MHK'ya çok sert tepki; "Soykırım yapılıyor"

9

ERMAN TOROĞLU:

Neden biliyor musunuz? Acaba organize bir işe mi girdiniz? Çünkü 'Organize İşler' insanları şişler! Bakınız... Aslında bütün bunlardan sonra bir çift laf Trabzonsporlu futbolculara söyleyeceğim; hepinize helal olsun, hakeme rağmen iyi mücadele ettiniz ve oyundan atılmadınız. Galatasaray'ın galibiyetine dün gece büyük gölge düştü. Merak ediyorum, sarı-kırmızılılar bundan sonra aleyhlerine olan bir-iki pozisyonda ne diyecekler acaba!

8

AHMET ÇAKAR:

Merkez Hakem Komitesi, Türk hakemliğini yönetmek yerine maalesef bazı tetikçi hakemler yerleştirip onları göreve atayarak soykırım yaptırıyor. Geçen hafta Erzurumspor'u Özgür Yankaya ile boğdular. Dün gece de G.Saray'ın 12. oyuncusu Ümit Öztürk tarafından Trabzonspor katledildi. Peki Ümit Öztürk kim? Geçen yıl Alanya'da net penaltıyı vermeyip G.Saray'a şampiyonluğu hediye eden hakemdi. Dün gece de maçı ilk yarıda yanlış kararlarla bitirdi.

7

SERDAR ALİ ÇELİKLER;

Yusuf Namoğlu MHK'sı sadece futbol dünyası açısından değil; toplumsal açıdan da çok tehlikeli olmaya başladı. Türkiye'de her kurum siyasetin üzerinden yük alması gerekirken MHK ve dolayısıyla TFF artık siyasi yük oldu. Her hafta ama her hafta bir fay hattı üzerinde oynama oluyorsa ben buna tesadüf diyemem. MHK ve başkanı Namoğlu Türk toplumsal hayatı ve siyaseti için de ciddi yük haline gelmiştir. Bu kurum ya değiştirilmeli ya değiştirilmelidir.. Bu aynı zamanda bir gerekliliktir.

Diğer resimleri görmek için aşağıya kaydırın.
Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok