Başakşehir'de yolcular belli oldu! İşte o isimler...

14

BAŞAKŞEHİR'DE TAŞLAR YERİNDEN OYNAYACAK

8 puan önde olduğu şampiyonluk yarışını ligin son haftalarındaki performansından dolayı Galatasaray'a kaptıran Medipol Başakşehir'de büyük bir hayal kırıklığı yaşanıyor. Süper Lig'de son 5 sezonda iki kez lig 2'lüğü, bir kez lig 3.'lüğü ve iki kez de lig 4.'lüğü elde eden Başakşehir'de yeni sezon öncesi taşların yerinden oynaması bekleniyor.
13

İŞTE BAŞAKŞEHİR'DE YAŞANACAKLAR

Teknik direktör Abdullah Avcı ile 5 yıllık sözleşme imzalayan ancak Beşiktaş'ın bu konuda ısrarlı tavrı karşısında nasıl bir reaksiyon göstereceği belirsizliğini koruyan Başakşehir'de kadroda da önemli değişiklikler yaşanacak. Avrupa'nın yaş ortalaması en yüksek takımlarından biri olan Başakşehir'de sözleşmesi biten ve performansı yeterli bulunmayan bazı isimler ile yollar kesin olarak ayrılacak ve yeni bir Başakşehir inşa etmek için çalışmalara başlanacak. Peki, Başakşehir'de neler olacak?

12

VOLKAN BABACAN

A Milli Takım'a yükselecek kadar etkili bir performans gösteren ancak bu sezon kaleyi Mert Günok'a kaptırarak sezon boyu yedek kulübesinde bekleyen Volkan Babacan sözleşmesi devam etmesine rağmen yeni sezonda gözden çıkarılan isimlerin başında geliyor

Diğer resimleri görmek için aşağıya kaydırın.
Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok