Adriano gerçek hayat hikayesini anlattı

28
ADRIANO YAŞADIKLARINI ANLATTI

Brezilyalı dünyaca ünlü eski golcü Adriano, şöhretin zirvesindeyken, babası ölünce bir daha eski günlerine dönemedi. Brezilya'da kötü bir hayat yaşadığı sürekli gündeme gelen Adriano, hikayesini "The Players Tribune" ekibine anlattı. İşte Adriano'nun hikayesi...

27
ÇEK BİR SANDALYE KARDEŞİM

"Adriano gecekondu mahallelerinde kayboldu. Adriano uyuşturucu kullanıyor." gibi manşetleri kaç kez gördüm biliyor musunuz? İşte buradayım, karşındayım. Gerçeği duymak ister misin? Yoksa palavralar devam mı etsin? O zaman çek bir sandalye ve dinle kardeşim. Çünkü Adriano'nun hikayesi öyle değil.

26
GECEKONDULARI YANLIŞ BİLİRLER

"Gecekondular" Bu kelimeyi insanlar he zaman yanlış anlar. Yabancılar anlamıyor dostum. Brezilya hakkında konuşurken, kenar mahallelerdeki küçük çocuklar hakkında konuşurken her zaman karanlık bir resim çizerler. Her zaman acı ve sefalet! Evet bazen öyle ama durumlar aslında karışık. Gecekondu mahallesinde büyüdüğümü düşündüğümde aslında sadece ne kadar eğlendiğim aklıma gelir. Uçurtma uçurduğumuz anlar, sokakta top teklemediğimiz günler aklıma geliyor. Bu saçmalık değil, gerçek çocukluk. Çocuklar şimdi ne yapıyor? Ekran dokun! Ekrana dokun! Ailemle ve çevremle büyüdüm. Bir toplulukla büyüdüm. Ben acı çekmedim, ben gerçek hayatı yaşadım.

Diğer resimleri görmek için aşağıya kaydırın.
Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok