Emre Belözoğlu: "1 ay daha acıyla oynayacağım!"

5
EMRE BELÖZOĞLU'NDAN AÇIKLAMA
Emre Belözoğlu... 39 yaşında olmasına rağmen Fenerbahçe’nin bu sezonki en önemli ismi. Sahada olduğu her an kusursuza yakın bir performans sergiliyor. Sarı- Lacivertli forma için hiçbir zaman fedakârlıktan kaçınmayan Kaptan, kırık kaburgasına, “En az 1 ay oynayamaz” yorumlarına rağmen Denizlispor deplasmanında sahaya çıktı. Asistini yaptı, yine takımın en iyilerinden biri oldu. Yıldız futbolcu, karşılaşma sonrasında  Fanatik Gazetesi'nden Yusuf Dursun'a özel açıklamalar yaptı. İşte Emre’nin sözleri...
4
"KAYIPSIZ YOLA DEVAM"

“Şampiyon olmak istiyorsak deplasman maçlarını mutlaka kazanmalıyız. Denizli sınavı da bizim için hayati öneme sahipti. Çok değerli 3 puanla ayrıldık. Ben ve arkadaşlarım Denizli’de büyük bir mücadele verdik. Rakibimizin durumu da çok kötüydü. Haftalardır kazanamıyorlardı. Karşımıza yeni bir hoca ile çıktılar. Bunun verdiği motivasyonla büyük bir mücadele sergilediler. Ancak kazandık ve zirveden kopmadık. Milli araya kadar oynayacağımız Konyaspor, Kayserispor ve Kasımpaşa maçlarını kazanıp iyi bir seri yakalamalıyız.”

3
"1 AY ACI İLE OYNAYACAĞIM"

“Evet, kaburgamdaki kırık nedeniyle 1 ay daha acı içinde oynayacağım. Ancak sağlık ekibimiz bu konuda bana büyük destek veriyor. Onların da hakkını teslim etmek lazım. Kırığa rağmen, müthiş önlemler aldılar"

Diğer resimleri görmek için aşağıya kaydırın.
Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok