Rıdvan Dilmen: "3-4-2-1 ile olmaz, sıfır ihtimal!"

22
DİLMEN: "F.BAHÇE 3-4-2-1 İLE OLMAZ, SIFIR İHTİMAL"

Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'nin Medipol Başakşehir'e 2-0 mağlup olduğu mücadeleyi TRT Spor'da yayınlanan %100 Futbol programında değerlendirdi.

21
AYKUT HOCA İLE KONUŞTUM

İzlemeyenler için şöyle bir yorum yapamayın. Ligin 5. haftasındayız, bundan önceki 4 haftada bütün maçların yüzde 55'inde lehine gelişti. 4 hafta boyunca her maç ortalama 4-5 tane gol kaçırdılar. Neler kaçırdılar... Döndü gol yediler. Aykut Kocaman'ın da enteresan cümleleri olmuştu. Geçen telefonda konuşuyorduk. "Bizim minimum 9-10 puan olmamız lazımdı." dedi. 4 haftada hücum anlamında, bugün ikinci yarıda Altay'ı hiç görmedim ben gol dışında. Formasının rengini söyleyemem. Hücum anlamında en kısır maçını oynayan Başakşehir, Fenerbahçe'yi 2-0 yendi. İşin tuhaf tarafı burada.

20
BU TABLOYLA KAZANMAYI HEDEFLEDİ

Aykut Hoca'nın bir tarzı var, Abdullah Avcı Hoca ile hemen hemen aynı. Aykut Hoca dakika dakika yaşar, çok sabırlıdır. İnsanlar belki hala Aykut Kocaman'a kızgındır kaçan şampiyonluk nedeniyle, Alex'i geç aldı falan. Perde arkasına girmek istemiyorum. Şu tabloyu o istedi. 4 haftayı başka türlü 0 istedi, bu tabloyla kazanmayı hedefledi. Yani, tuzak kurmak için çalıştı.

Diğer resimleri görmek için aşağıya kaydırın.
Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok