Geri
İleri
Abdülkadir Ömür: 'Tek sıkıntı kondisyon'

Abdülkadir Ömür: "Tek sıkıntı kondisyon"

03.03.2020
Trabzonspor'un Fenerbahçe'yi 2-1 mağlup ettiği maçta oyuna dahil olan Abdülkadir Ömür, karşılaşmanın ardından konuştu.Uzun süren sakatlığının ardından form tutmaya başlayan başarılı oyuncu, "Yaklaşık 5,5-6 ayın üzerine oynadım. Oyuna girdiğimde de biraz tempo vardı, ilk başta zorlandım. Bunu zamanla atlatacağımı düşünüyorum, en kısa sürede takıma adapte olmaya çalışacağım." şeklinde konuştu.

İki kulvarda da kupayı almak istediklerini söyleyen Ömür, "Zor bir fikstürden geçiyoruz, üst üste maçlar oynayacağız, pek rotasyona da gidemiyoruz. Oynayan arkadaşlarımız, ağabeylerimiz yoruluyorlar ama bu fikstürden iyi çıkacağımızı düşünüyoruz, iki kulvarda da ilerlemek istiyoruz. Kenarda duranlar da yardımcı olmaya çalışacak." ifadelerini kullandı. 
Abdulkadir Ömür sözlerini şu ifadelerle noktaladı: "Ağrım tamamen geçti çok şükür. Almanya'da da çok iyi bir süreç geçirdim, oradaki doktoruma da teşekkür ediyorum. Sadece kondisyon sıkıntım var, onu da en kısa sürede atlatmak istiyorum." SON HABERLER İÇİN AŞAĞI KAYDIRIN
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok