Sporx Logo
  Takımım Reklam kral oran Kral Oran   Puan Durumu   Haberler   Canlı Skorlar

İşte Jorge Jesus'un kamp raporu

23
JORGE JESUS RAPORUNU SUNDU
Bu sezon Şampiyonlar Ligi ön elemesi nedeniyle sezonu erken açan Fenerbahçe'de yoğun antrenmanların yanı sıra hazırlık maçları da Jorge Jesus için oyuncularını tanıma adına önemli bir etken. Tecrübeli Portekizli çalıştırıcı bugüne kadar oynanan 2 hazırlık maçında da oyuncularının durumunu görmüş durumda. İşte maçlarda dikkat çeken isimler ve hayal kırıklıkları...
22
OSMAN ERTUĞRUL ÇETİN
Berke Özer'in takımdan ayrılması, Altay Bayındır'ın da henüz takıma katılmamış olması nedeniyle hem Shkupi hem de Tirana maçlarında kaleyi koruyan genç file bekçisi başarılı maçlar çıkardı. Ancak yönetim ve teknik heyetin tecrübeli kaleci arayışında olduğu biliniyor. Osman Ertuğrul Çetin bu sezon 3. kaleci olarak Fenerbahçe'de görev alacak gibi duruyor. Ancak gelişerek yoluna devam ederse önündeki isimleri zorlayabileceğinin sinyallerini verdi.
21
MAURICIO LEMOS
Jorge Jesus'un biletini kestiği ilk isim olabilir. Shkupi ve Tirana maçlarında ilk 11'de başladı ancak yaptığı pozisyon hataları nedeniyle sık sık uyarıldı. Tirana maçının 25. dakikasında da Jorge Jesus tarafından oyundan alınan Lemos'un Fenerbahçe'de geleceği zor gibi görünüyor. 
Sporx Anasayfasına Dön