Şampiyon kim olur? İşte yorumlar...

9

KİM ŞAMPİYON OLUR? G.SARAY İKİ KUPA ALIR MI?

Sezonun sonuna gelinirken, Sabah Gazetesi yazarları "Ligde dananın kuyruğu Galatasaray-Başakşehir maçıyla kopacak. Şampiyon kim olur? G.Saray, hem ligi hem de Türkiye Kupası'nı alabilir mi?" sorusuna yanıt verdi. İşte yanıtlar...
8

"FAVORİ GALATASARAY"

AHMET ÇAKAR: Kazananın şampiyon olacağı ama ev sahibinin Galatasaray olduğu bir maç izleyeceğiz. Kağıt üzerinde favori Galatasaray. Hatta berabere kalsalar bile son haftada Sivas'ı deplasmanda yendiklerinde yine şampiyon olacaklar. Başakşehir, mütevazi ekiplerine karşı tuhaf, inanılmaz puanlar kaybetti. Galatasaray favori. Ama hep söylemişimdir, futbol fırıldak spordur. Bitti dediğin anda, her şeyin elinden gittiğini görebilirsin.
7

"ÖLDÜRÜCÜ AMBİYANS"

LEVENT TÜZEMEN: Geçen sezon Galatasaray, bu sezondan daha iyi oynayan bir Başakşehir'i yenmişti. Seyircisiyle bütünleştiğinde Galatasaraylı oyuncular, kimlik değiştirip farklı bir mücadele ortaya koyuyor. Başakşehir'i yenerlerse 19 Mayıs'ta şampiyonluklarını ilan edecekler. Telekom'un öldürücü ambiyansı, Galatasaray'a şampiyonluk için göz kırpıyor.
Diğer resimleri görmek için aşağıya kaydırın.
Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok