Süper Lig'de kaderi en çok merak edilen 35 futbolcu

33
VAR MISIN, YOK MUSUN?
Süper Lig'de gelecek sezon için durumları merak edilen futbocluları sizler için listeledik ve ne gibi gelişmelerin bizleri beklediğini belirttik. İşte Süper Lig'de kalıp kalmayacakları merak edilen o isimler...
32
DORUKHAN TOKÖZ

Yaşadığı uzun sakatlık sonrası sahalara dönen Dorukhan Toköz, sözleşmesini uzatmak için önümüzdeki günlerde Beşiktaş yönetimiyle ile masaya oturacak. Daha önce transferden sorumlu yönetici Erdal Torunoğulları ile 24 yaşındaki oyuncunun menajeri Necdet Ergezen arasında yaşananlar basına yansımış ve Torunoğulları ‘böyle bir menajeri tanımıyorum’ ifadelerini kullanmıştı. Yaşanan bu gelişmeler sonrasında görüşmeler tıkanma noktasına gelmişti ancak Dorukhan’ın menajer değişikliği yaptığı ve Ahmet Bulut ile anlaştığı öğrenildi. Beşiktaş’ta hem yönetimin hem de teknik direktör Sergen Yalçın’ın, Dorukhan’ı takımda tutmak istediği biliniyor. Yıllık 350 bin euro kazanan 24 yaşındaki futbolcunun maaşında iyileştirilme yapılarak, sözleşmesinin uzatılması bekleniyor.

31
JESSE SEKIDIKA

Galatasaray'ın Eskişehirspor'dan kadrosuna kattığı Jesse Sekidika, Fatih Terim'in gözüne girmeyi başaramadı. Sarı-kırmızılı takımda gelişmesi için kiralık gönderilmesi düşünülen 23 yaşındaki futbolcu için bazı Süper Lig ekipleri şimdiden harekete geçti.

Diğer resimleri görmek için aşağıya kaydırın.
Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok