Milli Takım'da 15 futbolcuya transfer teklifi

18
TRANSFERDE GÖZLER TÜRKİYE'DE
Cumartesi günü Konya’da Fransa’yı sahadan silen ve ‘Horozlara’ tarihi bir hezimet yaşatan ancak İzlanda'da istediğini alamayan milli takımda genç futbolcuların gösterdikleri inanılmaz performans Avrupa devlerinin dikkatini çekerken, ay yıldızlılarımızın grupta 4 maçta 9 puan toplaması dikkatleri Türkiye’ye çevirdi.
17
AVRUPA DEVLERİ TAKİP EDİYOR

Fransa karşısında kalesinde tek pozisyon vermediği gibi Mert Günok’u rahatsız edecek şut bile attırmayan Şenol Güneş’in öğrencilerinin İzlanda maçında da yakından takip edileceği belirtilirken takım içerisinde bazı yıldız futbolculara transfer tekliflerinin geldiği ifade edildi. 

16
15 FUTBOLCU TEKLİFLER ALIYOR

Hasan Ali Kaldırım, Merih Demiral, Kaan Ayhan, Dorukhan Toköz, Cengiz Ünder, Mahmut Tekdemir, İrfan Can Kahveci, Kenan Karaman, Yusuf Yazıcı, Abdülkadir Ömür, Hakan Çalhanoğlu, Deniz Türüç, Uğurcan Çakır, Nazım Sangare ve Umut Meraş’ın gibi oyuncuların dev kulüpler tarafından resmen istendiği bildirilirken, 15 ismin yaz ayı transfer döneminde yeni takımlarında forma giyeceği tahmin ediliyor. İşte teklif alan isimler ve takımlar...

Diğer resimleri görmek için aşağıya kaydırın.
Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok