100 saniye sonra güncellenecektir
MS Osmanlıspor 2 | 1 Beşiktaş
90 Hakem, maçın son düdüğünü çalıyor. Maç sonucu; Osmanlıspor FK: 2 - Beşiktaş: 1
90' Osmanlıspor FK takımından Musa Çağıran sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
90' Rakip yarı alanın ortalarında bulunan Sokol Cikalleshi için ofsayt bayrağı kalkıyor.
90' Beşiktaş takımından Caner Erkin sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
90' Beşiktaş takımında, korner bayrağına yakın bir noktada kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Caner Erkin.
90' Adrien Regattin – Jeremain Lens mücadelesinde hakem, korner bayrağına yakın bir noktada Beşiktaş lehine faul kararı veriyor.
90' Orta saha çizgisine yakın bir noktada Tortol Lumanza Lembi, Tolgay Arslan tarafından faule maruz kalıyor.
90' Orta saha çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu Osmanlıspor FK adına Raheem Lawal kullanacak.
90' Taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruşu Osmanlıspor FK adına Adrien Regattin kullanacak.
90' Jeremain Lens ile Adrien Regattin arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Jeremain Lens. Taç çizgisine yakın bir bölgede Osmanlıspor FK takımı oyuna başlayacak.
90' Ceza sahası içinde topla buluşan Andreas Maxso, altıpas üzerinden vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.
89' Osmanlıspor FK takımında, orta yuvarlağa yakın bir noktada kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Raheem Lawal.
89' Necip Uysal ile Musa Çağıran arasındaki mücadele hakem tarafından faul gerekçesiyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Necip Uysal.Orta yuvarlağa yakın bir bölgede Osmanlıspor FK takımı oyuna başlayacak.
88' GOL Sokol Cikalleshi penaltıdan attığı golle takımını öne geçiriyor.
87' Beşiktaş takımında Matej Mitrovic, sarı kart görüyor.
87' Beşiktaş takımında Matej Mitrovic faul yapıyor.
86' GOL Osmanlıspor FK takımında golün adı Sokol Cikalleshi.
85' Adrien Regattin, Fatih Aksoy tarafından faulle durdurulduğu için Osmanlıspor FK orta yuvarlakta serbest vuruş kullanacak.
85' Osmanlıspor FK takımında, orta yuvarlakta kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Raheem Lawal.
84' Beşiktaş takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Orkan Çınar çıkıyor ve yerine Fatih Aksoy oyuna giriyor.
83' GOL Mustafa Pektemek Beşiktaş takımını öne geçiren golü atıyor.
83' Golün asistini yapan isim Jeremain Lens.
83' Yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden kazanılan serbest vuruşu Beşiktaş adına Anderson Talisca kullanacak.
83' Anderson Talisca, Raheem Lawal tarafından faulle durduruluyor. Beşiktaş, yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafeden serbest vuruş kullanacak.
82' Orta yuvarlakta Musa Çağıran tarafından yapılan hareketi hakem tehlikeli hareket olarak değerlendiriyor.
82' Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Orkan Çınar ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
82' Beşiktaş takımı korner kullanacak.
81' Osmanlıspor FK takımında, orta yuvarlağa yakın bir noktada kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Numan Çürüksu.
81' Tolgay Arslan ile Aminu Umar arasındaki mücadele hakem tarafından faul gerekçesiyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Tolgay Arslan.Orta yuvarlağa yakın bir bölgede Osmanlıspor FK takımı oyuna başlayacak.
81' Jeremain Lens rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi karşısına alıp şansını deniyor ancak top savunmadan geri geliyor.
80' Beşiktaş takımının ceza sahasının hemen dışındaki bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Tolgay Arslan geçiyor.
80' Adriano Correia, ceza sahasına yakın bir noktada Musa Çağıran tarafından faule maruz kalıyor.
80' Sol çaprazdan Jeremain Lens ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
79' Osmanlıspor FK takımında, ceza sahası ön çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Hakan Arıkan.
78' Beşiktaş takımında oyuncu değişikliği; Gökhan Gönül oyundan çıkarken Adriano Correia oyuna giren isim.
78' Beşiktaş takımında Mustafa Pektemek faul yapıyor. Ceza sahasının önündeki bir noktada faul yapılan oyuncu Luiz Carlos.
76' Osmanlıspor FK takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Mehmet Güven çıkıyor ve yerine Tortol Lumanza Lembi oyuna giriyor.
76' Beşiktaş takımından Gökhan Gönül sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
75' Osmanlıspor FK takımı korner kullanacak.
74' Ceza sahası içinde topla buluşan Musa Çağıran, sağ çaprazdan vuruşunu yapıyor, kaleci Tolga Zengin kurtarıyor.
73' Osmanlıspor FK takımında, yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Adrien Regattin.
73' Necip Uysal ile Adrien Regattin arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Necip Uysal. Yarı alanın ortalarından Osmanlıspor FK takımı oyuna başlayacak.
73' Musa Çağıran altıpas üzerinden şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.
71' Ceza sahası içinde sağ çaprazdan Aminu Umar ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
69' Beşiktaş takımı bu dakikada tabelayı değiştirme fırsatına yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi sol çaprazdan gören bir noktadan Anderson Talisca tarafından çekilen şut kaleyi bulmuyor.
69' Hakem oyunu ofsayt gerekçesiyle bir kez daha durduruyor. Sağ taç çizgisine yakın bir bölgede ofsayta düşen oyuncu Sokol Cikalleshi
67' Beşiktaş takımından Orkan Çınar ceza sahası içinde sağ çaprazdan ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
67' Osmanlıspor FK takımında, yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Raheem Lawal.
67' Musa Çağıran, yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafede Tolgay Arslan tarafından faule maruz kalıyor.
66' Osmanlıspor FK takımında, taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Luiz Carlos.
65' Osmanlıspor FK takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Özer Hurmacı çıkıyor ve yerine Musa Çağıran oyuna giriyor.
65' Beşiktaş takımında Matej Mitrovic faul yapıyor. Taç çizgisine yakın bir noktada faul yapılan oyuncu Aminu Umar.
65' Beşiktaş takımından Jeremain Lens tarafından çekilen şut kaleci tarafından kurtarılıyor.
63' Yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden kazanılan serbest vuruşu Beşiktaş adına Gökhan Gönül kullanacak.
63' Anderson Talisca, yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafede Adrien Regattin tarafından faule maruz kalıyor.
63' Anderson Talisca rakip ceza sahasına girmeden şansını deniyor ancak top savunmadan geri geliyor.
63' Sol kanatta ceza sahası yan çizgisinden Caner Erkin ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
62' Mehmet Güven, rakip yarı alanın ortalarında uzak mesafeden vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.
61' Osmanlıspor FK takımı bu dakikada tabelayı değiştirme fırsatına yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi sağ çaprazdan gören bir noktadan Sokol Cikalleshi tarafından çekilen şut kaleyi bulmuyor.
60' Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Caner Erkin ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
60' Yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden kazanılan serbest vuruşu Osmanlıspor FK adına Numan Çürüksu kullanacak.
60' Jeremain Lens - Mehmet Güven mücadelesinde hakem, Beşiktaş yarı alanının ortalarında kaleye uzak bir mesafede Osmanlıspor FK lehine faul kararı veriyor.
59' Osmanlıspor FK takımında, orta yuvarlağa yakın bir noktada kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Numan Çürüksu.
58' Sol kanatta ceza sahası yan çizgisinden Muhammed Bayır ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
58' Özer Hurmacı, orta yuvarlağa yakın bir noktada Jeremain Lens tarafından faule maruz kalıyor.
56' Osmanlıspor FK takımından Adrien Regattin sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
56' Osmanlıspor FK takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Serdar Gürler çıkıyor ve yerine Aminu Umar oyuna giriyor.
56' Beşiktaş takımında oyuncu değişikliği; Pepe oyundan çıkarken Anderson Talisca oyuna giren isim.
53' Beşiktaş takımı bu dakikada tabelayı değiştirme fırsatına çok yaklaşıyor. Kale ağzından Tolgay Arslan tarafından çekilen şut çerçeveyi bulmuyor.
52' Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Muhammed Bayır ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
52' Osmanlıspor FK takımından Adrien Regattin sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
52' Adrien Regattin ile Osmanlıspor FK takımı köşe vuruşu kullanacak.
52' Beşiktaş takımının kazandığı serbest vuruş için topun başına Tolga Zengin geçiyor.
52' Osmanlıspor FK takımında Numan Çürüksu faul yapıyor. Ceza sahası içerisinde faul yapılan oyuncu Pepe.
51' Sol çaprazdan Caner Erkin ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
50' Beşiktaş takımının orta saha çizgisine yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Gökhan Gönül geçiyor.
50' Beşiktaş takımının orta saha çizgisine yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Tolgay Arslan geçiyor.
50' Sokol Cikalleshi ile Matej Mitrovic arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Sokol Cikalleshi.Orta yuvarlağa yakın bir bölgede Beşiktaş takımı oyuna başlayacak.
49' Necip Uysal, orta saha çizgisine yakın bir noktada Raheem Lawal tarafından faule maruz kalıyor.
48' Rakip ceza sahasının sol köşesinde Orkan Çınar için ofsayt bayrağı kalkıyor.
48' Rakip ceza sahasının ceza sahası ön çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu Beşiktaş adına Gary Medel kullanacak.
48' Sokol Cikalleshi - Pepe mücadelesinde hakem, ceza sahasının hemen önündeki bir noktada Beşiktaş lehine faul kararı veriyor.
46' Hakem ikinci yarıyı başlatıyor.
46' Taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruşu Osmanlıspor FK adına Numan Çürüksu kullanacak.
46' Luiz Carlos, taç çizgisine yakın bir noktada Orkan Çınar tarafından faule maruz kalıyor.
45' Rakip ceza sahası önünden Caner Erkin ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
45 Maçın ilk yarısı 0-0 sonuçlanıyor
44' Sağ çaprazdan Luiz Carlos ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
43' Osmanlıspor FK takımından Adrien Regattin sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
43' Adrien Regattin ile Osmanlıspor FK takımı köşe vuruşu kullanacak.
43' Osmanlıspor FK takımından Muhammed Bayır sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
42' Osmanlıspor FK takımı Özer Hurmacı ile GOL fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahası sol iç çaprazında Özer Hurmacı tarafından çekilen şut auta gidiyor.
40' Beşiktaş takımından Jeremain Lens sol kanatta rakip yarı alanın ortalarında taç çizgisine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
40' Taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruşu Beşiktaş adına Jeremain Lens kullanacak.
40' Ceza sahası içinde topla buluşan Andreas Maxso, altıpas üzerinden kaleye şut çekiyor, kaleci Tolga Zengin kurtarıyor.
39' Luiz Carlos ile Tolgay Arslan arasındaki mücadele hakem tarafından faul gerekçesiyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Luiz Carlos. Taç çizgisine yakın bir bölgede Beşiktaş takımı oyuna başlayacak.
37' Osmanlıspor FK takımından Sokol Cikalleshi sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
35' Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Caner Erkin ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
35' Osmanlıspor FK, Hakan Arıkan ile serbest vuruş kullanacak.
35' Ceza sahası içinde sol çaprazda topla buluşan Raheem Lawal, Jeremain Lens tarafından faule maruz kalıyor.
34' Osmanlıspor FK takımı korner kullanacak.
34' Numan Çürüksu altıpas üzerinden şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.
33' Adrien Regattin rakip yarı alanın ortalarında uzak mesafeden şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.
33' Ceza sahası içinde sağ çaprazdan Luiz Carlos ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
31' Osmanlıspor FK takımı Serdar Gürler ile GOL fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahasının dışından kaleyi sol çaprazdan gören bir noktadan Serdar Gürler tarafından çekilen şut çerçeveyi bulmuyor.
31' Yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden kazanılan serbest vuruşu Beşiktaş adına Necip Uysal kullanacak.
31' Mehmet Güven ile Tolgay Arslan arasındaki mücadele hakem tarafından faul gerekçesiyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Mehmet Güven. Yarı alanın ortalarından Beşiktaş takımı oyuna başlayacak.
30' Sokol Cikalleshi önemli bir poziyonu değerlendiremiyor. Ceza sahasının dışından kaleyi cepheden gören bir noktada topla buluşan Sokol Cikalleshi tarafından çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor.
30' Ceza sahası içinde altıpas üzerinde Özer Hurmacı için ofsayt bayrağı kalkıyor.
28' Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Jeremain Lens ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
27' Rakip yarı alanın ortalarında Serdar Gürler topla buluşuyor, ancak hakem ofsayt gerekçesi ile oyunu durduruyor.
26' Sokol Cikalleshi ceza sahası içinde sol çaprazdan şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.
23' Osmanlıspor FK takımından Muhammed Bayır sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
22' Osmanlıspor FK, Luiz Carlos ile orta saha çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.
22' Osmanlıspor FK takımından Muhammed Bayır sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
21' Ceza sahası içinde sağ çaprazdan Sokol Cikalleshi ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
21' Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Adrien Regattin ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
21' Osmanlıspor FK takımı korner kullanacak.
21' Osmanlıspor FK takımından Luiz Carlos ceza sahası içinde sağ çaprazdan ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
21' Serdar Gürler, orta saha çizgisine yakın bir noktada Tolgay Arslan tarafından faule maruz kalıyor.
20' Sağ kanatta rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi çaprazdan gören bir noktadan Özer Hurmacı ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
19' Beşiktaş, Gary Medel ile yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden serbest vuruş kullanacak.
19' Mehmet Güven ile Orkan Çınar arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Mehmet Güven. Yarı alanın ortalarından Beşiktaş takımı oyuna başlayacak.
17' Osmanlıspor FK takımı korner kullanacak.
17' Osmanlıspor FK takımı bu dakikada gole çok yaklaşıyor. Kale ağzından Özer Hurmacı tarafından çekilen şut defans tarafından engelleniyor.
16' Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Gökhan Gönül ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
16' Sol çaprazdan Özer Hurmacı ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
15' Osmanlıspor FK takımından Adrien Regattin sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
15' Osmanlıspor FK takımı korner kullanacak.
14' Osmanlıspor FK takımından Muhammed Bayır sol çapraz bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
13' Osmanlıspor FK takımından Adrien Regattin sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
10' Osmanlıspor FK takımından Adrien Regattin sol çapraz bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
9' Beşiktaş, Gary Medel ile serbest vuruş kullanacak.
8' Osmanlıspor FK takımında Numan Çürüksu faul yapıyor. Faul yapılan oyuncu Mustafa Pektemek.
7' Ofsayt. Jeremain Lens ceza sahası sağ çaprazında ofsayt durumunda olduğundan hakem oyunu durduruyor.
5' Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Jeremain Lens ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
5' Beşiktaş takımı korner kullanacak.
4' Osmanlıspor FK takımının yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruşu Osmanlıspor FK adına Andreas Maxso kullanacak.
4' Necip Uysal ile Özer Hurmacı arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Necip Uysal. Yarı alanın ortalarından Osmanlıspor FK takımı oyuna başlayacak.
3' Osmanlıspor FK takımının orta yuvarlakta kazandığı serbest vuruş için topun başına Numan Çürüksu geçiyor.
3' Mehmet Güven, orta yuvarlakta Necip Uysal tarafından faule maruz kalıyor.
3' Osmanlıspor FK, Numan Çürüksu ile orta yuvarlağa yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
3' Mehmet Güven, Necip Uysal tarafından faulle durdurulduğu için Osmanlıspor FK, orta yuvarlağa yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
İlk düdük çalıyor ve maç başlıyor.
1' Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Orkan Çınar ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
M.Ö. Osmanlıspor'un ilk 11'i: Hakan, Maxsö, Regattin, Numan, Luiz Carlos, Muhammed, Mehmet, Lawal, Serdar, Özer, Cikalleshi
M.Ö. Beşiktaş'ın ilk 11'i: Tolga, Gökhan, Pepe, Mitrovic, Caner, Necip, Tolgay, Medel, Orkan, Lens, Mustafa


Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok