Canlı Skorlar
Türkiye - Spor Toto Süper Lig
13:30
Balıkesirspor
-
Kasımpaşa
21.12.2014
16:00
Bursaspor
-
Trabzonspor
21.12.2014
19:00
Beşiktaş
-
Akhisar Bld.Spor
21.12.2014
İngiltere - İngiltere Premier Ligi
15:30
Newcastle United
-
Sunderland
21.12.2014
18:00
Liverpool
-
Arsenal
21.12.2014
Türkiye - PTT 1.Lig
13:30
Manisaspor
-
Bucaspor
21.12.2014
13:30
Elazığspor
-
Boluspor
21.12.2014
13:30
Orduspor
-
Denizlispor
21.12.2014
13:30
Karşıyaka
-
Albimo Alanyaspor
21.12.2014
18:30
Samsunspor
-
Adana Demirspor
21.12.2014
Almanya - Almanya Bundesliga Ligi
16:30
Hertha BSC Berlin
-
Tsg Hoffenheim
21.12.2014
18:30
Freiburg
-
Hannover 96
21.12.2014
İtalya - İtalya Serie A Ligi
MS
Roma
0-0
Milan
20.12.2014
13:30
Verona
-
Chievo
21.12.2014
16:00
Atalanta
-
Palermo
21.12.2014
16:00
Fiorentina
-
Empoli
21.12.2014
16:00
Sampdoria
-
Udinese
21.12.2014
16:00
Torino
-
Genoa
21.12.2014
21:45
Inter
-
Lazio
21.12.2014
İspanya - İspanya La Liga
MS
Eibar
0-1
Valencia
20.12.2014
MS
Rayo Vallecano
1-3
Espanyol
20.12.2014
13:00
Villarreal
-
Deportivo La Coruna
21.12.2014
18:00
Granada
-
Getafe
21.12.2014
20:00
Elche
-
Malaga
21.12.2014
22:00
Athletic Bilbao
-
Atletico Madrid
21.12.2014
Fransa - Fransa Ligue 1
MS
Caen
1-1
Bastia
20.12.2014
MS
Lorient
1-2
Nantes
20.12.2014
MS
Metz
0-1
Monaco
20.12.2014
MS
Rennes
1-3
Reims
20.12.2014
MS
Toulouse
1-1
Guingamp
20.12.2014
15:00
Marsilya
-
Lille
21.12.2014
18:00
Saint Etienne
-
Evian TG
21.12.2014
22:00
Bordeaux
-
Lyon
21.12.2014
Almanya - Almanya Bundesliga 2. Ligi
14:30
Darmstadt
-
Ingolstadt
21.12.2014
14:30
Kaiserslautern
-
Sandhausen
21.12.2014
14:30
Bochum
-
Erzgebirge Aue
21.12.2014
Hollanda - Hollanda Eredivisie Ligi
MS
Az Alkmaar
0-3
Utrecht
20.12.2014
13:30
Vitesse
-
Heracles Almelo
21.12.2014
15:30
Nac Breda
-
Feyenoord
21.12.2014
15:30
Excelsior
-
Ajax
21.12.2014
17:45
Twente
-
Willem
21.12.2014
Hollanda - Hollanda Jupiler Ligi
15:30
NEC Nijmegen
-
Maastricht
21.12.2014
15:30
Roda
-
Den Bosch
21.12.2014
15:30
VVV Venlo
-
Fortuna Sittard
21.12.2014
Portekiz - Portekiz Süper Ligi
MS
Estoril
1-0
Vitoria Guimaraes
20.12.2014
18:00
Moreirense
-
Boavista
21.12.2014
18:00
Academica
-
Penafiel
21.12.2014
18:00
Arouca
-
Maritimo
21.12.2014
19:00
Benfica
-
Gil Vicente
21.12.2014
21:15
Nacional Madeira
-
Sporting Lizbon
21.12.2014
Portekiz - Portekiz 2.Ligi
13:00
Benfica B
-
Maritimo B
21.12.2014
13:15
Portimonense
-
Oliveirense
21.12.2014
17:00
Sporting Braga B
-
FC Porto B
21.12.2014
17:00
Vitoria Guimaraes B
-
Sporting B
21.12.2014
17:00
Beira-Mar
-
Atletico CP
21.12.2014
17:00
Desportivo das Aves
-
Tondela
21.12.2014
17:00
Chaves
-
Freamunde
21.12.2014
17:00
Olhanense
-
Academico de Viseu
21.12.2014
17:00
Oriental
-
Sporting Covilha
21.12.2014
17:00
Farense
-
Leixoes
21.12.2014
17:00
Santa Clara
-
Trofense
21.12.2014
18:00
União Madeira
-
Feirense
21.12.2014
İskoçya - İskoçya Premier Ligi
14:15
Dundee United
-
Celtic
21.12.2014
Yunanistan - Yunanistan Süper Ligi
15:00
Panionios
-
Atromitos
21.12.2014
17:15
Niki Volos
-
Panaitolikos
21.12.2014
17:15
Asteras Tripolis
-
Xanthi
21.12.2014
17:15
Ergotelis
-
Pas Giannina
21.12.2014
19:30
Levadiakos
-
PAOK
21.12.2014
Türkiye - Spor Toto 2. Lig
13:30
Pendikspor
-
Centone Karagümrük
21.12.2014
13:30
Körfez İskenderunspor
-
Aydınspor 1923
21.12.2014
13:30
Bayrampaşa
-
Fethiyespor
21.12.2014
13:30
Menemen Bld.Spor
-
Hacettepe
21.12.2014
13:30
Keçiörengücü
-
Yeni Malatyaspor
21.12.2014
13:30
Ofspor
-
Tarsus İdman Yurdu
21.12.2014
13:30
Tavşanlı Linyitspor
-
Ümraniyespor
21.12.2014
13:30
Konya Anadolu Selçukspor
-
1461 Trabzon
21.12.2014
13:30
Tokatspor
-
Turgutluspor
21.12.2014
Türkiye - Spor Toto 3. Lig
13:00
Batman Petrolspor
-
SP. Trabzon Akçaabat
21.12.2014
13:00
Yeni Diyarbakır
-
68 Yeni Aksaray
21.12.2014
13:00
Erzincan Refahiyespor
-
Çankırıspor
21.12.2014
13:00
Van BŞB
-
Etimesgut Bld. Spor
21.12.2014
13:30
Adliyespor
-
Darıca Gençlerbirliği
21.12.2014
13:30
Tutap Şekerspor
-
Tire 1922 Spor
21.12.2014
13:30
Niğde Belediyespor
-
İstanbulspor
21.12.2014
13:30
Gaziosmanpaşa
-
Kızılcabölükspor
21.12.2014
IPT
Bozüyükspor
0-0
Zonguldak Kömürspor
21.12.2014
13:30
Tuzlaspor
-
Kırıkhanspor
21.12.2014
13:30
Çorum Belediyespor
-
Bursa Nilüferspor
21.12.2014
13:30
Yeşil Bursa
-
Halide Edip Adıvarspor
21.12.2014
13:30
Denizli BŞB
-
Gölcükspor
21.12.2014
13:30
Derince Spor A.Ş.
-
Sivas 4 Eylül Bld.
21.12.2014
13:30
Kemer Tekirovaspor
-
Arsinspor
21.12.2014
13:30
Payas Belediyespor 1975
-
Maltepespor
21.12.2014
13:30
Eyüpspor
-
Sancaktepe Belediyespor
21.12.2014
13:30
Ç.Dardanelspor
-
Çine Madranspor
21.12.2014
13:30
Silivrispor
-
Erzin Belediyespor
21.12.2014
13:30
FBM Makina Balçova Yaşamspor
-
Kahramanmaraş BŞB
21.12.2014
13:30
Anadolu Üsküdar
-
BŞB Erzurumspor
21.12.2014
13:30
Bergama Belediyespor
-
Beylerbeyispor
21.12.2014
13:30
Sakaryaspor
-
Orhangazispor
21.12.2014
13:30
Sandıklıspor
-
İstanbul Güngörenspor
21.12.2014
13:30
Kayseri Şekerspor
-
Bayburt İl Özel İdare
21.12.2014
13:30
Ayvalıkgücü Bld. Spor
-
Ankara Demirspor
21.12.2014
İspanya - İspanya 2. Ligi
MS
Tenerife
1-0
Sabadell
20.12.2014
MS
Numancia
6-6
Lugo
20.12.2014
13:00
Real Betis
-
Racing Santander
21.12.2014
13:15
Albacete
-
Llagostera
21.12.2014
18:00
Sporting Gijon
-
Alcorcón
21.12.2014
19:15
Leganes
-
Recreativo Huelva
21.12.2014
20:00
Valladolid
-
Barcelona B
21.12.2014
20:00
Las Palmas
-
Osasuna
21.12.2014
Belçika - Belçika 1. Ligi
MS
Oostende
2-0
Cercle Brugge
20.12.2014
MS
Charleroi
6-0
Lierse
20.12.2014
MS
Westerlo
1-1
KV Mechelen
20.12.2014
MS
Mouscron Peruwelz
0-1
Zulte Waregem
20.12.2014
15:30
AA Gent
-
Standard Liege
21.12.2014
19:00
Club Brugge
-
Racing Genk
21.12.2014
21:00
Lokeren
-
Kortrijk
21.12.2014
Belçika - Belçika 2. Ligi
15:30
KV.Woluwe-Zaventem
-
Verbroedering Geel
21.12.2014
16:00
WS Bruxelles
-
Seresien
21.12.2014
İsrail - İsrail 1. Ligi
20:15
Maccabi Tel Aviv
-
Maccabi Petach Tikva
21.12.2014
Kıbrıs Rum Kesimi - Güney Kıbrıs 1. Ligi
16:00
AEK Larnaca
-
Anorthosis
21.12.2014
18:00
AEL Limassol
-
Doxa Katokopia
21.12.2014
Uluslararası - FIFA Kulüpler Dünya Şampiyonası
MS
Real Madrid
2-0
San Lorenzo
20.12.2014
Arnavutluk - Arnavutluk 1. Ligi
18:00
Tirana
-
Teuta
21.12.2014
18:00
Vllaznia
-
Skenderbeu
21.12.2014
18:00
Flamurtari
-
Kukesi
21.12.2014
Avustralya - Avustralya 1. Ligi
42'
Sydney FC
0-0
Wellington Phoenix
21.12.2014
Azerbaycan - Topaz Premier Ligi
IPT
Neftçi Bakü
0-0
Araz PFK
21.12.2014
13:00
Xazar-Lankaran
-
AZAL
21.12.2014
13:00
Kabala
-
Inter Baku
21.12.2014
13:30
Karabağ
-
Sumgayıt FC
21.12.2014
15:00
Simurq
-
Baki
21.12.2014
Güney Afrika - Güney Afrika 1. Ligi
15:30
Univ. of Pretoria
-
Bidvest Wits
21.12.2014
15:30
Chippa United
-
SuperSport United
21.12.2014
Galler - Galler Premier Ligi
15:00
Prestatyn Town FC
-
Bangor City
21.12.2014
Yunanistan - Yunanistan 2. Ligi
ERT
Fostiras
0-0
Paniliakos
21.12.2014
15:00
Ermionidas-Ermis
-
Kalithea
21.12.2014
15:00
Zakynthos
-
Apollon Kalamaria
21.12.2014
15:00
Anagenisi Karditsa
-
Agrotikos
21.12.2014
16:00
Iraklis
-
Lamia
21.12.2014
18:00
Aek
-
Iraklis Psachnon
21.12.2014
Mısır - Mısır 1.Ligi
17:00
Smouha
-
Itthad Al Shortah
21.12.2014
Suudi Arabistan - Suudi Arabistan Premier Ligi
16:55
Al-Raed
-
Najran SC
21.12.2014
Şili - Şili Primera - Apertura
23:30
Santiago Wanderers
-
Palestino
21.12.2014
Ekvador - Ekvador Primera - Clausura
23:30
Emelec
-
Barcelona Guayaquil
21.12.2014
Fas - Fas Premier Ligi
15:00
FAR Rabat
-
Kaw-kab Marrakech
21.12.2014
17:00
Olympique Saifi
-
Wydad Casablanca
21.12.2014
17:00
Moghreb Tétouan
-
Renaissance de Berkane
21.12.2014
17:00
Ittihad Khémisset
-
Chabab Atlas Khenifra
21.12.2014
20:30
Olympique Khouribga
-
KAC Kenitra
21.12.2014
Duello - Duello
21:00
Roma
-
Valencia
20.12.2014
13:00
Kasımpaşa
-
Villarreal
21.12.2014
15:00
Beşiktaş
-
Marsilya
21.12.2014
15:30
Ajax
-
Club Brugge
21.12.2014
16:00
Arsenal
-
Trabzonspor
21.12.2014
16:00
Bursaspor
-
Liverpool
21.12.2014
16:00
Sampdoria
-
Saint Etienne
21.12.2014
21:45
Bordeaux
-
Inter
21.12.2014
21:45
Lazio
-
Lyon
21.12.2014
Ana Sayfa