Tümer Metin: "Batshuayi'yi Fenerbahçe niye almadı?"

12
TÜMER METİN'İN SÖZLERİ
Tümer Metin, Fenerbahçe'nin Başakşehir'e 2-0 yenildiği mücadeleyi Tivibu Spor ekranlarında değerlendirdi. İşte Tümer Metin'in sözleri...
11
"TEMPO VE KALİTEDE AŞAĞIDA"
Pereira tempoya vurgu yaptı, silahın tempo olacağını söylemişti. Oyunun kenardan gelecek oyunculara döndüğüne devrede vurgu yaptık. Tempoda aşağıda kalan bir Fenerbahçe gördük, kalitede de aşağıda kalan bir Fenerbahçe gördük.
10
"11 FARKLI AMA SİSTEM AYNI"
Maçın başladığı 11 ile biten 11 arasında dağlar kadar fark var ama sistem aynı. Maça bir kurguyla başlarsınız, rotasyon da tercih edebilirsiniz. İşler iyi gitmezse kenardan dokunuşlara gidersiniz. Pereira dokundu mu? Evet, dokundu. İlk 45 dakikadan memnun olmadığı için Rossi ile Valencia'yı içeri aldı, Osayi ve Pelkas çıktı. Aykut Kocaman kulübeden çıkarken, yardımcılarından biri gelip, bu değişiklikleri söylese teknik adam olarak bir düşünürsün, sistemlerinde değişiklik yok deyip aynen devam edersin. Sonra Mesut girdi oyuna. 2 pozisyonun ardından Aykut Kocaman hemen duran top tehlikesini gördü, Epureanu'yu oyuna attı, kenar ortalarına tedbir aldı. Şener yoruldu, iyi de maç oynadı bu akşam, kramp mramp derken, burada aksaklık oluyor, Novak da zorluyor dedi ve cüsse olarak Şener'den büyük, Ponck diye bir oyuncu soktu, hop, oraya da önlemini aldı Aykut hoca. Buna istinaden ne yaptı Pereira hoca?
Diğer resimleri görmek için aşağıya kaydırın.
Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok