Mehmet Demirkol: "Ersun Yanal yanıp tutuşuyor"

7

SON KARARI ALİ KOÇ VERECEK

Fenerbahçe Asbaşkanı Semih Özsoy'un Ersun Yanal ile yaptığı görüşmenin ardından gözler başkan Ali Koç'a çevrildi. Yanal ile 1.5 yıllık prensip anlaşmasına varan Özsoy, konuyu bir kez daha yönetim kuruluna getirecek ve Ali Koç'un yurt dışından dönmesinin ardından sarı-lacivertli yönetim son kararını verecek.

6

DEMİRKOL: "BENCE BU İŞ OLMAYACAK"

Fenerbahçe ile Ersun Yanal'ın yaptığı görüşmeyi BeINSports Haber'de yorumlayan Mehmet Demirkol, Yanal'ın Fenerbahçe'de çalışmak için yanıp tutuştuğunu iddia etti ve "Bence bu iş olmayacak" ifadelerini kulladı. BeINSport Haber'de hafta içi 4 gün saat 11:00'de gündemi değerlendiren Demirkol'un açıklamalarından dikkat çekenleri şu şekilde derledik;

5

"YANAL, FENERBAHÇE'Yİ İSTİYOR"

Ersun Yanal neden böyle bir af konusunu (Ozan, Volkan, Dirar, Aatıf) ortaya koysun ki? Ersun Yanal, Fenerbahçe teknik direktörü olmak istiyor mu? Anladığımız kadar istiyor! Peki o zaman Ali Koç'un direkt olarak söylediği isimler yok, Volkan da gerekli şartları karşılarsa ancak döner gibi çok açık ifadeler varken, Ersun Yanal neden masaya böyle şart koysun ki? Aatıf mı kurtaracak Ersun Yanal'ı! Bana mantıklı gelmiyor, ilginç geliyor.

Diğer resimleri görmek için aşağıya kaydırın.
Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok