Sinan Engin: 'Fatih Terim'i bir de o zaman görmek isterim'

Sinan Engin: "Fatih Terim'i bir de o zaman görmek isterim"

13.02.2018
Fenerbahçe galibiyeti ve Galatasaray'ın liderliğini masaya yatıran Sinan Engin, Beyaz TV'deki Beyaz Futbol programında açıklamalarda bulunurken, Fatih Terim için de çok tartışılacak sözler sarfetti.

İlk yarı Galatasaray muhteşem futbol oynadı. Anadolu takımlarının hocaları neden bu kadar açık oynuyor? Anadolu takımlarının İstanbul deplasmanında birinci hedefi beraberlik olmalı. Açık oynarsanız faturayı keserler. Galatasaray'ın iç sahada yenilmesi çok zor. Galatasaray'da oyunun kaderini değişterecek futbolcular var.

*Hamza Hamzaoğlu'nun Radyospor'daki "Galatasaray maç kazanmalı" konuşmalarında art niyet aramıyorum. Fatih Terim'in kadro yetersiz demesine de katılmıyorum. Galatasaray kupa yok, Avrupa yok. Bu Galatasaray'ın TT Stadyumu'nda yenilmesi bence sürpiz olur. Galatasaray'da Belhanda'nın kart görmesi de saçmalık.

*Defans hattında; Hakan Balta var, Ahmet Çalık var. Ben dar kadro söylemine kesinlikle katılmıyorum. Galatasaray'ın en büyük transferi Fatih Terim'dir. Kenarda durması bile çok farklı. Fatih Terim, Galatasaray için çok farklı. Fakat bir gün Galatasaray hakem hatalarından maç kaybederse, Fatih Terim'in basın toplantısını çok merak ediyorum. Onu görmek isterim.

*Fenerbahçe harika bir futbol oynadı. Aykut Kocaman, Valbuena'yı oynatsaydı 2-0 değil maçı 4-0 kazanırdı. Samet Aybaba ve Mecnun Odyakmaz'a ayrı bir parantez açmak gerekir. Çok önemli işler yapıyorlar ve Robinho gibi dünya yıldızını takıma kazandırdılar. Robinho harika gol attı, röportajda da çok heyecanlı gördüm. Robinho, Beşiktaş'ta bence oynardı.


Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın


 SON HABERLER İÇİN AŞAĞI KAYDIRIN
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok