Şampiyon yapan performanslar

16

ŞAMPİYON YAPAN PERFORMANSLAR

Oldukça zorlu geçen bir sezonun ardından şampiyonluk ipini göğüsleyen Galatasaray'da bazı futbolcular ortaya koydukları performansla öne çıksa da bazı futbolcuların hiç de umulmadık bir anda attığı bir gol ya da yaptığı bir asist şampiyonluk için kırılma anlarını oluşturuyor. Bu içeriğimizde, Galatasaray'ı şampiyon yapan performansları inceledik.

15

FERNANDO MUSLERA

Sezonun ilk yarısında gösterdiği performansla bazı taraftarların tepkisine maruz kalan Fernando Muslera, Galatasaray'ım tüm şampiyonluklarında olduğu gibi bu sezonda da kritik anlarda sahne aldı. İkinci devrede gösterdiği performansıyla eski, güven veren haline geri döndü ve yine şampiyonlukta büyük rol oynadı.
14

CHRISTIAN LUYINDAMA

Devre arasında Standard Liege'den kiralanan Christian Luyindama, adaptasyon sorunu yaşamadı ve Galatasaray savunmasında birçok sorunun çözümü oldu. Hava toplarına hakimiyletiyle dikkat çeken Luyindama, son yıllarda çözülemeyen bir problem haline gelen kafa gollerine dur dedi. Sık sık saha içinde de gösterdiği atletizmiyle taraftarların ilgi odağı oldu.
Diğer resimleri görmek için aşağıya kaydırın.
Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok