Yiğit Şardan: "Derin ağabeyler bitecek"

8
RÖPORTAJ: YİĞİT ŞARDAN

19 Haziran'da Galatasaray'da yapılacak başkanlık seçimi öncesinde Yiğit Şardan, Akşam Gazetesi'nin konuğu oldu. Yiğit Şardan, çok konuşulacak açıklamalar yaptı.

7
DERİN AĞABEYLER BİTECEK

Yiğit Şardan, "Derin Galatasaray, derin ağabeyler, kafatasçılar, Liseciler... Ben bu ayrışmaların hiçbirini kabul etmiyor ve bu söylemlerin tümünü bitirmek istiyorum. Ben bir rütbe alacağım diye buraya gelmiyorum. Ben aday olmadan karalama kampanyası başladı. Bunlar tamamıyla görmezden, duymazdan geldiğim şeyler. Sonuçta ben buraya hizmet vermeye geliyorum." dedi.

6
PROFESYONEL YÖNETİM

Yiğit Şardan, "Bizim tüzüğümüzün 1. maddesi 'Sevgi, saygı ve dayanışmayı maksimuma çıkarın' der. Benim amacım da bu... Galatasaray'da yapılacak ilk işimiz kurumsal yapıyı gözden geçirmek olacak. Galatasaray'da ilk yönetim toplantısında yöneticilere görev verilir. Bizde böyle bir şey olmayacak. Yönetim kurulumuz bir şirkette nasıl çalışıyorsa öyle çalışacak. Bütün işler profesyoneller tarafından yapılacak. Galatasaray'ın çok hızlı şekilde gelirini artırma mecburiyeti var. Başka türlü Galatasaray'ın takımlarının rekabetçi olma durumu yok." diye konuştu.

Diğer resimleri görmek için aşağıya kaydırın.
Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok