Arda Turan ve Galatasaray için kim, ne dedi?

26
FATİH TERİM (19 OCAK)

Arda Turan, Galatasaray'ın altyapısından yetişen, bu kulüpte kaptanlık yapan ve giderken de bu kulübe para kazandıran değerli bir futbolcu ve herkes gibi, Arda da ikinci şansı hak ediyor. Benim kararım teknik olamaz ancak bu sürece tek başıma da karar veremem, camianın da taraftarın da istemesi gerekiyor

25
Osman Şenher
Milliyet gazetesi yazarı Osman Şenher, Arda Turan konusunda Başkan Mustafa Cengiz'e gelen tehditlere köşesinde yer verdi. İşte Osman Şenher'in iddiası: "Başkan Mustafa Cengiz ile konuşmadım. Ama benim yanıma gelenler, “Arda gelirse kesinlikle marttaki mali kongrede Başkan Cengiz’i ibra etmeyiz” diyorlar. İş bu boyutlara geldi. Bunu söyleyen camiadaki insanların kesinlikle samimi olduklarına inanmıyorum. Geçen sene martta Arda mı takımdaydı. Peki o zaman Mustafa Cengiz’i neden idari konularda ibra etmediniz, kulübü mahkeme kapılarına düşürdünüz. Esasında bu grubun konuşmaya hiç hakkı yok. Galatasaray’ı mali yönden yerle bir edenlere, Galatasaray Adası’nı yıktıranlara, Florya’yı satanlara hiçbir şey demediler. Şimdi de olayı Arda Turan’a bağlayıp, güya Başkan Cengiz’e mesaj yollamak istiyorlar. Benim tanıdığım Mustafa Cengiz her konuda dik duran bir insan. Bu tür tehditlere de boyun eğmez. Arda konusunda kararı da kendi verecek." dedi.
24
ULTRASLAN

Şayet Arda Turan transferi gerçekleşirse; Galatasaray tribünü, alt yapısından çıkmış, kaptanlığa kadar yükselmiş oyuncusunu, yeniden Galatasaray forması giydiğinde destekleyecektir.

Diğer resimleri görmek için aşağıya kaydırın.
Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok