Canlı Skorlar
Türkiye - Spor Toto Süper Lig
MS
KDÇ Karabükspor
2-1
Akhisar Bld.Spor
24.10.2014
MS
Kasımpaşa
2-0
Torku Konyaspor
24.10.2014
16:00
Sivasspor
-
Çaykur Rizespor
25.10.2014
19:00
Fenerbahçe
-
Gençlerbirliği
25.10.2014
19:00
Balıkesirspor
-
Bursaspor
25.10.2014
İngiltere - İngiltere Premier Ligi
14:45
West Ham
-
Manchester City
25.10.2014
17:00
Liverpool
-
Hull City
25.10.2014
17:00
Southampton
-
Stoke
25.10.2014
17:00
Sunderland
-
Arsenal
25.10.2014
17:00
West Brom
-
Crystal Palace
25.10.2014
19:30
Swansea
-
Leicester City
25.10.2014
Türkiye - PTT 1.Lig
MS
Adana Demirspor
1-1
Antalyaspor
24.10.2014
MS
Gaziantep BŞB
0-1
Şanlıurfaspor
24.10.2014
14:00
Bucaspor
-
Adanaspor
25.10.2014
16:00
Giresunspor
-
Albimo Alanyaspor
25.10.2014
16:00
Denizlispor
-
Boluspor
25.10.2014
18:30
Manisaspor
-
Karşıyaka
25.10.2014
Almanya - Almanya Bundesliga Ligi
MS
Werder Bremen
0-1
FC Köln
24.10.2014
16:30
Borussia Dortmund
-
Hannover 96
25.10.2014
16:30
Augsburg
-
Freiburg
25.10.2014
16:30
Tsg Hoffenheim
-
Paderborn
25.10.2014
16:30
Hertha BSC Berlin
-
Hamburg SV
25.10.2014
16:30
Eintracht Frankfurt
-
Vfb Stuttgart
25.10.2014
19:30
Bayer Leverkusen
-
Schalke 04
25.10.2014
İtalya - İtalya Serie A Ligi
16:00
Empoli
-
Cagliari
25.10.2014
19:00
Parma
-
Sassuolo
25.10.2014
İspanya - İspanya La Liga
MS
Celta Vigo
3-0
Levante
24.10.2014
17:00
Almeria
-
Athletic Bilbao
25.10.2014
19:00
Real Madrid
-
Barcelona
25.10.2014
Fransa - Fransa Ligue 1
MS
Toulouse
0-2
Lens
24.10.2014
18:00
Paris St Germain
-
Bordeaux
25.10.2014
İngiltere - İngiltere Şampiyonluk Ligi
MS
Fulham
3-0
Charlton
24.10.2014
14:15
Millwall
-
Cardiff
25.10.2014
17:00
Birmingham
-
Bournemouth
25.10.2014
17:00
Bolton
-
Brentford
25.10.2014
17:00
Brighton
-
Rotherham
25.10.2014
17:00
Derby County
-
Wigan
25.10.2014
17:00
Ipswich Town
-
Huddersfield
25.10.2014
17:00
Leeds United
-
Wolves
25.10.2014
17:00
Middlesbrough
-
Watford
25.10.2014
17:00
Nottingham Forest
-
Blackburn
25.10.2014
17:00
Reading
-
Blackpool
25.10.2014
17:00
Sheffield Wed.
-
Norwich
25.10.2014
İngiltere - İngiltere 1. Ligi
17:00
Barnsley
-
Bristol City
25.10.2014
17:00
Coventry
-
Peterborough
25.10.2014
17:00
Crewe
-
Sheffield Utd.
25.10.2014
17:00
Doncaster
-
Milton Keynes Dons
25.10.2014
17:00
Gillingham
-
Crawley
25.10.2014
17:00
Oldham
-
Bradford
25.10.2014
17:00
Port Vale
-
Leyton Orient
25.10.2014
17:00
Preston
-
Fleetwood
25.10.2014
17:00
Scunthorpe
-
Notts County
25.10.2014
17:00
Swindon
-
Colchester
25.10.2014
17:00
Walsall
-
Chesterfield
25.10.2014
17:00
Yeovil
-
Rochdale
25.10.2014
İngiltere - İngiltere 2. Ligi
17:00
AFC Wimbledon
-
Tranmere
25.10.2014
17:00
Cambridge
-
Hartlepool
25.10.2014
17:00
Carlisle
-
Oxford
25.10.2014
17:00
Luton
-
Northampton
25.10.2014
17:00
Newport
-
Accrington
25.10.2014
17:00
Plymouth
-
Cheltenham
25.10.2014
17:00
Shrewsbury
-
Portsmouth
25.10.2014
17:00
Southend
-
Bury
25.10.2014
17:00
Stevenage
-
Burton
25.10.2014
17:00
Wycombe
-
Dagenham & Red
25.10.2014
17:00
York
-
Mansfield
25.10.2014
İtalya - İtalya Serie B Ligi
MS
Ternana
1-2
Trapani
24.10.2014
MS
Modena
0-0
Bologna
24.10.2014
16:00
Avellino
-
Virtus Lanciano
25.10.2014
16:00
Crotone
-
Cittadella
25.10.2014
16:00
Latina
-
Brescia
25.10.2014
16:00
Livorno
-
Spezia
25.10.2014
16:00
Pescara
-
Carpi
25.10.2014
16:00
Pro Vercelli
-
Perugia
25.10.2014
16:00
Varese
-
Bari
25.10.2014
16:00
Entella
-
Frosinone
25.10.2014
16:00
Catania
-
Vicenza
25.10.2014
Fransa - Fransa Ligue 2
MS
Ajaccio
2-1
Valenciennes
24.10.2014
MS
Angers
3-0
Clermont
24.10.2014
MS
Arles
1-0
Chamois Niortais FC
24.10.2014
MS
Brest
3-0
GFCO Ajaccio
24.10.2014
MS
Chateauroux
2-1
Tours FC
24.10.2014
MS
Nimes Olympique
0-1
Auxerre
24.10.2014
MS
US Orléans
1-1
US Créteil-Lusitanos
24.10.2014
MS
Sochaux
1-1
Laval
24.10.2014
15:00
Troyes
-
Dijon
25.10.2014
Almanya - Almanya Bundesliga 2. Ligi
MS
Greuther Fürth
2-5
FSV Frankfurt
24.10.2014
MS
Aalen
1-2
Union Berlin
24.10.2014
MS
RB Leipzig
2-0
Bochum
24.10.2014
14:00
Kaiserslautern
-
Fort. Dusseldorf
25.10.2014
14:00
St Pauli
-
Karlsruhe
25.10.2014
Hollanda - Hollanda Eredivisie Ligi
MS
Ado Den Haag
2-0
FC Dordrecht
24.10.2014
19:30
Vitesse
-
Nac Breda
25.10.2014
Hollanda - Hollanda Jupiler Ligi
MS
Volendam
2-1
De Graafschap
24.10.2014
MS
Den Bosch
1-0
Fortuna Sittard
24.10.2014
MS
Ajax II
1-1
PSV II
24.10.2014
MS
Almere City
3-2
Helmond Sport
24.10.2014
MS
Telstar
0-5
FC Eindhoven
24.10.2014
MS
Emmen
3-0
Twente II
24.10.2014
17:30
VVV Venlo
-
RKC Waalwijk
25.10.2014
Danimarka - Danimarka Süper Ligi
MS
Silkeborg
1-2
FC Vestsjaelland
24.10.2014
18:00
SonderjyskE
-
FC Midtjylland
25.10.2014
Norveç - Norveç Tippeligaen
MS
Valerenga
1-2
ODDS BK
24.10.2014
16:30
Haugesund
-
Stromsgodset
25.10.2014
İsveç - İsveç Allsvenskan Ligi
17:00
Hacken
-
Gefle
25.10.2014
İsveç - İsveç Superettan Ligi
MS
Syrianska
1-1
Ljungskile
24.10.2014
15:00
Degerfors
-
Husqvarna FF
25.10.2014
17:00
Ostersund
-
Assyriska
25.10.2014
Portekiz - Portekiz Süper Ligi
MS
Vitoria Setubal
0-1
Vitoria Guimaraes
24.10.2014
18:00
Boavista
-
Pacos Ferreira
25.10.2014
18:00
Moreirense
-
Gil Vicente
25.10.2014
İskoçya - İskoçya Premier Ligi
MS
Aberdeen
1-0
Motherwell
24.10.2014
17:00
Inverness Ct
-
Dundee United
25.10.2014
17:00
Dundee
-
Hamilton
25.10.2014
17:00
St Mirren
-
Ross County
25.10.2014
17:00
Partick Thistle
-
St Johnstone
25.10.2014
İskoçya - İskoçya Şampiyonluk Ligi
17:00
Raith Rovers
-
Alloa Athletic
25.10.2014
17:00
Falkirk
-
Cowdenbeath
25.10.2014
17:00
Livingston
-
Queen of South
25.10.2014
17:00
Dumbarton
-
Rangers FC
25.10.2014
Rusya - Rusya Premier Ligi
MS
Ural S.O
1-0
Arsenal Tula
24.10.2014
13:00
Amkar
-
Rostov
25.10.2014
16:00
Torpedo Moskova
-
Kuban
25.10.2014
Finlandiya - Finlandiya Veikkausliiga
14:00
İnter Turku
-
Jaro
25.10.2014
14:00
Mariehamn
-
TPS Turku
25.10.2014
14:00
Lahti
-
Honka
25.10.2014
14:00
KuPS
-
VPS Vaasa
25.10.2014
14:00
SJK
-
MyPa Myllykoski
25.10.2014
Yunanistan - Yunanistan Süper Ligi
15:00
Pas Giannina
-
Kallonis
25.10.2014
17:15
Levadiakos
-
Panionios
25.10.2014
19:30
Atromitos
-
Ergotelis
25.10.2014
Brezilya - Brezilya Serie B
MS
Portuguesa
1-2
Icasa
25.10.2014
MS
Avai FC
0-3
Joinville
25.10.2014
MS
America MG
2-1
America Natal
25.10.2014
02:50
Ceara Fortaleza
-
Santa Cruz
25.10.2014
02:50
Abc Natal
-
Parana
25.10.2014
İsviçre - İsviçre Süper Ligi
18:45
Thun
-
Aarau
25.10.2014
Avusturya - Avusturya Bundesliga Ligi
17:00
Sturm Graz
-
Rapid Wien
25.10.2014
19:30
Austria Wien
-
Wiener Neustadt
25.10.2014
19:30
Wolfsberger AC
-
Altach
25.10.2014
19:30
Admira WM
-
Ried
25.10.2014
Avusturya - Avusturya 2. Ligi
MS
Wacker Innsbruck
0-1
St Polten
24.10.2014
MS
SV Horn
1-0
Austria Lustenau
24.10.2014
MS
Kapfenberg
1-0
Hartberg
24.10.2014
MS
FAC Team für Wien
2-2
Mattersburg
24.10.2014
MS
FC Liefering
1-0
LASK Linz
24.10.2014
İrlanda - İrlanda Premier Ligi
MS
Athlone Town
1-1
Bray Wanderers
24.10.2014
MS
Bohemians
2-1
Derry City
24.10.2014
MS
Dundalk
2-0
Cork City
24.10.2014
MS
Shamrock Rovers
1-0
Limerick
24.10.2014
MS
Sligo Rovers
1-4
St Patricks
24.10.2014
MS
UCD
1-0
Drogheda United
24.10.2014
A.B.D. - Amerika Major Ligi
03:00
Chicago Fire
-
Houston Dynamo
25.10.2014
İngiltere - İngiltere Federasyon Kupası
MS
Macclesfield
1-1
Wrexham
24.10.2014
17:00
Alfreton
-
Lincoln
25.10.2014
17:00
Aldershot
-
Torquay
25.10.2014
17:00
Kidderminster
-
Eastleigh
25.10.2014
Türkiye - Spor Toto 2. Lig
19:00
Göztepe
-
Diyarbakır BŞB
25.10.2014
Türkiye - Spor Toto 3. Lig
13:30
BŞB Erzurumspor
-
Beylerbeyispor
25.10.2014
14:30
Tuzlaspor
-
Batman Petrolspor
25.10.2014
14:30
Silivrispor
-
Etimesgut Bld. Spor
25.10.2014
İspanya - İspanya 2. Ligi
17:00
Mallorca
-
Sabadell
25.10.2014
19:00
Racing Santander
-
Alaves
25.10.2014
19:15
Real Betis
-
Recreativo Huelva
25.10.2014
İskoçya - İskoçya 1. Ligi
17:00
Stirling Albion
-
Airdrieonians
25.10.2014
17:00
Ayr United
-
Brechin City
25.10.2014
17:00
Dunfermline
-
Greenock Morton
25.10.2014
17:00
Stenhousemuir
-
Peterhead
25.10.2014
17:00
Forfar Athletic
-
Stranraer
25.10.2014
İskoçya - İskoçya 2. Ligi
17:00
Montrose
-
Arbroath
25.10.2014
17:00
Albion Rovers
-
Berwick Rangers
25.10.2014
17:00
Queens Park
-
East Fife
25.10.2014
17:00
Annan Athletic
-
East Stirling
25.10.2014
17:00
Clyde
-
Elgin City
25.10.2014
Belçika - Belçika 1. Ligi
MS
Lierse
0-1
KV Mechelen
24.10.2014
19:00
Waasland
-
Racing Genk
25.10.2014
Belçika - Belçika 2. Ligi
MS
Mons
1-1
Oud-Heverlee Leuven
24.10.2014
19:00
Excelsior Virton
-
Aalst
25.10.2014
İrlanda - İrlanda 1. Ligi
MS
Shelbourne
1-2
Galway FC
24.10.2014
Uluslararası - Hazırlık Karşılaşmaları
13:00
Zambiya
-
Fildişi Sahili
25.10.2014
Moldova - Moldova 1. Ligi
MS
Dacia Chisinau
3-1
FC Costuleni
24.10.2014
MS
Veris
5-0
FC Dinamo Auto
24.10.2014
MS
FC Academia
5-2
FC Olimpia Balti
24.10.2014
15:00
Saxan Ceadir Lunga
-
Milsami
25.10.2014
17:00
Tiraspol
-
FC Sheriff
25.10.2014
Romanya - Romanya Liga 1
MS
Otelul Galati
1-1
Gaz Metan Medias
24.10.2014
MS
FC Brasov
2-3
CS U Craiova
24.10.2014
16:00
Ceahlaul Piatra-Neamt
-
CSMS Iasi
25.10.2014
18:30
Universitatea Cluj
-
FC Viitorul Constanta
25.10.2014
İsrail - İsrail 1. Ligi
17:00
Maccabi Petach Tikva
-
Hapoel Beer Sheva
25.10.2014
19:30
Maccabi Haifa
-
Hapoel Raanana
25.10.2014
19:30
Ashdod SC
-
Hapoel Petach Tikva
25.10.2014
19:30
Maccabi Netanya
-
Bnei Sakhnin
25.10.2014
19:30
Hapoel Kiryat Shmona
-
Hapoel Haifa
25.10.2014
Macaristan - Macaristan 1. Ligi
MS
Ujpest
3-2
Nyiregyhaza
24.10.2014
15:00
Puskas Akademia FC
-
MTK Budapeşte
25.10.2014
17:00
Kecskemeti TE
-
Budapest Honved
25.10.2014
19:00
Pecsi
-
Lombard Pápa
25.10.2014
19:00
Diosgyor
-
Dunaujvaros PASE
25.10.2014
Belarus - Beyaz Rusya 1. Ligi
14:00
Belshina Bobruisk
-
FC Minsk
25.10.2014
16:00
Dinamo Brest
-
Slutsksakhar
25.10.2014
Bulgaristan - Bulgaristan 1. Ligi
MS
Haskovo
0-1
Marek Dupnitsa
24.10.2014
MS
Slavia Sofia
0-2
Lokomotiv Plovdiv
24.10.2014
MS
Botev Plovdiv
3-1
Beroe
24.10.2014
MS
Litex Lovech
4-2
Lokomotiv Sofya
24.10.2014
16:00
Levski Sofya
-
CSKA Sofya
25.10.2014
19:00
Ludogorets Razgrad
-
Cherno More Varna
25.10.2014
Sırbistan - Sırbistan 1. Ligi
15:30
OFK Belgrad
-
Cukaricki
25.10.2014
15:30
Mladost Lucani
-
Rad
25.10.2014
15:30
Spartak Zlatibor Voda
-
Borac C.
25.10.2014
18:00
Radnicki N.
-
Radnicki Kragujevac
25.10.2014
19:00
Kızıl Yıldız
-
Donji Srem
25.10.2014
20:00
Vojvodina
-
Vozdovac
25.10.2014
20:00
Napredak
-
Novi Pazar
25.10.2014
Hırvatistan - Hırvatistan 1. Ligi
MS
NK Zagreb
3-0
NK Zadar
24.10.2014
16:00
Istra 1961
-
Slaven Koprivnica
25.10.2014
20:00
Hajduk Split
-
Lokomotiva Zagreb
25.10.2014
Çek Cumhuriyeti - Çek 1. Ligi
MS
Jihlava
2-0
Brno
24.10.2014
MS
Ceske Budejovice
1-1
Slavia Prag
24.10.2014
MS
Bohemians 1905
2-4
Slovan Liberec
24.10.2014
18:00
Jablonec
-
Teplice
25.10.2014
18:00
Pribram
-
Banik Ostrava
25.10.2014
18:00
Hradec Kralove
-
Dukla Prag
25.10.2014
Letonya - Letonya 1. Ligi
MS
FK Liepaja
2-0
FS Metta LU
24.10.2014
14:00
FC Skonto Riga
-
Ventspils
25.10.2014
14:00
Jelgava
-
FC Jurmala
25.10.2014
Kıbrıs Rum Kesimi - Güney Kıbrıs 1. Ligi
18:00
Doxa Katokopia
-
Omonia Nicosia
25.10.2014
19:00
AEK Larnaca
-
AEL Limassol
25.10.2014
Kuzey İrlanda - Kuzey İrlanda Premier Ligi
17:00
Ballymena United
-
Glenavon
25.10.2014
17:00
Cliftonville
-
Ballinamallard United
25.10.2014
17:00
Institute
-
Dungannon Swifts
25.10.2014
17:00
Linfield
-
Crusaders
25.10.2014
17:00
Portadown
-
Coleraine
25.10.2014
17:00
Warrenpoint Town
-
Glentoran
25.10.2014
Arnavutluk - Arnavutluk 1. Ligi
15:00
Skenderbeu
-
Vllaznia
25.10.2014
15:00
Kukesi
-
Flamurtari
25.10.2014
Avustralya - Avustralya 1. Ligi
11:45
Melbourne Victory
-
Melbourne City
25.10.2014
Azerbaycan - Topaz Premier Ligi
MS
Kabala
3-1
Sumgayıt FC
24.10.2014
15:00
AZAL
-
Baki
25.10.2014
16:00
Simurq
-
Araz PFK
25.10.2014
Polonya - Polonya 1. Ligi
MS
Belchatow
1-0
Gornik Zabrze
24.10.2014
MS
Wisla Krakow
3-2
Podbeskidzie
24.10.2014
16:30
Piast Gliwice
-
Jagiellonia Bialystok
25.10.2014
16:30
Lechia Gdansk
-
Slask Wroclaw
25.10.2014
19:00
Pogon Szczecin
-
Cracovia Krakow
25.10.2014
Arjantin - Arjantin Primera B Ligi
MS
Colon Santa Fe
2-0
Aldosivi
25.10.2014
20'
Douglas Haig
1-0
Boca Unidos
25.10.2014
04:00
Atletico Tucuman
-
Independiente Rivadavia
25.10.2014
Slovakya - Slovakya 1. Ligi
MS
Dukla Banska Bystrica
3-3
Podbrezova
24.10.2014
15:00
Kosice
-
D. Streda
25.10.2014
15:00
Spartak Trnava
-
Trencin
25.10.2014
18:00
Spartak Myjava
-
Zilina
25.10.2014
18:30
Senica
-
Zlate Moravce
25.10.2014
Slovenya - Slovenya 1. Ligi
15:00
Zavrc
-
Maribor
25.10.2014
17:00
Domzale
-
Koper
25.10.2014
17:00
NK CM Celje
-
Kalcer Radomlje
25.10.2014
19:00
Gorica
-
Olimpija Ljubljana
25.10.2014
Estonya - Estonya 1. Ligi
MS
Tallinna Infonet
2-0
FC Levadia Tallinn
24.10.2014
13:00
Talinna Kalev
-
Nomme JK Kalju
25.10.2014
13:00
Sillamae Kalev
-
FC Flora Paide
25.10.2014
13:00
Orbiit Jöhvi
-
Maag Tammeka Tartu
25.10.2014
16:00
Trans Narva
-
Flora Tallinn
25.10.2014
Litvanya - Litvanya 1. Ligi
MS
Siauliai
3-1
FK Trakai
24.10.2014
16:00
Zalgiris Vilnius
-
Ekranas
25.10.2014
18:00
Suduva
-
Atlantas Klaipeda
25.10.2014
Kazakistan - Kazakistan 1. Ligi
12:00
Irtysh Pavlodar
-
Tobol Kostanay
25.10.2014
14:00
Atyrau
-
Taraz
25.10.2014
Rusya - Rusya 1. Ligi
12:00
Gazovik Orenburg
-
Sokol Saratov
25.10.2014
12:00
Dynamo St Petersburg
-
Khimik Dzerzhinsk
25.10.2014
12:00
Yenisey Krasnoyarsk
-
SKA-Energiya
25.10.2014
13:00
Sakhalin
-
Shinnik Jaroslavl
25.10.2014
15:00
Volga Nizhny Novgorod
-
FK Ruan-Tosno
25.10.2014
15:00
Krylya Sovietov
-
Luch Energiya
25.10.2014
16:00
Anzhi Makhachkala
-
Sibir Novosibirsk
25.10.2014
16:00
Baltika
-
FK Tyumen
25.10.2014
16:00
Volgar Astrakhan
-
Tom Tomsk
25.10.2014
Galler - Galler Premier Ligi
MS
Bangor City
0-2
Connahs Quay
24.10.2014
MS
Bala Town
4-0
Aberystwyth
24.10.2014
16:30
Newtown
-
The New Saints
25.10.2014
16:30
Port Talbot
-
Rhyl
25.10.2014
16:30
Prestatyn Town FC
-
Carmarthen
25.10.2014
Gürcistan - Gürcistan 1. Ligi
MS
Dinamo Tiflis
6-1
FK Spartaki Tskhinvali
24.10.2014
14:00
Samtredia
-
FC Zugdidi
25.10.2014
14:00
Guria Lanchkhuti
-
Dinamo Batumi
25.10.2014
14:00
Shukura
-
Dila Gori
25.10.2014
14:00
Metalurgi Rustavi
-
Kolkheti-1913 Poti
25.10.2014
Singapur - Singapur 1. Ligi
14:30
Young Lions
-
Geylang United
25.10.2014
15:15
Brunei DPMM
-
Balestier Khalsa
25.10.2014
Yunanistan - Yunanistan 2. Ligi
MS
Olympiakos Volou
3-2
Apollon Kalamaria
24.10.2014
MS
AE Chania
0-2
Aek
24.10.2014
15:00
Tirnavos AE
-
Iraklis
25.10.2014
ERT
AO Episkopi Rethymno
0-0
Panachaiki
25.10.2014
16:00
Fostiras
-
Acharnaikos
25.10.2014
16:00
Ethnikos Gazoros
-
Fokikos
25.10.2014
16:00
Zakynthos
-
Aiginiakos
25.10.2014
17:00
Iraklis Psachnon
-
AOT Alimos Trachones
25.10.2014
Meksika - Meksika 2. Ligi
03:00
Atlante
-
Lobos BUAP
25.10.2014
03:30
Mineros de Zacatecas
-
Zacatepec
25.10.2014
Almanya - Almanya 3. Ligi
MS
Arminia Bielefeld
3-0
RW Erfurt
24.10.2014
MS
Fort. Köln
1-1
Preussen Münster
24.10.2014
15:00
Osnabruck
-
Sonnenhof Grossaspach
25.10.2014
15:00
Unterhaching
-
Stuttgart II
25.10.2014
15:00
St.Kickers
-
Energie Cottbus
25.10.2014
15:00
Duisburg
-
Dynamo Dresden
25.10.2014
15:00
Chemnitzer
-
Holstein Kiel
25.10.2014
15:00
Hallescher FC
-
Wehen
25.10.2014
Mısır - Mısır 1.Ligi
16:00
Alaab Damanhour
-
Petrojet
25.10.2014
Uluslararası - AFC Şampiyonlar Ligi
11:30
West Sydney
-
Al Hilal
25.10.2014
Suudi Arabistan - Suudi Arabistan Premier Ligi
MS
Hajer
0-3
Najran SC
24.10.2014
MS
Al Orubah
2-2
Al-Khaleej
24.10.2014
MS
Al-Faysali
1-3
Al Shabab
24.10.2014
ERT
Al Hilal
0-0
Al Taawon
24.10.2014
18:00
Al Shoula
-
Al Fateh
25.10.2014
19:50
Al-Raed
-
Al-Ahli
25.10.2014
19:50
Al-Nassr
-
Al-Ittihad Jeddah
25.10.2014
Arjantin - Arjantin Primera A - Apertura
20'
Belgrano
1-0
Rosario Central
25.10.2014
Meksika - Meksika Premier Lig - Apertura
03:30
Queretaro
-
Club America
25.10.2014
05:30
Santos Laguna
-
Pumas
25.10.2014
Şili - Şili Primera - Apertura
DA
Deportivo Nublense
1-1
Union Espanola
25.10.2014
18:30
Univ. Concepción
-
Cobresal
25.10.2014
Paraguay - Paraguay 1.Ligi - Clausura
MS
General Diaz
1-0
12 de Octubre
24.10.2014
Fas - Fas Premier Ligi
MS
Olympique Khouribga
0-1
Moghreb Tétouan
24.10.2014
16:00
KAC Kenitra
-
Chabab Atlas Khenifra
25.10.2014
18:00
Wydad Casablanca
-
Chabab Rif Hoceima
25.10.2014
Duello - Duello
18:30
Akhisar Bld.Spor
-
Slavia Prag
24.10.2014
19:00
Kasımpaşa
-
NK Zagreb
24.10.2014
21:00
Celta Vigo
-
Ado Den Haag
24.10.2014
16:30
Tsg Hoffenheim
-
Southampton
25.10.2014
17:00
Fenerbahçe
-
Liverpool
25.10.2014
Ana Sayfa