X
'Kadınlar param olduğunun farkındalar'

"Kadınlar param olduğunun farkındalar"

17.10.2017
Spartak Moskova forması giyen Quincy Promes, verdiği röportajda futbolcuların aile yaşamına dikkat etmesine gerektiğini belirtirken, ilginç bir öneriyle geldi.

25 yaşındaki oyuncu, futbolcuların etrafında birçok kadın olduğunu söylerken; "Ben bir futbolcuyum ve bu yüzden birçok kadının hedefindeyim. Param olduğunun farkındalar, gencim, yakışıklıyım. Bana yakın olmak istiyorlar. Ama evde eşinin seni beklediğinin farkında olmalısın. Ne istediğine karar vermek zorundasın, bir gecelik bir kadın için eşini kaybetmek ister misin, ya da hayatının geri kalanında onunla birlikte mi olmak istersin? Eğer rahatlamak istiyorsa futbolcular, strip cluba gidebilirler. Ama bunu da eşlerine söyleyerek yapmalılar. Bakabilirler, fakat dokunamazlar" ifadelerini kullandı.

"SÜREKLİ PARTİLERE GİDİYORDUM, BIRAKTIM"

Gençliğinin partilerde geçtiğini belirten Promes, "Hayatımda bir dönem var ki, arkadaşlarım sürekli beni partilere davet ediyordu. Ben de gidiyordum, ama bir süre sonra bunun, kişisel gelişimime büyük bir darbe vurduğunu fark ettim. Bir anda bıraktım. İletişim kurduğum insanları da değiştirdim" diye konuştu.

Bir dönem Hollanda futbolunun geleceği olarak gösterilen Promes, beklenen sıçrayışı gerçekleştiremese de, Spartak Moskova'da önemli işler yapmaya başladı. Bu sezon 14 maça çıkan 25 yaşındaki oyuncu, 9 gol ve 4 asistlik bir performans sergiledi.

Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Kaynak: Sporx.com dış haberler


 SON HABERLER İÇİN AŞAĞI KAYDIRIN
Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok