Mehmet Demirkol'dan gündem değerlendirmesi!

29
TERİM İÇİN KADER GÜNÜ
Tahkim Kurulu, PFDK tarafından 4 maç men cezasına çarptırılan Fatih Terim hakkındaki nihai kararını bugün verecek. Fatih Terim'in itirazını değerlendirecek olan Tahkim Kurulu, Terim ile beraber diğer yapılan itirazları da değerlendirecek ve nihai kararını bugün saat 17:00 sularında verecek. Tahkim Kurulu, PFDK'nın verdiği 4 maçlık cezayı onarsa Fatih Terim, 4 hafta boyunca sarı-kırmızılı takımın başında maça çıkamayacak.
28
DEMİRKOL'DAN YORUMLAR...
Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, beIN SPORTS'ta yayınlanan beIN MANŞET programında Tahkim Kurulu'nun Fatih Terim kararı öncesi flaş açıklamalarda bulundu.
27
"CEZA İPTAL OLURSA BARIŞ MI SAĞLANACAK"
Tahkim, bu cezayı iptal ederse barış mı sağlanacak? Fatih Terim'in söyledikleri, başka bir konjüktürde PFDK'ya bile gitmeyebilirdi. Son 20 yılda 14 senedir Türk Milli Takımı'nın başında. Türkiye'nin futbol figürü bizi şampiyon yapmayacaklar, komplo kuruyorlar diyorsa bunu anlatmak zorundadır. Ortaya bomba atıp bırakmakla olmaz ki. Bu federasyonla alakalıysa, "şu kişiler komplo kuruyor" diye açıklama yükümlülüğü var.  Baktığın zaman bu açıklamalar PFDK'ya da gitmeyebilir ama 35 maç ceza da alabilir.
Diğer resimleri görmek için aşağıya kaydırın.
Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok