100 saniye sonra güncellenecektir
MS Trabzonspor 1 | 1 Konyaspor
90 Hakem, maçın son düdüğünü çalıyor. Maç sonucu; Trabzonspor: 1 - Atiker Konyaspor: 1
90' Trabzonspor takımında, yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Yusuf Yazıcı.
90' Ali Çamdalı - Dame N'Doye mücadelesinde hakem, Atiker Konyaspor yarı alanının ortalarında kaleye uzak bir mesafede Trabzonspor lehine faul kararı veriyor.
90' Trabzonspor takımından Yusuf Yazıcı Rakip yarı alanın ortalarından ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
90' Trabzonspor takımı Hugo Rodallega ile GOL fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahası sağ iç çaprazında Hugo Rodallega tarafından çekilen şut auta gidiyor.
90' Yusuf Yazıcı rakip yarı alanın ortalarından ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
89' Ceza sahası içinde topla buluşan Dame N'Doye, altıpas üzerinden vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.
88' Trabzonspor, Yusuf Yazıcı ile orta saha çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.
88' Yusuf Yazıcı, Wilfred Moke tarafından faulle durduruluyor. Trabzonspor, orta saha çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.
88' Atiker Konyaspor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Mehdi Bourabia çıkıyor ve yerine Moryke Fofana oyuna giriyor.
88' Hugo Rodallega önemli bir poziyonu değerlendiremiyor. Ceza sahasının dışından kaleyi cepheden gören bir noktadan Hugo Rodallega tarafından çekilen şut kaleyi bulmuyor.
87' Deni Milosevic, rakip yarı alanın ortalarında uzak mesafeden vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.
85' Okay Yokuşlu tarafından çekilen şutu, kaleci kurtarıyor.
84' Atiker Konyaspor takımında, orta saha çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Ali Turan.
84' Kamil Ahmet Çörekçi ile Ali Turan arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Kamil Ahmet Çörekçi.Orta yuvarlağa yakın bir bölgede Atiker Konyaspor takımı oyuna başlayacak.
83' Fabian Castillo, rakip ceza sahasına girmeden kaleye şut çekiyor, kaleci Serkan Kırıntılı kurtarıyor.
83' Kamil Ahmet Çörekçi, rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi karşısına alıp vuruşunu yapıyor, savunma araya girerek tehlikeyi önlüyor.
82' Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Yusuf Yazıcı ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
82' Trabzonspor, Yusuf Yazıcı ile köşe vuruşu kullanıyor.
80' Ceza sahası içinde topla buluşan Dame N'Doye, sağ çaprazdan vuruşunu yapıyor, kaleci Serkan Kırıntılı kurtarıyor.
80' GOL Trabzonspor takımında golün adı Hugo Rodallega.
79' Atiker Konyaspor takımından Musa Araz sol çapraz bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
77' Trabzonspor takımı Fabian Castillo ile GOL fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahasının dışından kaleyi sol çaprazdan gören bir noktadan Fabian Castillo tarafından çekilen şut çerçeveyi bulmuyor.
77' Trabzonspor takımında, orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Joao Pereira.
77' Orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde Mehdi Bourabia – Abdülkadir Ömür mücadelesinde hakem Özgür Yankaya, Trabzonspor lehine faul kararı veriyor.
74' Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Mustapha Yatabare ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
73' Musa Araz önemli bir poziyonu değerlendiremiyor. Ceza sahasının dışından kaleyi cepheden gören bir noktadan Musa Araz tarafından çekilen şut kaleyi bulmuyor.
70' Trabzonspor, Okay Yokuşlu ile orta saha çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.
69' Atiker Konyaspor takımında Mehdi Bourabia hakem Özgür Yankaya tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.
69' Atiker Konyaspor takımında Mehdi Bourabia faul yapıyor. Orta saha çizgisine yakın bir noktada faul yapılan oyuncu Okay Yokuşlu.
68' Atiker Konyaspor takımında, orta saha çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Ali Turan.
68' Atiker Konyaspor takımında oyuncu değişikliği; Vedat Bora oyundan çıkarken Musa Araz oyuna giren isim.
66' Atiker Konyaspor takımında Nejc Skubic hakem Özgür Yankaya tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.
65' Yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden kazanılan serbest vuruşu Trabzonspor adına Yusuf Yazıcı kullanacak.
65' Trabzonspor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Olcay Şahan çıkıyor ve yerine Fabian Castillo oyuna giriyor.
65' Trabzonspor takımında Kamil Ahmet Çörekçi hakem Özgür Yankaya tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.
65' Trabzonspor takımında Kamil Ahmet Çörekçi faul yapıyor. Orta saha çizgisine yakın bir noktada faul yapılan oyuncu Vedat Bora.
64' Ceza sahası içinde topla buluşan Vedat Bora, altıpas üzerinden vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.
64' Atiker Konyaspor takımında Ali Çamdalı, sarı kart görüyor.
64' Dame N'Doye, yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafede Ali Çamdalı tarafından faulle durduruluyor.
63' Hakem ofsayt gerekçesiyle oyunu durduruyor. Rakip ceza sahasının sol köşesinde ofsayta düşen oyuncu Mustapha Yatabare
61' Trabzonspor takımı korner kullanacak.
61' Uğur Demirok altıpas üzerinden şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.
59' Trabzonspor takımı korner kullanacak.
59' Sağ kanatta rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi çaprazdan gören bir noktadan Joao Pereira ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
58' Atiker Konyaspor takımı korner kullanacak.
58' Wilfred Moke penaltı noktası çevresinden şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.
56' Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Joao Pereira ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
56' Rakip ceza sahası önünden Joao Pereira ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
55' Ceza sahası içinde topla buluşan Mehdi Bourabia, altıpas üzerinden vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.
53' Atiker Konyaspor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Ömer Ali Şahiner çıkıyor ve yerine Mustapha Yatabare oyuna giriyor.
53' Sol kanatta rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi çaprazdan gören bir noktadan Yusuf Yazıcı ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
52' Abdülkadir Ömür, rakip ceza sahasına girmeden kaleye şut çekiyor, kaleci Serkan Kırıntılı kurtarıyor.
51' Sağ kanatta ceza sahası yan çizgisinden Yusuf Yazıcı ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
51' Trabzonspor takımından Uğur Demirok tarafından çekilen şut kaleci tarafından kurtarılıyor.
51' Ceza sahası içinde topla buluşan Olcay Şahan, altıpas üzerinden vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.
50' Ceza sahası içinde topla buluşan Abdülkadir Ömür, sağ çaprazdan vuruşunu yapıyor, kaleci Serkan Kırıntılı kurtarıyor.
50' Trabzonspor takımı korner kullanacak.
49' Trabzonspor takımı Kamil Ahmet Çörekçi ile GOL fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahasının dışından kaleyi sol çaprazdan gören bir noktadan Kamil Ahmet Çörekçi tarafından çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor.
49' Ceza sahası içinde topla buluşan Hugo Rodallega, altıpas üzerinden vuruşunu yapıyor,savunma araya girerek tehlikeyi önlüyor.
49' Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Yusuf Yazıcı ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
49' Trabzonspor takımı korner kullanacak.
48' Trabzonspor takımında, ceza sahasının hemen dışında kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Yusuf Yazıcı.
47' Sol kanatta rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi çaprazdan gören bir noktadan Olcay Şahan ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
47' Trabzonspor takımından Joao Pereira sağ kanatta rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi çaprazdan gören bir noktadan ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
47' Ceza sahası yan çizgisine yakın bir noktada Yusuf Yazıcı, Ferhat Öztorun tarafından faule maruz kalıyor.
46' Trabzonspor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Juraj Kucka çıkıyor ve yerine Dame N'Doye oyuna giriyor.
46' Hakem ikinci yarıyı başlatıyor.
45' Taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruşu Atiker Konyaspor adına Ali Turan kullanacak.
45' Taç çizgisine yakın bir yerde Vedat Bora, Okay Yokuşlu tarafından faule maruz kalıyor.
45' Orta yuvarlağa yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu Atiker Konyaspor adına Ali Turan kullanacak.
45' Wilfred Moke, orta yuvarlağa yakın bir noktada Hugo Rodallega tarafından faule maruz kalıyor.
45 Hakem müsabakanın ilk yarısını bitiriyor
44' Trabzonspor, Juraj Kucka ile orta yuvarlağa yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
44' Petar Filipovic ile Hugo Rodallega arasındaki mücadele hakem tarafından faulnedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Petar Filipovic.Orta yuvarlağa yakın bir bölgede Trabzonspor takımı oyuna başlayacak.
43' Atiker Konyaspor takımı bu dakikada tabelayı değiştirme fırsatına yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi cepheden gören bir noktadan Mehdi Bourabia tarafından çekilen şut kaleyi bulmuyor.
43' Atiker Konyaspor takımından Vedat Bora sağ kanatta ceza sahası yan çizgisinden ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
42' Trabzonspor takımı bu dakikada tabelayı değiştirme fırsatına yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi cepheden gören bir noktadan Yusuf Yazıcı tarafından çekilen şut kaleyi bulmuyor.
40' Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Yusuf Yazıcı ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
40' Trabzonspor takımı korner kullanacak.
39' Atiker Konyaspor takımından Nejc Skubic sağ kanatta çapraz bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
39' Ceza sahası içinde topla buluşan Yusuf Yazıcı, sağ çaprazdan vuruşunu yapıyor, kaleci Serkan Kırıntılı kurtarıyor.
35' Rakip ceza sahasının ceza sahası ön çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu Trabzonspor adına Yusuf Yazıcı kullanacak.
35' Yusuf Yazıcı, rakip ceza sahasına girmeden vuruşunu yapıyor, savunma araya girerek tehlikeyi önlüyor.
35' Bu dakikada Trabzonspor takımı gole yaklaşıyor ancak ceza sahası içi sol çaprazından çekilen şut direğin az farkla uzağından auta gidiyor. Şutu çeken isim Kamil Ahmet Çörekçi
33' Petar Filipovic - Abdülkadir Ömür mücadelesinde hakem, ceza sahasının hemen önündeki bir noktada Trabzonspor lehine faul kararı veriyor.
32' Abdülkadir Ömür, rakip ceza sahasına girmeden kaleye şut çekiyor, kaleci Serkan Kırıntılı kurtarıyor.
31' Bu dakikada Trabzonspor takımı gole yaklaşıyor ancak ceza sahası içi sağ çaprazından çekilen şut defansın son anda araya girmesi ile engelleniyor. Şutu çeken isim Olcay Şahan
29' Yusuf Yazıcı rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi karşısına alıp şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.
28' Atiker Konyaspor takımının taç çizgisine yakın bir noktadan kazandığı serbest vuruş için topun başına Serkan Kırıntılı geçiyor.
28' Nejc Skubic, taç çizgisine yakın bir noktada Kamil Ahmet Çörekçi tarafından faule maruz kalıyor.
27' Hakem oyunu ofsayt gerekçesiyle bir kez daha durduruyor. Rakip ceza sahasının sağ köşesinde ofsayta düşen oyuncu Ömer Ali Şahiner
25' Kamil Ahmet Çörekçi, rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi karşısına alıp vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.
24' GOL Ömer Ali Şahiner Atiker Konyaspor takımını öne geçiren golü atıyor.
24' Mehdi Bourabia, GOL pasını veren isim.
21' Atiker Konyaspor takımında Ömer Ali Şahiner hakem Özgür Yankaya tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.
21' Vedat Bora ile Atiker Konyaspor takımı köşe vuruşu kullanacak.
21' Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Vedat Bora ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
21' Yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden kazanılan serbest vuruşu Trabzonspor adına Abdülkadir Ömür kullanacak.
21' Abdülkadir Ömür, yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafede Ömer Ali Şahiner tarafından faule maruz kalıyor.
21' Yusuf Yazıcı, rakip ceza sahasına girmeden kaleye şut çekiyor, kaleci Serkan Kırıntılı kurtarıyor.
20' Atiker Konyaspor takımından Ferhat Öztorun sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
19' Trabzonspor, Uğur Demirok ile orta saha çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.
19' Orta saha çizgisine yakın bir noktada Uğur Demirok, Ömer Ali Şahiner tarafından faule maruz kalıyor.
16' Trabzonspor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Mustafa Akbaş çıkıyor ve yerine Kamil Ahmet Çörekçi oyuna giriyor.
13' Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Yusuf Yazıcı ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
12' Ömer Ali Şahiner altıpas üzerinden şansını deniyor ancak savunmaya çarpan top tehlikeli bölgeden uzaklaşıyor.
10' Ceza sahasının hemen dışındaki bir noktada kazanılan serbest vuruşu Atiker Konyaspor adına Serkan Kırıntılı kullanacak.
9' Ali Turan, Juraj Kucka tarafından faulle durdurulduğu için Atiker Konyaspor ceza sahasının hemen dışındaki bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
7' Atiker Konyaspor takımının yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruşu Atiker Konyaspor adına Serkan Kırıntılı kullanacak.
7' Ali Çamdalı, yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafede Juraj Kucka tarafından faulle durduruluyor.
6' Trabzonspor takımında, orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Mustafa Akbaş.
6' Trabzonspor takımından Mustafa Akbaş rakip ceza sahası önünden ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
5' Olcay Şahan, Ali Turan tarafından faulle durdurulduğu için Trabzonspor orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinden serbest vuruş kullanacak.
4' Trabzonspor takımından Olcay Şahan sol kanatta rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi çaprazdan gören bir noktadan ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
2' Sağ çaprazdan Nejc Skubic ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
Hakem, maçın ilk düdüğünü çalıyor ve maç başlıyor.
1' Trabzonspor, Mustafa Akbaş ile orta saha çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.
1' Juraj Kucka, Ömer Ali Şahiner tarafından faulle durdurulduğu için Trabzonspor orta saha çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.
M.Ö. Konyaspor'un ilk 11'i: Serkan, Ferhat, Filipovic, Ali Turan, Skubic, Moke, Ali Çamdalı, Ömer Ali, Vedat, Bourabia, Milosevic
M.Ö. Trabzonspor'un ilk 11'i: Esteban, Uğur, Hubocan, Mustafa Akbaş, Pereira, Okay, Kucka, Abdülkadir, Yusuf Yazıcı, Olcay, Rodallega


Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok