Sporx Logo
  Takımım Reklam kral oran Kral Oran   Puan Durumu   Haberler   Canlı Skorlar
Geri
İleri
Mario Balotelli: 'İspanya'ya gideyim mi?'

Mario Balotelli: "İspanya'ya gideyim mi?"

Adı Valencia ile anılan Mario Balotelli, sosyal medya takipçilerine transferiyle ilgili soru sordu.Adana Demirspor forması terleten Mario Balotelli, Instagram Hikaye bölümünde yaptığı bir paylaşımla transfer dedikodularını alevlendirdi. Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, deneyimli golcüyü satmak istemediklerini söylerken Mario Balotelli, Instagram hesabından bir transfer paylaşımı yaptı.

Instagram hikaye bölümünde İspanya bayrağı, futbol topu ve Mario isimini yan yana koyan oyuncu, takipçilerine, "İster misiniz?" yazarak transferini oylamaya sundu. İtalyan golcü, İspanya'ya transfer kararını takipçilerinin vermesini istedi. Takipçileri yüzde 85 evet oyu verdi.

MURAT SANCAK: "GİTMEK İSTEYEN GİDER"

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak da sosyal medya hesabından, "Yok bu gidiyor mu, yok bu geliyor mu vs. sorular soruluyor. Şunu ifade etmek isterim ki kim gitmek istiyorsa gider. Sözleşmesi devam ediyorsa teklif getirir, kulüp de uygun bulursa gider. Gidenin yerine en iyisini alırız. Gelecek olanı duyururuz. Hiç kimse vazgeçilmez değildir. Hele ki kulübün üstünde kimse olamaz. O yüzden siz rahat olun. Kulüp klişelerden ibaret değil. Değerleriyle, duruşuyla, davranışıyla kendini gösteren ve kurumsallaşandır." açıklamasını yaptı.--Haber reklamdan sonra devam ediyor--
ADANA DEMİRSPOR'DA 19 GOL 4 ASİST

Monza'dan Süper Lig'in yolunu tutan deneyimli golcü, Akdeniz ekibinin formasıyla geçtiğimiz sezon 33 maçta 19 gol, 4 asiste imza attı. Balotelli'nin Adana Demirspor'daki sözleşmesi 2024 yılına kadar devam ediyor ancak başarılı performansının ardından adı birçok kulüp ile anılıyor.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; AA
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Sporx Anasayfasına Dön