax
-
Dartford
07.3.2015
17:00
Macclesfield
-
Aldershot
07.3.2015
17:00
Southport
-
Nuneaton
07.3.2015
17:00
Torquay
-
Telford United
07.3.2015
17:00
Woking
-
Grimsby Town
07.3.2015
İskoçya - İskoçya 1. Ligi
17:00
Brechin City
-
Airdrieonians
07.3.2015
17:00
Dunfermline
-
Ayr United
07.3.2015
17:00
Greenock Morton
-
Forfar Athletic
07.3.2015
17:00
Stenhousemuir
-
Peterhead
07.3.2015
17:00
Stirling Albion
-
Stranraer
07.3.2015
İskoçya - İskoçya 2. Ligi
17:00
Annan Athletic
-
Albion Rovers
07.3.2015
17:00
Montrose
-
Arbroath
07.3.2015
17:00
Queens Park
-
East Fife
07.3.2015
17:00
Clyde
-
East Stirling
07.3.2015
Belçika - Belçika 2. Ligi
MS
Oud-Heverlee Leuven
0-3
KVSK United
06.3.2015
İrlanda - İrlanda 1. Ligi
MS
Cabinteely FC
1-0
Wexford
06.3.2015
MS
Waterford United
1-1
Athlone Town
06.3.2015
MS
Shelbourne
0-0
Finn Harps
06.3.2015
İsveç - İsveç Kupası
14:00
Landskrona
-
Kristianstad
07.3.2015
14:00
AIK Stockholm
-
Hammarby
07.3.2015
15:00
Öster
-
Huddinge
07.3.2015
15:00
Hacken
-
Mjallby
07.3.2015
17:00
Assyriska
-
Hudiksvalls ABK
07.3.2015
17:00
Malmö
-
Jonkopings
07.3.2015
Ukrayna - Ukrayna Premier Ligi
14:00
Illichivets
-
Zorya
07.3.2015
17:00
Metalist Kharkiv
-
Shakhtar Donetsk
07.3.2015
19:30
Metalurg Zaporizhya
-
Metallurg Donetsk
07.3.2015
Romanya - Romanya Liga 1
MS
Ceahlaul Piatra-Neamt
1-1
Pandurii
06.3.2015
MS
ASA Targu Mures
2-1
Dinamo Bükreş
06.3.2015
18:00
Otelul Galati
-
FC Brasov
07.3.2015
İsrail - İsrail 1. Ligi
17:00
Hapoel Haifa
-
Hapoel Beer Sheva
07.3.2015
18:00
Bnei Sakhnin
-
Hapoel Raanana
07.3.2015
19:00
Hapoel Petach Tikva
-
Maccabi Petach Tikva
07.3.2015
19:00
Maccabi Netanya
-
Hapoel Akko
07.3.2015
19:20
Hapoel Tel Aviv
-
Ashdod SC
07.3.2015
Macaristan - Macaristan 1. Ligi
MS
Paksi
2-1
Puskas Akademia FC
06.3.2015
15:00
Ferencvaros
-
Gyor
07.3.2015
17:00
Kecskemeti TE
-
Diosgyor
07.3.2015
17:00
Pecsi
-
Haladas
07.3.2015
17:00
Lombard Pápa
-
Dunaujvaros PASE
07.3.2015
19:30
Videoton FC
-
Nyiregyhaza
07.3.2015
Bulgaristan - Bulgaristan 1. Ligi
14:30
Haskovo
-
Slavia Sofia
07.3.2015
17:00
CSKA Sofya
-
Beroe
07.3.2015
Sırbistan - Sırbistan 1. Ligi
14:30
Radnicki N.
-
Jagodina
07.3.2015
14:30
Mladost Lucani
-
Spartak Zlatibor Voda
07.3.2015
14:30
Radnicki Kragujevac
-
Novi Pazar
07.3.2015
14:30
Cukaricki
-
Borac C.
07.3.2015
14:30
Rad
-
Vozdovac
07.3.2015
18:00
Donji Srem
-
Partizan Belgrad
07.3.2015
19:00
Kızıl Yıldız
-
Vojvodina
07.3.2015
Hırvatistan - Hırvatistan 1. Ligi
16:00
Dinamo Zagreb
-
NK Zagreb
07.3.2015
18:00
RNK Split
-
Slaven Koprivnica
07.3.2015
Çek Cumhuriyeti - Çek 1. Ligi
MS
Brno
0-0
Banik Ostrava
06.3.2015
15:00
Mlada Boleslav
-
Ceske Budejovice
07.3.2015
18:00
Jihlava
-
Jablonec
07.3.2015
18:00
Bohemians 1905
-
Pribram
07.3.2015
18:00
Slovacko
-
Hradec Kralove
07.3.2015
Kıbrıs Rum Kesimi - Güney Kıbrıs 1. Ligi
16:00
Ermis Aradippou
-
Apollon Limassol
07.3.2015
16:00
APOEL Nicosia
-
Anorthosis
07.3.2015
Kuzey İrlanda - Kuzey İrlanda Premier Ligi
MS
Dungannon Swifts
1-0
Ballymena United
06.3.2015
17:00
Ballinamallard United
-
Glenavon
07.3.2015
17:00
Coleraine
-
Cliftonville
07.3.2015
17:00
Crusaders
-
Institute
07.3.2015
17:00
Linfield
-
Warrenpoint Town
07.3.2015
17:00
Portadown
-
Glentoran
07.3.2015
Birleşik Arap Emirlikleri - B.A.E. Premier Ligi
15:35
Emirates
-
Al-Dhafra
07.3.2015
15:40
Al-Nasr
-
Ajman
07.3.2015
18:30
Bani Yas
-
Al-Sharjah
07.3.2015
18:30
Al Ittihad Kalba
-
Al-Wasl
07.3.2015
Güney Kore - Güney Kore K-Ligi
07:00
Incheon United
-
Gwangju
07.3.2015
08:00
Jeonbuk FC
-
Seongnam Ilhwa
07.3.2015
09:00
Busan I'Park
-
Daejeon Citizen
07.3.2015
Brezilya - Brezilya Paulista A1
78'
Red Bull Brasil
1-4
Audax EC
07.3.2015
78'
Marilia Atletico
1-1
XV de Piracicaba
07.3.2015
Avustralya - Avustralya 1. Ligi
06:00
Wellington Phoenix
-
Adelaide United
07.3.2015
10:30
Melbourne Victory
-
Perth Glory
07.3.2015
Polonya - Polonya 1. Ligi
MS
Ruch Chorzow
2-1
Pogon Szczecin
06.3.2015
MS
Lech Poznan
2-0
Jagiellonia Bialystok
06.3.2015
16:30
Wisla Krakow
-
Zawisza Bydgoszcz
07.3.2015
16:30
Piast Gliwice
-
Gornik Zabrze
07.3.2015
19:00
Lechia Gdansk
-
Belchatow
07.3.2015
Arjantin - Arjantin Primera B Ligi
MS
Chacarita Juniors
2-1
Boca Unidos
06.3.2015
03:00
Atletico Tucuman
-
Villa Dalmine
07.3.2015
Slovakya - Slovakya 1. Ligi
MS
Dukla Banska Bystrica
1-1
Spartak Trnava
06.3.2015
MS
Senica
3-1
Kosice
06.3.2015
15:30
Ruzomberok
-
Spartak Myjava
07.3.2015
18:30
Zlate Moravce
-
Slovan Bratislava
07.3.2015
18:30
D. Streda
-
Podbrezova
07.3.2015
Slovenya - Slovenya 1. Ligi
15:15
NK CM Celje
-
Maribor
07.3.2015
17:00
Olimpija Ljubljana
-
Rudar Velenje
07.3.2015
18:00
Domzale
-
NK Krka
07.3.2015
19:00
Zavrc
-
Koper
07.3.2015
İran - İran 1. Ligi
MS
Zob Ahan
4-1
Saipa
06.3.2015
MS
Esteghlal
1-0
Naft Masjed Soleyman
06.3.2015
Estonya - Estonya 1. Ligi
MS
FC Levadia Tallinn
0-0
Tallinna Infonet
06.3.2015
14:00
Sillamae Kalev
-
FC Flora Paide
07.3.2015
14:00
Nomme JK Kalju
-
Tartu JK Tammeka
07.3.2015
16:30
Narva Trans
-
Pärnu Linnameeskond
07.3.2015
16:30
Flora Tallinn
-
Tulevik Viljandi
07.3.2015
Güney Afrika - Güney Afrika 1. Ligi
MS
Bidvest Wits
0-1
Bloemfontein Celtic
06.3.2015
15:30
Kaizer Chiefs
-
Orlando Pirates
07.3.2015
18:00
SuperSport United
-
Ajax Cape Town
07.3.2015
Litvanya - Litvanya A Lyga
12:00
FC Stumbras
-
Suduva
07.3.2015
14:00
Siauliai
-
Spyris Kaunas
07.3.2015
Kazakistan - Kazakistan Premier Ligi
11:00
Kaisar Kyzylorda
-
Zhetysu Taldykorgan
07.3.2015
11:00
Ordabasy Shymkent
-
Irtysh Pavlodar
07.3.2015
11:00
Taraz
-
Shakhtyor Karagandy
07.3.2015
12:00
Aktobe Lento
-
Atyrau
07.3.2015
13:00
Kairat Almaty
-
Tobol Kostanay
07.3.2015
13:00
FC Astana
-
Okzhetpes Kokshetau
07.3.2015
Singapur - Singapur 1. Ligi
14:15
Brunei DPMM
-
Albirex Niigata
07.3.2015
İsrail - İsrail 2. Ligi
MS
Hapoel Nazareth Ilit
0-0
Hapoel Jerusalem
06.3.2015
MS
Hapoel Bnei Lod
1-2
Bnei Yehuda Tel Aviv
06.3.2015
Yunanistan - Yunanistan 2. Ligi
MS
Lamia
2-1
Zakynthos A.P.S
06.3.2015
18:30
Aek
-
Ermionidas-Ermis
07.3.2015
Meksika - Meksika 2. Ligi
49'
Lobos BUAP
0-0
Estudiantes de Altamira
07.3.2015
03:30
Mineros de Zacatecas
-
Atlante
07.3.2015
04:30
Correcaminos de la UAT
-
Irapuato
07.3.2015
Almanya - Almanya 3. Ligi
15:00
Holstein Kiel
-
Osnabruck
07.3.2015
15:00
Energie Cottbus
-
Mainz 05 II
07.3.2015
15:00
Dynamo Dresden
-
Sonnenhof Grossaspach
07.3.2015
15:00
Preussen Münster
-
Regensburg
07.3.2015
15:00
RW Erfurt
-
Wehen
07.3.2015
15:00
St.Kickers
-
Duisburg
07.3.2015
15:00
Unterhaching
-
Fort. Köln
07.3.2015
15:00
Borussia Dortmund II
-
Arminia Bielefeld
07.3.2015
15:00
Hansa Rostock
-
Chemnitzer
07.3.2015
15:00
Stuttgart II
-
Hallescher FC
07.3.2015
Galler - Galler Kupası
16:30
Aberystwyth
-
Airbus
07.3.2015
16:30
Connahs Quay
-
The New Saints
07.3.2015
16:30
Bangor City
-
Newtown
07.3.2015
Suudi Arabistan - Suudi Arabistan Premier Ligi
MS
Al-Raed
2-1
Hajer
06.3.2015
MS
Al-Faysali
2-0
Al Orubah
06.3.2015
MS
Al-Ittihad Jeddah
2-1
Najran SC
06.3.2015
17:25
Al Fateh
-
Al Taawon
07.3.2015
17:25
Al-Khaleej
-
Al Hilal
07.3.2015
19:30
Al-Nassr
-
Al Shoula
07.3.2015
19:40
Al Shabab
-
Al-Ahli SC
07.3.2015
Meksika - Meksika Premier Ligi - Clausura
03:00
Veracruz Tiburones
-
Leon
07.3.2015
03:30
Queretaro
-
Dep. Guadalajara
07.3.2015
Şili - Şili Primera - Clausura
MS
Union Espanola
2-2
Santiago Wanderers
06.3.2015
5'
Barnechea
0-0
Cobreloa
07.3.2015
Paraguay - Paraguay 1.Ligi - Apertura
DA
Sol de America
0-0
Sportivo Luqueño
07.3.2015
Ekvador - Ekvador Primera - Apertura
03:00
Deportivo Cuenca
-
River Plate
07.3.2015
Fas - Fas Premier Ligi
MS
FUS Rabat
1-1
Chabab Rif Hoceima
06.3.2015
16:30
Hassania
-
FAR Rabat
07.3.2015
17:00
Olympique Khouribga
-
Raja Casablanca
07.3.2015
17:00
KAC Kenitra
-
Moghreb Tétouan
07.3.2015
Duello - Duello
21:00
Marsilya
-
Twente
06.3.2015
21:30
Porto
-
Vfb Stuttgart
06.3.2015
21:30
Braga
-
Hertha BSC Berlin
06.3.2015
15:00
CSKA Moskova
-
Vfl Wolfsburg
07.3.2015
16:30
Bayern Münih
-
Shakhtar Donetsk
07.3.2015
16:30
Borussia Dortmund
-
Tottenham
07.3.2015
18:00
Paris St Germain
-
Zenit
07.3.2015
19:00
Real Madrid
-
Salzburg
07.3.2015
Ana Sayfa