Fatih Altaylı'dan çarpıcı iddialar

20
FATİH ALTAYLI'DAN ÇARPICI İDDİALAR

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Emin Çağlar'ın moderatörlüğünde Bloomberg HT'de yayınlanan Spor Saati programında gündeme dair açıklamalar yaptı.

19
"BU PARA NEREYE GİTTİ?"

Galatasaray'ın yalanlaması, doğrulaması oldu zaten. Klasik olarak gazeteciye sövüyor. O iddialar da 'Ben bu oyuncunun menajerine atıyorum 1 milyon para veriyorum kulüpten, menajeri bana 500'ü iade ediyor dönüyor ben o parayı cepliyorum.' Böyle yüzlerce örnek oldu. Ortada en iyi niyetle bakarsan vergi kaçırma var. Kötü niyetle bakarsan bu parayı yöneticiler mi... Öyle bir iş yapmışlar ki her türlü ithama açık! İyi niyetle yönetici hırsızlık yapmıyor ama vergi kaçırıyor.

18
"G.SARAY'I VERGİ KAÇAKÇISI YAPAMAZSIN"

Kötü niyetle yönetici avantayı kulüp kasasından ekstra parayı menajerle kırışıyor. Ben 'Galatasaray'da bunun olacağına ihtimal vermiyorum' diyebilirim. Kimseye kefil olamam, suçlayamam da. Galatasaray'da bunu yapacak yönetici yoktur. Bazı büyük kulüplerimizde bu tip soygunlar daha önce oldu ama Galatasaray'da biraz da tanıdığım için söylüyorum... Sonuç olarak ortada bir ayıp var. Sen buna vereceksen Galatasaray'ın hesabı kitabı açıktır. Verirsin bu parayı, vergisini de ödersin. Zaten vergi ödediğiniz yok, hababam devletten indirim geliyor. Ama kulübü vergi kaçakçısı konumuna düşürmezsin.

Diğer resimleri görmek için aşağıya kaydırın.
Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok