Süper Lig'e damga vuran Boupendza Krasnodar ile anlaştı

12
BOUPENDZA KRASNODAR'A GİTTİ!
Atakaş Hatayspor, 350 bin euroya aldığı Aaron Boupendza'nın transferi için Rusya Ligi takımlarından Krasnodar ile 8 milyon euro karşılığında anlaşmaya vardı.  Boupendza, Süper Lig'de sezonun tamamlanmasının ardından Rusya'ya gidecek.
11
"KRASNODAR ISRARLA İSTEDİ"
Hatayspor Onursal Başkanı Lütfü Savaş, transfer ile ilgili konuştu; "Krasnodar, Dinamo Kiev, Dinamo Moskova, İtalya'dan 1 takım ve İngiltere'den 2 takım oyuncumuzu takip ediyordu. Krasnodar hep bu işin peşinde oldu, ısrarla gelmek istediler. Saat 3'ten beri arkadaşlarımızla pazarlık yaptılar, şu anda belli bir aşamaya geldi. Futbolcumuzun durumu, sağlık kontrolü, Perşembe akşamına kadar çalışılacak ve bir problem olmazsa pozitif şekilde sonuçlanacak."
10
"8 MİLYON ARTI YÜZDE 20 PAY"
Hatayspor Onursal Başkanı Lütfü Savaş: "8 milyon euroya anlaşıldı. Satıştan yüzde 20 gibi bir pay da alacağız, biz de sözümüzü yerine getireceğiz. Devre arasındaki 10 milyon euro konusunu zaten aşmış oluyoruz, burada Hatayspor sözünü tutmuş oluyor. Onlar da 20'ye satsa, 12'nin yüzde 20'sini alacağız ve zaten 10'u aşmış oluyoruz."
Diğer resimleri görmek için aşağıya kaydırın.
Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok