07:00 TRT Spor 2 Sabah Haber Bülteni (Diğer)
07:00 TRT Spor İlk Baskı (Diğer)
07:00 A Spor Sabah Sporu (Diğer)
09:00 TRT Spor 2 Günün Maçı (Açık Alan Hokeyi Kadınlar Süper Lig) (Diğer) Canlı
09:00 BeIN Haber Sabah Haberleri (Diğer)
10:00 TRT Spor Sabah Spor Bülteni (Diğer)
11:00 TRT Spor Spor Manşet (Diğer)
11:00 TRT Spor 2 Almanya - Sırbistan (Voleybol) Canlı
12:00 S Sport Plus Çeyrek Final 1. Maç (ATP Halle) (Tenis) Canlı
12:00 BeIN MAX1 B. Bencic - E. Alexandrova (WTA Berlin - Çeyrek Final) (Tenis) Canlı
12:00 A Spor Spor Ajansı (Diğer)
12:25 TRT Spor UEFA Euro 2020 (Maç Özetleri) (Futbol)
12:30 S Sport Plus 1. Antrenman Turları (Formula 1 - Fransa GP) (Motor Sporları) Canlı
13:00 TRT Spor Öğlen Spor Bülteni (Diğer)
13:00 NTV Türkiye - Bosna Hersek (Basketbol) Canlı
13:00 BeIN Haber Öğle Haberleri (Diğer)
13:30 TRT Spor 2 Günün 2. Maçı (Açık Alan Hokeyi Kadınlar Süper Lig) (Diğer) Canlı
13:30 BeIN MAX2 C. Vandeweghe - M. Bouzkova (WTA Birmingham - Çeyrek Final) (Tenis) Canlı
14:00 BeIN MAX1 G. Muguruza - A. Cornet (WTA Berlin - Çeyrek Final) (Tenis) Canlı
14:00 S Sport Plus Çeyrek Final 2. Maç (ATP Halle) (Tenis) Canlı
14:00 A Spor Gün Ortası (Diğer)
14:00 Smartspor Euro 2020 Günlüğü (Futbol)
14:00 TRT Spor Kupa Günlüğü (Futbol)
15:00 A Spor Spor Gündemi Transfer (Futbol)
15:00 Tivibu Spor Kupa Yolu (Futbol)
15:30 BeIN MAX2 D. Kasatkina - T. Martincova (WTA Birmingham - Çeyrek Final) (Tenis) Canlı
16:00 BeIN MAX1 M. Keys - L. Samsonova (WTA Berlin-Çeyrek Final)) (Tenis) Canlı
16:00 S Sport Plus Çeyrek Final 3. Maç (ATP Halle) (Tenis) Canlı
16:00 S Sport Plus 2. Antrenman Turları (Formula 1 - Fransa GP) (Motor Sporları) Canlı
16:00 TRT 1 İsveç - Slovakya (Futbol) Canlı
16:00 S Sport 2 Belçika - Slovenya (Basketbol) Canlı
16:30 BeIN Sports 4 Londra (Binicilik Royal Ascot Yarışları) (At Yarışı) Canlı
17:00 TRT Spor 2 Çin - Rusya (Voleybol) Canlı
17:30 BeIN MAX2 A. Potapova - O. Jabeur (WTA Birmingham - Çeyrek Final) (Tenis) Canlı
18:00 TRT Spor Kupa Günlüğü 2 (Futbol)
18:00 A Spor Ana Haber (Diğer)
18:00 Tivibu Spor Kupa Yolu Euro 2020 (Futbol)
18:00 S Sport Plus Çeyrek Final 4. Maç (ATP Halle) (Tenis) Canlı
18:00 BeIN Haber beIN Ana Haber (Diğer)
18:00 BeIN MAX1 J. Pegula - V. Azarenka (WTA Berlin - Çeyrek Final) (Tenis) Canlı
19:00 TRT 1 Hırvatistan - Çekya (Futbol) Canlı
19:00 Tivibu Spor Tivibu Ana Haber (Diğer)
19:30 BeIN MAX2 H. Watson - D. Vekic (WTA Birmingham - Çeyrek Final) (Tenis) Canlı
20:00 NTV Türkiye - Rusya (Basketbol) Canlı
20:00 S Sport NBA Günlüğü (Basketbol)
20:30 TRT Spor 2 Pendik Engelliler - Malatya BB (Futbol) Canlı
21:00 Tivibu Spor Kupa Yolu Akşam (Futbol)
21:00 A Spor Transfer Raporu (Futbol)
21:00 S Sport Kupada Bugün (Futbol)
21:00 TRT Spor Kupa Akşamı (Futbol)
22:00 TRT Spor 2 Türkiye - Hollanda (Voleybol) Canlı
22:00 TRT 1 İngiltere - İskoçya (Futbol) Canlı
22:00 Tivibu Spor Transfer Market (Futbol)
23:00 BeIN Haber Gün Sonu (Diğer)
23:00 A Spor Son Sayfa (Futbol)
23:45 Tgrt Haber Stüdyoda Futbol (Futbol) Tekrar
00:00 Smartspor Euro 2020 Gün Sonu (Futbol)
00:00 Tivibu Spor Kupa Yolu Gece (Futbol)
00:00 A Spor Euro 2020'de Bugün (Futbol)
00:00 TRT Spor Kupa Gecesi (Futbol)
00:00 Haber Global Şili - Bolivya (Futbol) Canlı
02:30 S Sport Atlanta Hawks - Philadelphia 76ers (Basketbol) Canlı
03:00 S Sport 2 WWE Smackdown (Diğer)
03:00 Haber Global Arjantin - Uruguay (Futbol) Canlı
Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok