Geri
İleri
Koeman: 'Babel 32 yaşında ama bitmedi'

Koeman: "Babel 32 yaşında ama bitmedi"

10.09.2019
Hollanda Milli Takım Teknik Direktörü Ronald Koeman, Almanya'yı 4-2 ve Estonya'yı 4-0 yendikleri maçlarda gösterdiği performansla takdir edilen Ryan Babel hakkınd akonuştu."Ryan Babel'in yaptıkları beni şaşırtmıyor. Çünkü, ben onu çok iyi tanıyorum." diyerek sözlerine başlayan Koeman, "Formda ve fit olduğunda neler yapabileceğini ve sahaya neler koyacağını çok iyi biliyorum. Yıllar boyunca kadroya seçilmedi, bilemiyorum neden. Belki, ben değil başka bir hoca olsa yine seçilmeyebilirdi." ifadelerini kullandı.

"BABEL 32 YAŞINDA AMA BİTMİŞ DEĞİL"

Ryan Babel'in örnek bir profesyonel olduğunu söyleyen Koeman, "Son dönemlerde birçok transfer yaptı. Oynadığı kulüplerin listesi çok uzun. Fakat, Ryan'ın muhteşem bir profesyonel olduğunu biliyorum. 32 yaşında ama kariyeri bitmiş değil. Hala çok büyük fark yaratacacağını her maç gösteriyor. Bunu Almanya maçında da gösterdi, Estonya karşısında 2 gol atarak da..." diyerek sözlerini sürdürdü.

"ESTONYA GÜÇ KAYBETMİŞ"

Estonya karşısında gösterdikleri performanstan da mutlu olduğunu söyleyen Hollanda'nın hocası, "4-0 kazanmamız çok normal bir sonuç. Estonya, geçtiğimiz yıllara göre güç kaybetmiş bir takıma sahip. Fakat, yine de deplasmanda böyle bir maç kolay değil." sözleriyle konuşmasını noktaladı.
Haber; Sporx.com dış haberler, Fotoğraf; Reuters
 SON HABERLER İÇİN AŞAĞI KAYDIRIN
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok