Mehmet Demirkol'dan derbi değerlendirmesi!

15

MEHMET DEMİRKOL'DAN DERBİ YORUMU

Spor yazarı ve yorumcusu Mehmet Demirkol, yayıncı kuruluşta yayınlanan beIN MANŞET'te 1-1 berabere biten derbinin gündemini değerlendirdi.

14

DERBİNİN KALİTESİ BEKLENTİNİN ALTINDA!

Derbi maç beklediğimiz kalitenin çok altındaydı. Bunun da sebepleri var. İlk dakikadan itibaren Fenerbahçe baskılı oynar diye düşündük. Baskı ve Türkiye standardı faulü var ilk dakikada. Oyun dursun istiyorlar. İki taraf da dursun, yerleşelim düşüncesinde. Oyunun akmasına gerek yok. Sonra bir uzun top. Oyun kurma yine yok. Valbuena bir şeyler yapmaya çalışıyor. Maçın hemen başı, tekrar oyun duruyor. Aslında niyet; oyun dursun yerleşelim. İlk yarıda top 19 dakika sahada kalmış. Bu maçın herhangi bir yerinde olur. Ama maç tamamen böyle aktı. Böyle olunca da teknik direktör tercihlerinin dışında olduğunu söyleyemem. Teknik adamlar böyle bir tercihte bulunmuş. Bir tane bulsak, üzerine yatarız düşüncesi var.

13

PROBLEM MARCAO VE LUYINDAMA'NIN OLMAYIŞI..

Marcao ve Luyindama’nın olmaması sonrası o bölge sıradanlaştı. Rakibi hapsetti ama buradan neden bir şey çıkaramıyorsun? Bunun sebebi arkadan tamamlayanlar yani Luyindama ve Marcao'nun olmayışının getirdiği bir problem. İlk sebep bu oldu.

Diğer resimleri görmek için aşağıya kaydırın.
Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok