Fenerbahçe takım otobüsü mutlu: "Çiçek gibiyiz"

14
FENERBAHÇE TAKIM OTOBÜSÜ MUTLU!

Fenerbahçeli futbolcular, 5-1 kazandıkları Gençlerbirliği maçı sonrası Fenerbahçe YouTube Katıl'a açıklamalarda bulundu. İşte Fenerbahçeli futbolcuların sözleri...

13
Diego Perotti

Bir oyuncu için goller atmak çok önemli. Çok mutluluk verici. Önemli olan 3 puanın gelmesi. Maç berabereyken golümü attım ve oyunun kontrolünü aldık. Milli maç arasından önceki kötü sonuçtan sonra bizim için bu skor çok iyi oldu. Kazanmak çok önemliydi. Milli aradan önce mağlup olarak ligdeki konumumuzu kaybetmiştik. Bol gollü bir galibiyet oldu, takımın özgüveni yerine geldi. Penaltıyı normalde Sosa atmalıydı, bana bıraktı. Bu çok güzel, çok önemli. Böyle devam edeceğiz. (29 penaltıda 28 gol, tek kaçan penaltısı direkten) Bu penaltılar için çalışıyorum. Antrenmanlardan sonra kalecilerle penaltı çalışıyoruz. Bu nedenle kalecilerle ilişkim de çok iyi. Daha iyi atmaya çalışıyorum sürekli.

12
Mauricio Lemos

Fenerbahçe, sosyal medya sayfasına bakıyorum sürekli. Paylaşımdaki müziği gördüm, çok beğendim. Çok mutluyuz. 3 puan önemliydi. Deplasmanda böyle kazanmak takımı olumlu yönde etkiledi. Aslında Sosa'nın gollerinde bahsetmek lazım. Diego Perotti de çok kaliteli goller attı. Devam etmesini umuyorum. Rübik küple uğraşıyorum. Ligin ilk yarısı bitmeden bitirmeyi umuyorum.

Diğer resimleri görmek için aşağıya kaydırın.
Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok