Abdurrahim Albayrak'tan flaş açıklamalar

7
ÇARPICI SÖZLER
Galatasaray Başkan Yardımcısı Abdürrahim Albayrak, Twitter Space’de Haluk Yürekli ve Gökhan Dinç’in yaptığı yayına konuk oldu ve çarpıcı açıklamalarda bulundu.
6
"NECATİ ATEŞ OY KULLANSIN AMA..."
"Necati Ateş ne yazısı göndermiş? Ben oy kullanacağım demiş, tüzüğe göre oy kullanamıyor; aradım dedim ki oy kullanırsan sahaya antrenör olarak çıkamazsın, çıkmayayım dedi. Durum bundan ibaret. Ay sonuna kadar bu takım çalışacak, bir şey olsa bunun hesabını kim verecek. Selçuk İnan zaten oy kullanamıyor, takımı da Selçuk çalıştıracak. Necati Ateş oy kullansın tabii ki ama tüzük diyor ki kulüp çalışanı oy kullanamaz, ben de bunu Necati’ye ilettim. Bunda ne var ki?"
5
"NECATİ ATEŞ'E ART NİYETİM YOK"
"Ben vallahi billahi tüzüğü bilmiyorum, kulübün avukatı bana iletti. Ben de art niyet yok. Necati Ateş’e beratını ben vermişim, ben niye böyle bir şey yapayım. Necati’nin oy kullanmasının bana ne zararı olabilir Allah aşkına.  Benim bununla ilgili en ufak bir art niyetim varsa Allah beni çoluğumdan çocuğumdan ayrı koysun. İnşallah seçimi yine biz kazanır da zaten Necati Ateş ile devam edeceğiz, neden böyle bir şey yapayım."
Diğer resimleri görmek için aşağıya kaydırın.
Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok