Ronaldo: 'Finalden önce uyuyamadım'

Ronaldo: "Finalden önce uyuyamadım"

15.05.2019
Brezilyalı efsane Ronaldo, verdiği röportajda yarı finalde A Milli Takımımızı eledikleri 2002 Dünya Kupası'ndaki bir anısını anlatırken, dikkat çeken ifadeler kullandı.

Almanya'yı 2-0 mağlup ettikleri final öncesinde uyumadığını kaydeden Ronaldo, "Yokohama'daki final öncesinde akşam 8'de parti vardı. Herkes yatağına gitti ve, 'Uyumak istemiyorum, kahretsin' diye düşündü. Konuşacak birini arıyordum ve Dida'yı buldum. O uyumak istiyordu, ben 'Benimle kal' dedim. O gece uyumadım ve Dida bir daha benimle kalmak istemedi" dedi.

"FRANSA'YA KARŞI PARIS'TE OYNAMAK ZOR"

Fransa'ya kaybettikleri 98 Dünya Kupası finali için de konuşan efsane isim, "98 Dünya Kupası benim en iyi turnuvam değildi ama savaştım ve oynamaya hazırdım. Böyle büyük turnuvalarda en iyi oyunculara karşı oynamak kolay değil. Özellikle de Fransa'ya karşı Paris'te oynamak zordu. Tüm stadyum maviydi" şeklinde mesaj verdi.

"HARİKA GOLÜ ANLATTI, BEN DEFANSTAYDIM DEDİ"

Barcelona'da oynarken Compostela'ya attığı harika gol ile ilgili komik bir anısını da paylaşan El Fenomeno, "Geçen hafta bir restorandaydım ve benden biraz büyük bir çocuk yanıma gelerek o golü hatırlattı. 'Ben de oradaydım' dedi. "Aaa, bu harika" dedim. "Harika değildi, ben defansta oynuyordum" cevabını verdi. Bu gerçekten eğlenceliydi" diye konuştu.

Valladolid'in başkanı olan Ronaldo, diğer başkanlardan farklı olduklarını söylerken, "Diğerlerinin sahip olmadığı bir şeye sahibim çünkü ben oynadım ve oyuncuların ihtiyacı olduğunda ne yapmam gerektiğini biliyorum" ifadelerini kullandı. 

 

Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Kaynak: Sporx.com


 SON HABERLER İÇİN AŞAĞI KAYDIRIN
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok