Spor yazarlarından Erzurumspor-Fenerbahçe yorumu!

11

"ŞAMPİYONLUK" MESAJIN DEĞERLENDİRDİLER

Fenerbahçe teknik direktörü Ersun Yanal, Erzurumspor ile oynanılan karşılaşma sonrası basına yaptığı açıklamada, " Fenerbahçe yüzünü yarınlara çevirmek durumundaydı ve çevirdi. Yarını daha iyi hale getirmek, hem Başkanımız hem yönetimimizle daha güçlü, zirve yarışında olacak, şampiyonluğu yaşayacak bir Fenerbahçe yaratmak için; Fener Ol” kampanyası başta olmak üzere yüzümüzü yarınlara dönerek yapmamız gerekenleri yoğun bir şekilde yapmak ve bu zorlu günleri tekrar Fenerbahçe’ye yaşatmadan Fenerbahçe’nin genetiğinde olan zirveyi Fenerbahçe’ye yaşatmak en büyük arzumuz olacak." demişti. Spor yazarları, sarı-lacivertlilerin galibiyetini yorumladı..
10

SOLDADO BİLE İNANMADI(ERMAN TOROĞLU)

Düşünebiliyor musunuz, F.Bahçe takımı Erzurum'a düşte hattında gelseydi ne olurdu? Ne muazzam bir maç seyrederdik! Çünkü rahatlamış F.Bahçe böyle oynuyorsa, stresli F.Bahçe nasıl olurdu acaba? Erzurumspor düşme hattında... Maç boyunca 6-7 pozisyon yakalıyor ancak atamıyorlar. Bir penaltı var, verilmesi çok zor pozisyon! Soldado bile penaltıya inanmadı. Pozisyon hakemin gözünün önünde oldu ama görmesine rağmen vermedi; VAR çağırdı, izledi ve verdi! Peki; büyük takımlardan biri olmasaydı da, diğer takımlardan biri olsaydı, Koray Gençerler bu pozisyonda orta hakemi çağırır mıydı acaba? Eğer 'çağırırdım' derse ben de ona 'Nah çağırırdın' derim..

9

ŞAMPİYONLUĞA OYNAYACAKSA...(ERMAN TOROĞLU)

F.Bahçe takımı yine iyi futbol oynamadan kazandı. Rakibine de bol bol gol pozisyonu verdi. Seneye şampiyonluğa oynayacağız diyorlar ama bu nasıl olacak bilemiyorum.. F.Bahçe'de ise dün akşamki kadrodan seneye kaç kişi kalır?
F.Bahçe şampiyonluğa oynayacağım derse, dünkü kadrodan yeni kadrosuna kaç kişi girer acaba? Artık işler öyle eskisi gibi kolay değil. Son olarak, "Hakem nasıldı?" derseniz; kendi gözüne inanmayıp 'VAR'a inanan bir hakeme, ben inanmam!.

Diğer resimleri görmek için aşağıya kaydırın.
Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok