Emre Belözoğlu'ndan FLAŞ açıklamalar

13
EMRE BELÖZOĞLU KONUŞTU
Fenerbahçe Sportif Direktörü Emre Belözoğlu, sarı-lacivertli kulübün gündemindeki isimler ve konular hakkında önemli açıklamalar yaptı. İşte Emre Belözoğlu'nun o sözleri...
12
MESUT ÖZİL, F.BAHÇE'YE YAKIN
"Eğer bu transfer olursa ilk defa böyle bir şey olacak. Camia adına da başkan adına da çok pozitif bakıyorum fakat kolay da görmüyorum. Bizim kendimize göre planlarımız var. Mesut'un da kulübüyle bir sözleşmesi var. Mesut çok büyük bir yıldız. Hangi takımda oynarsa oynasın 2 maçtan birinde gole katkı veren bir oyuncudan bahsediyoruz. Fenerbahçe'nin özellikle de bizim olduğumuz dönemde böyle bir oyuncuya sahip olmasından çok memnuniyet duyarım. Kendisi ve menajeriyle bir görüşmemiz oldu. Süreç ağır ilerliyor ama Mesut her zamankinden daha yakın. Mesut'un kendi çocukluk hayalinin içinde olması ve Fenerbahçe'nin böyle bir rüyasının olması süreci ilk defa bu kadar yakınlaştırdı.
11
"ARSENAL İLE İSTEDİĞİMİZ ŞARTLARDA..."
"Mesut'un kulübüyle görüşme süreci bittikten sonra biz kendi aramızda görüşmeleri yapacağız. Mesut, kendi kulübüyle istediğimiz şartlarda anlaşırsa bu seneki limitlerimizde bir yükü olmayacak. Fenerbahçe ya da diğer kulüpler artık 4-5 milyon avro maaşlarla futbolcu getirebilecek güce sahip değiller. Fenerbahçe'nin dengesini bozacak rakamsal anlamda oyuncuların maaşlarını etkileyebilecek rakamlar olamaz, bizim öyle bir gücümüz yok. Fenerbahçe limitlerde bu sene etkilenmeyecek bir süreç olduğu için bu sene gelmesi avantaj."
Diğer resimleri görmek için aşağıya kaydırın.
Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok