| Ana Sayfa | Haberler |
| Fikstür | Puan Durumu |
 [Geri Dön]   [Haberler] 
Yorumlar
Kim hakli kim suclu onu bilmem ama birbirlerini yemeleri cok hos bir durum :D
-berserk-  -  03.02.2013
Belki kimse bilmez ama Sefa bundan 15 yıl öncesine kadar (97-98) Beşiktaş´ın Çarşı grubunun içinde yer alan, onlarla birlikte hareket eden birisi. Ama sonra ne oluyorsa oluyor, Sefa, yani Nihat Özpolat aniden Fenerbahçeli oluyor. Çünkü tuvaletler artık bedava olmuş sefaya iş kalmamıştır.Diğer taraftan zamanında sedat pekerle de bağlantıları vardı.
egemeninan  -  03.02.2013
Malesef istedikleri gibi at koşturuyorlar.Bunlar taraftar filan değil.Bunlar Fenerbahçe rant haline getirmiş.çapulçudan başka birşey değiller.Çoğu Fenerbahçe'li stada fenerbahçe aşkıyla giderken,kimi zaman takım kötüyken gerçek Fenerbahçe'li tepkisini koymak istediğin de bunlar satın alınmış insanlar olarak tepki gösterilmesine hep karşı oldular.Ben şahsen böyle çapulcuların statdaki hakimiyetlerini görünce maça filan gitmek istemiyorum.
fener41  -  03.02.2013
bu sefa denen karaktersiz olay içerisindeki tek haindir. m.a. aydınlar artık ne koyduysa cebine çıkmış onun propagandasını yapıyor. sadece kendi cebini düşünen ve bunun için arkasından gelen insanları bile heba eden bir şerefsiz. bırak artık bu işleri kimin maşası isen onunla beraber defol git. Fenerbahçeyi bölemezsiniz!
pndmmc  -  03.02.2013
Sefa Kalya - sen kim oluyorsun? Seni takan kim? Sen ancak FB düşmanlarının kahramanı ola bilirsin. Hadi def ol FB den
tural-fb  -  03.02.2013
Aziz Yıldırım tavrı taraftara değil Nihat Özpolat direk sanadır. Sen bu tribünlerden gitmedikçe de daha da sertleşecektir. Musluk kapanınca Sığındın yine Fenerbahçe düşmanlarının arkasına. "Elinde kolonya, bekle helada, adam değilsin sen, tuvaletçi sefa "
egemeninan  -  03.02.2013
Hala bu adamın arkasından gidenler var. Bu adam holigandır, 4-5 yıl önce yönetim bilet vermiyor diye yaptıkları terbiyesizlikler yüzünden GFB den ayrıldım. Bu adamların amacı takımına destek olmak falan değil, kendi ceplerini doldurmak. Çok iyi hatırlıyorum Başkan GFB'nin ürünlerinide Feneriumda satalım size belli bir yüzde verelim dedi. Kabul etmediler neden olduğunu söylemeye gerek yok tabi. Bir taraftar lideri klüp başkanını tehdit edemez, Sıradan bir vatandaş başkanla asker arkadaşı gibi "sefayla niye uğraşıyorsun" diyemez. Tabi başkanda küfür edemez. Bu adamın reklamını yapmayın artık.
tuorg  -  03.02.2013
ulen bu adamın peşinden giden olmasa deplasmanda feneri 10 kişi desteklerdi gfb haric kim destekliyor feneri deplasman maclarında azcık delikanlı olun.Kadıkoyde herkez feneri destekler deplasman fedakarlık ister.Boş konuşma
goztepeyali  -  03.02.2013
kardeşim olayları başka tarafından anlamışsın sen GFB klüp e teklifte bulundu diğer takımların taraftar store ları grup ürünleri satıyor bizimkileride Feneriumlarda satalım diye ama senin o paralı askeri olduğun başkanın kabul etmedi aynı karakterdeki başkanın kendi taraftarını dövdürmek adına tribüne adam soktu ama o küçük grup o gelenlere haddini bildirdi klüp taraftarındır başkanlar gelip geçicidir aziz yokkende biz Fenerbahçeliydik şimdide o gidincede Fenerbahçeliyiz sefa abinin parayla işi yok zaten yeteri kadar mal varlığı var araştırırsan bilgi sahibi olursun
canawar  -  03.02.2013
Hayatımda hiç görmediğim, konuşmadığım adamın nasıl paralı askeri olurum ? Sen daha doğmadan önce Aziz Yıldırım bu klüpde yönetici olarak görev yapıyordu. Doğrudur başkanlar geçicidir ama aynı zamanda kendisi de bir taraftardır. Şu sıralar doğru yaptığını söylemiyorum. Ama o tuttuğun takımın başkanı ona saygı duyman gerek. Ben GFB ye katılan FB yi seven gençlere sözüm yok. Onlar takımları için yapıyor bunu. Ama GFB yönetimindekiler para için yapıyor.
tuorg  -  03.02.2013
turkiyede en buyuk carsi ve alendi.sozun bitdiyi yerdeyiz!!!!!!!!!!!!!!!
besiktask86  -  03.02.2013
Ben o ayzaymır başkanın arkasından gideceğime küfürbaz hokkabaz sefanın peşinden giderim arkadaş. Bu yönetim bitmiş okeye dönüyıo. Bunu destekleyen taraftar da fenerbahçeyi tutmasın.
esyam15-07  -  03.02.2013
ulan aziz sktr git die kızıyosunda tribünde aziz e ana avrat sövenleri neden susmuyorsun o zaman sefa bey? aziz bi adamına küfür etmiş maçta 1000-2000 kişi siz ediosunuz ya
gkykaya  -  03.02.2013
Transferleri yorumluyor,Cas davasını soruyor,maşallah divan üyesi beyefendi.Taraftar mı,yorumcumu,muhalif mi?Taraftar bile ülkemizde başkanı sorguluyorsa konuşmaya gerek var mı?Senelerdir aldıkları tavizlerle bu hale geldiler.
bulent-oymaci  -  03.02.2013
şu sefa gibi adamlara sinir oluyorum .. fenerbahçelilik le taraftarlıkla gram alakaları yok .. hepsi kavga dövüş çıkar bedava peşinde .. aziz yıldırım ı hiç ama hiç sevmiyorum da size karşı yaptığı her şey için helal olsun diyorum .. küfür etmiş diyorsun az bile söylemiş size keşke adam akıllı sövseydi....
mertozcan1907  -  03.02.2013
| Anasayfa | Haberler |
| Fikstür | Puan Durumu |
Sporx, DHA ve AA resmi üyesidir.
sporx.com© 2005-2011 Tüm hakları saklıdır.