Bilal Meşe: "Şampiyonluk kupası hala Kartal'ın pençesinde"

9
BİLAL MEŞE YAZDI

Spor yazarlarından Bilal Meşe Beşiktaş'ın Galatasaray'a 3-1 mağlup olduğu maçı kaleme aldı. Vardar'ın yazısının tamamını okumak için 9 Mayıs 2021 tarihli Milliyet gazetesini satın alabilirsiniz.

8
DERBİLERİN HAVASI, SUYU BAŞKADIR

Derbilerin havası, suyu da başkadır, hele hele skor üzerine öngörüde bulunmak zordur, yanılma payınız yüksektir! Örneğin dünkü yılın son derbisi... Lider Beşiktaş, tahmin ve yorumlarda kantarda ağır basan taraftı. Gelin görün ki, bazen evdeki hesap, çarşıya uymaz! Cim-Bom’un zirveye tutunma adına tek çaresi üç puandı, bunu da anımsatalım.

7
BEŞİKTAŞ'IN EN BÜYÜK AVANTAJI, PUAN OLARAK KREDİSİDİR

Nitekim, Fatih Terim’in onbirine bakıyorum, hem tecrübeli, hem de ‘saldırgan’ bir kadroyu sahaya sürdü. Bunun da karşılığını ilk yarıyı 2-1 önde kapatarak aldı. Lider Beşiktaş’ın kadrosu rakibi kadar geniş ve zengin değil, biliyoruz! Sergen Yalçın’ın forvette, Gökhan Töre’ye sarılması da bundandır! Oyunda kaldığı süreçte pek etkili olduğunu söylemek çok zor! Ki, Ljajic için de bu durum geçerli! Aboubakar yok hükmünde! Derbi öncesi sakatlar zincirine N’Koudou ‘de eklenmişti. Kartal’ın bu negatif tabloda kuşkusuz en büyük avantajı, puan olarak kredisidir.

Diğer resimleri görmek için aşağıya kaydırın.
Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok