Metin Sipahioğlu: "Fenerbahçe olarak tertemiz bir mücadele veriyoruz"

13
METİN SİPAHİOĞLU'DAN AÇIKLAMALAR
Fenerbahçe SK İletişimden Sorumlu YK Üyesi Metin Sipahioğlu, Süper Lig'de bitime iki hafta kala önemli açıklamalarda bulundu
12
BÜYÜK KONUŞMAK İSTEMİYORUZ
"Emre Kaptan, Emre Hoca geldikten sonra oluşan enerji, sinerji, form grafiği hepimiz için büyük umut oldu. Sezonun bitmesine 2 hafta kaldı. 2 tane çok zorlu maçımız var. 6 puan için tüm enerjisini sahaya yansıtacak takımımız. En ufak şüphemiz yok. 2 maçımızdan sonra ligi bitirebileceğimiz en iyi yerde bitireceğiz. Nerede bitireceğimizi göreceğiz. Büyük konuşmak istemiyoruz. Kimin nerede olacağını hepimiz göreceğiz."
11
İFTİRA VE YALANIN DOZU ARTTI
"Sezon başından hiçbir maçımızın önce rakiplerimizle ilgili garip söylemlerde bulunmadık. Hakemlerle ilgili yalan, iftira üretimi yapmadık. Rakiplerimizden biri bunu strateji olarak kullandı. Algılarla, iftiralarla rakipleri, hakemleri etki ve zan altında bırakmaya çalıştılar. Maçlardan önce iftira ve yalanlardan çekinmediler. Dozu çok arttı son birkaç haftada. Sağda solda bu stratejilerini övünerek, nasıl başarıya ulaşıyoruz diye anlatıyorlar, duyuyoruz. Bu bir iletişim stratejisi. Bunu yorumcular, yöneticiler, herkes biliyor. Bundan övünüyorlar bir de işin acı tarafı."
Diğer resimleri görmek için aşağıya kaydırın.
Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok