07:00 |
A Spor
Sabah Sporu (Futbol)
|
|
07:00 |
TRT Spor
İlk Baskı (Futbol)
|
|
09:00 |
BeIN Haber
BeIN Sabah (Futbol)
|
|
09:00 |
TRT Spor
İşitme Engelliler Spor Bülteni (Futbol)
|
|
10:00 |
A Spor
Milli Takım Zaferler (Futbol)
|
|
10:00 |
TRT Spor
Spor Bülteni (Futbol)
|
|
10:00 |
TRT Spor Yıldız
Haber Bülteni (Futbol)
|
|
11:00 |
A Spor
Spor Ajansı (Futbol)
|
|
11:00 |
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
|
|
11:00 |
BeIN Haber
Haber (Futbol)
|
|
11:15 |
TV 8,5
Barcelona - Napoli (Futbol)
|
Tekrar |
11:45 |
Bilyoner TV
Adelaide Utd. - Western U. (Futbol)
|
|
12:30 |
TRT Spor Yıldız
Haber Bülteni (Futbol)
|
|
13:00 |
BeIN Haber
Gün Ortası (Futbol)
|
|
13:00 |
A Spor
Gün Ortası (Futbol)
|
|
13:00 |
TRT Spor
Haber Merkezi (Futbol)
|
|
13:30 |
TV 8,5
Bayern Münih - Lazio (Futbol)
|
Tekrar |
13:30 |
S Sport
Moto GP Portekiz (Motor Sporları)
|
|
14:00 |
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
|
|
14:30 |
TRT Spor Yıldız
ÇBK Mersin (K) - Beşiktaş BOA (K) (Basketbol)
|
Canlı |
15:00 |
A Spor
Spor Gündemi (Futbol)
|
|
15:30 |
Bilyoner TV
Bristol City - Leicester (Futbol)
|
|
15:45 |
TV 8,5
Best Off - Şampiyonlar Ligi 1997-1998 En Güzel Goller (Futbol)
|
|
16:00 |
BeIN Haber
Haber (Futbol)
|
|
16:00 |
TRT Spor
Gündem Futbol (Futbol)
|
|
16:45 |
TRT Spor Yıldız
6. Adam (Basketbol)
|
|
17:00 |
S Sport
Belçika Ligi Geniş Özetler (Futbol)
|
|
17:30 |
TRT Spor
Dünyadan Spor (Futbol)
|
|
18:00 |
Bilyoner TV
Norwich - Plymouth (Futbol)
|
|
18:00 |
A Spor
Ana Haber (Futbol)
|
|
18:00 |
TRT Spor
Spor Merkezi (Futbol)
|
|
18:00 |
S Sport
NBA Günlüğü (Basketbol)
|
|
18:00 |
TRT Spor Yıldız
Balıkesir BŞB - Final Spor (Basketbol)
|
Canlı |
18:00 |
TV 8,5
Real Madrid - Manchester City (Futbol)
|
Tekrar |
18:00 |
BeIN Haber
Çağdaş Bodrum - Galatasaray Ekmas (Basketbol)
|
Canlı |
18:30 |
S Sport
Laliga Show (Futbol)
|
|
18:30 |
Bilyoner TV
Gil Vicente - Famalicao (Futbol)
|
|
19:00 |
S Sport
Portekiz Ligi Geniş Özetler (Futbol)
|
|
19:00 |
TRT Spor Yıldız
Fenerbahçe Alagöz H. (K) - Galatasaray Çağdaş F. (K) (Basketbol)
|
Canlı |
19:00 |
BeIN Haber
Haber (Futbol)
|
|
20:00 |
TV 8,5
PSG - Barcelona (Futbol)
|
Tekrar |
20:00 |
A Spor
Kuşak Farkı (Futbol)
|
|
20:00 |
TRT Spor
Spor Akşamı (Futbol)
|
|
20:30 |
BeIN Sports 5
Bursaspor İnfo Y. - Tofaş (Basketbol)
|
Canlı |
20:30 |
Bilyoner TV
Blackburn - Ipswich T. (Futbol)
|
|
20:45 |
S Sport
Fenerbahçe Beko - ALBA Berlin (Basketbol)
|
Canlı |
20:45 |
TRT Spor
Beşiktaş Emlakjet - Bourg Bresse (Basketbol)
|
Canlı |
20:45 |
Bilyoner TV
Fenerbahçe Beko - Alba Berlin (Basketbol)
|
|
21:00 |
A Spor
Futbol Meydanı (Futbol)
|
|
21:00 |
Bilyoner TV
Benfica - Chaves (Futbol)
|
|
21:00 |
Smartspor
Benfica - Chaves (Futbol)
|
Canlı |
21:15 |
TRT Spor Yıldız
NBA Özetler (Basketbol)
|
|
21:30 |
TRT Spor Yıldız
Spor Atlası (Diğer)
|
|
21:40 |
TRT Spor
NBA Özetler (Basketbol)
|
|
22:00 |
TV 8,5
Al Ettifaq - Al Ahli (Futbol)
|
Canlı |
22:30 |
Bilyoner TV
V. Bologna - Panathinaikos (Basketbol)
|
|
22:30 |
Bilyoner TV
Real Madrid - Kızılyıldız (Basketbol)
|
|
22:30 |
S Sport Plus
Real Madrid - Kızılyıldız (Basketbol)
|
Canlı |
22:30 |
S Sport 2
Virtus Bologna - Panathinaikos (Basketbol)
|
Canlı |
22:30 |
TRT Spor Yıldız
London Lions - Paris Basket (Basketbol)
|
Canlı |
22:45 |
TRT Spor
İleri Üçlü (Futbol)
|
|
23:00 |
A Spor
Son Sayfa (Futbol)
|
|
23:00 |
Bilyoner TV
Lille - Lens (Futbol)
|
|
23:00 |
Bilyoner TV
Cadiz - Granada (Futbol)
|
|
23:00 |
Bilyoner TV
Watford - Leeds Utd. (Futbol)
|
|
23:00 |
BeIN Sports 4
Lille - Lens (Futbol)
|
Canlı |
23:00 |
S Sport
Cadiz - Granada (Futbol)
|
Canlı |
23:30 |
Smartspor
Estrela - Sporting (Futbol)
|
Canlı |
23:30 |
Bilyoner TV
CF Estrela - Sporting CP (Basketbol)
|
|
02:10 |
S Sport Plus
Marquette - NC State (Basketbol)
|
Canlı |
02:40 |
S Sport Plus
Purdue - Gonzaga (Basketbol)
|
Canlı |
04:40 |
S Sport 2
Houtston - Duke (Basketbol)
|
Canlı |
05:00 |
S Sport
Sacramento - Dallas (Basketbol)
|
Canlı |
05:10 |
S Sport Plus
Volunteers - Creighton (Basketbol)
|
Canlı |