Mustafa Cengiz'den Tümer Metin'e tepki

Mustafa Cengiz'den Tümer Metin'e tepki

25.03.2020
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in Beşiktaş derbisinin ardından Süper Lig'in seyircisiz oynanmasına tepki göstermesiyle ilgili açıklama yapan Tümer Metin'e ilk olarak Merve Terim tepki gösterdi. Merve Terim'in ardından Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz de Tümer Metin'e gönderme yaptı.

Merve Terim, Tümer Metin'in "Fatih hocanın açıklamalarını şaşkınlıkla dinledim. Aslolan Galatasaray olduğu için böyle konuştu sanıyorum. Hayatta başka değerler olmadığı için böyle değerlendirdi diye düşünüyorum. Çok şaşırdım." sözlerine "Şu anda ortada yeterince ciddi bir sağlık durumu var mı sizin için?" diyerek yanıt verdi.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ise "Futbol yorumcularının sözlerini bana hatırlatmayın, ben kliplerini izledim, bu ayıp bir şey. Ağzımı bozmak istemiyorum. Devletimizin kanalında, bazı şeyler görüyorum, görünce kanalı değiştiriyorum. Sorumsuz, lakayit şeyler... Hocamıza saldırıyorlar, bana da saldırıyorlar. Bana saldırabilirler, Fatih Hoca'ya yapılan bu ayıp. Abdurrahim Bey'e de yapıldı. Testim pozitif çıksa, mutlu olacaklar var. Bu virüsü neredeyse Galatasaray'ın ve benim yaydığımı düşünüyorlar." açıklamasını yaptı.

Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Haber; Sporx.com, Fotoğraf; AA
 SON HABERLER İÇİN AŞAĞI KAYDIRIN
Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok