Ahmet Çakar. "Bu transferi aklım almıyor"

7

ÜÇ BÜYÜKLER İÇİN FLAŞ SÖZLER

Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray'ın gündemindeki son gelişmeleri Sabah Gazetesi yazarlarından Ahmet Çakar değerlendirdi. İşte Ahmet Çakar'ın çarpıcı sözleri...

6

G.SARAY ATEŞLE OYNUYOR

-G.Saray genç bir stopere yatırım yaptı, 22 yaşındaki Marcao… Aynı şekilde forvetin de bu yaşlarda, geleceği olan bir oyuncu olması bekleniyor. Görüşünüz?

Galatasaray ateşle oynuyor. Ben örneğin imza attırılan Marcao'yu tanımıyorum. Adı Galatasaray'la geçene kadar da kimsenin pek tanıdığını zannetmiyorum ama bildiğim bir şey var; özellikle Portekiz bir futbolcu tarlasıdır. Gencecik oyuncuları bulur çıkartırlar ya da Güney Amerika'dan getirirler. Birkaç yıl içerisinde de 15-20 milyon Euro'ya da dev kulüplere satarlar. Eğer Marcao, Galatasaray'da oynayabilecek, hele hele Serdar Aziz'den daha başarılı olabilecek bir kapasitedeyse onu niye bir Benfica, bir Porto transer etmedi?

5

"MARCAO'YU AKLIM ALMIYOR"

Marcao gibi transferler çok risklidir. Sen Serdar Aziz'i bir kapris uğruna yok et, sonra da dünyanın parasına Portekiz'de küme düşmemeye oynayan bir takımdan stoper transfer et. Benim aklım almıyor.

Diğer resimleri görmek için aşağıya kaydırın.
Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok