Geri
İleri
Hallfredsson: 'Fırça sonrası tribünler tamamen doldu'

Hallfredsson: "Fırça sonrası tribünler tamamen doldu"

12.06.2019
İzlanda'ya 2-1 kaybettiğimiz maçın ardından rakip futbolcu Emil Hallfredsson, ülke basınına açıklamalarda bulundu.İşte Emil Hallfredsson'un maç sonu sözleri:

"Kendimiz iyi hissediyoruz. Son 3 ayda gücümüzü geri topladık, performasımızı artırdık. Bugün de 90 dakika boyunca mücadele ettik. Antrenmanlarda hepimiz iyiydik. Aklımız, bu iki maçtaydı."

"MUHTEŞEM BİR ZAFER ELDE ETTİK"

"İlk yarıda gerçekten mükemmel oynadık. Ancak, Türkiye oyunu dengeleyen bir gol attı. İkinci yarıda otomatik olarak geriye yaslandık ve kontraataklarla fırsat aradık. Sonuç olarak, çok iyi bir oyun oynadık ve muhteşem bir zafer elde ettik."
"İKİ FAULÜMÜZE İKİ KART VERDİ"

"Hakem bize karşı toleranssızdı. Topa doğru hareketlendim ve bu ilk faulümdü. Maçın kalan bölümünde daha dikkatli oynamak zorunda kaldım. Sadece ufak bir müdahalem oldu. Zaten, hakem o dakikalarda iki faulümüze iki sarı kart birden verdi."

FIRÇA 'OLAYI'...

"Fırçalar için iyi bir pazarlama hamlesi oldu. Ayrıca, tüm ülkenin dikkatinin bu maça çevrilmesine yol açtı. Buna ihtiyacmız vardı. Bu olay sonrası tribünler tamamen doldu."Haber; Sporx.com dış haberler
 SON HABERLER İÇİN AŞAĞI KAYDIRIN
Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok