Geri
İleri
Sporx'e ücretsiz abone ol, ilk bilen sen ol!
UEFA Avrupa Ligi'nde 3. hafta başlıyor
|| Son güncelleme
UEFA Avrupa Ligi gruplarında 3. hafta karşılaşmaları 19 Ekim Salı günü başlayacak.
Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki iki numaralı organizasyonunda, salı günü ve 20 Ekim Çarşamba birer, 21 Ekim Perşembe günü ise 14 karşılaşma yapılacak.
Bir puanla D Grubu'nun 3. sırasında bulunan Fenerbahçe, 21 Ekim Perşembe günü 19.45'te Belçika'nın Antwerp takımını ağırlayacak.
Topladığı 4 puanla E Grubu'nun zirvesinde yer alan Galatasaray ise aynı gün 22.00'de Rus ekibi Lokomotiv Moskova'ya konuk olacak.
Üçüncü hafta maçlarının programı (TSİ) şöyle:
19 Ekim Salı:
17.30 Celtic (İskoçya) - Ferencvaros (Macaristan)
20 Ekim Çarşamba:
21 Ekim Perşembe:
19.45 Fenerbahçe - Antwerp (Belçika)
19.45 Lazio (İtalya) - Olimpik Marsilya (Fransa)
19.45 Ludogorets (Bulgaristan) - Braga (Portekiz)
19.45 Midtjylland (Danimarka) - Kızılyıldız (Sırbistan)
19.45 Real Betis (İspanya) - Bayer Leverkusen (Almanya)
19.45 Rapid Wien (Avusturya) - Dinamo Zagreb (Hırvatistan)
22.00 Sparta Prag (Çekya) - Olimpik Lyon (Fransa)
22.00 Rangers (İskoçya) - Brondby (Danimarka)
22.00 PSV (Hollanda) - Monaco (Fransa)
22.00 Sturm Graz (Avusturya) - Real Sociedad (İspanya)
22.00 Napoli (İtalya) - Legia Varşova (Polonya)
22.00 Eintracht Frankfurt (Almanya) - Olympiakos (Yunanistan)
22.00 Lokomotiv Moskova (Rusya) - Galatasaray
22.00 West Ham United (İngiltere) - Genk (Belçika)
Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki iki numaralı organizasyonunda, salı günü ve 20 Ekim Çarşamba birer, 21 Ekim Perşembe günü ise 14 karşılaşma yapılacak.
Bir puanla D Grubu'nun 3. sırasında bulunan Fenerbahçe, 21 Ekim Perşembe günü 19.45'te Belçika'nın Antwerp takımını ağırlayacak.
Topladığı 4 puanla E Grubu'nun zirvesinde yer alan Galatasaray ise aynı gün 22.00'de Rus ekibi Lokomotiv Moskova'ya konuk olacak.
Üçüncü hafta maçlarının programı (TSİ) şöyle:
19 Ekim Salı:
17.30 Celtic (İskoçya) - Ferencvaros (Macaristan)
20 Ekim Çarşamba:
--Haber reklamdan sonra devam ediyor--
17.30 Spartak Moskova (Rusya) - Leicester City (İngiltere)21 Ekim Perşembe:
19.45 Fenerbahçe - Antwerp (Belçika)
19.45 Lazio (İtalya) - Olimpik Marsilya (Fransa)
19.45 Ludogorets (Bulgaristan) - Braga (Portekiz)
19.45 Midtjylland (Danimarka) - Kızılyıldız (Sırbistan)
19.45 Real Betis (İspanya) - Bayer Leverkusen (Almanya)
19.45 Rapid Wien (Avusturya) - Dinamo Zagreb (Hırvatistan)
22.00 Sparta Prag (Çekya) - Olimpik Lyon (Fransa)
22.00 Rangers (İskoçya) - Brondby (Danimarka)
22.00 PSV (Hollanda) - Monaco (Fransa)
22.00 Sturm Graz (Avusturya) - Real Sociedad (İspanya)
22.00 Napoli (İtalya) - Legia Varşova (Polonya)
22.00 Eintracht Frankfurt (Almanya) - Olympiakos (Yunanistan)
22.00 Lokomotiv Moskova (Rusya) - Galatasaray
22.00 West Ham United (İngiltere) - Genk (Belçika)
Haber; AA, Fotoğraf; AA
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Diğer Haberler
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.