'Hasan Şaş istifa etti! Fatih Terim istifayı önledi'

"Hasan Şaş istifa etti! Fatih Terim istifayı önledi"

08.11.2018
Olaylı Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin yankıları sürüyor. Fatih Terim, Schalke maçı sonrası "Hasan Şaş kimsenin ceza vermesini beklemeden kendisine ceza veren karaktere sahip. Onunla ilgili konu varsa biz karar veririz. Zarar verdiğini de biliyor. Bana göre Galatasaray'a yararı, zararından fazla" demişti. Takvim Gazetesi'nden Tunç Özgen'in haberine göre, Galatasaray'da yardımcı antrenör Hasan Şaş istifa etti ama bu kararı Fatih Terim önledi.

FATİH TERİM BİLE ULAŞAMADI
Terim'in bu sözlerinin perde arkası ortaya çıktı.. Şaş derbi sonrası telefonunu kapattı. Fatih Terim dahil kimse kendisine ulaşamadı. Terim bunun üzerine, Ümit Davala'yı Şaş'ın evine yolladı.

HASAN ŞAŞ ÜZGÜNDÜ, İSTİFA ETTİ
Son derece üzgün olan Hasan Şaş, Ümit Davala'ya "Herkese zarar veriyorum. Özellikle Galatasaray'a daha fazla zararım olsun istemiyorum. Artık yokum, istifa ediyorum" ifadesini kullandı..

ÖNCE TELEFON SONRA YÜZ YÜZE
Bu şok gelişmeden haberdar olan Fatih Terim, Hasan Şaş'la önce telefonda sonra yüz yüze görüştü. Terim, "Evet hatalısın ancak bize yararın, zararından daha fazla" ifadesini kullanarak istifayı önledi.

--Haber reklamdan sonra devam ediyor--


Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Kaynak: Takvim


 SON HABERLER İÇİN AŞAĞI KAYDIRIN
Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok