100 saniye sonra güncellenecektir
MS İstanbulspor 0 | 1 Fenerbahçe
90 Karşılaşma sona eriyor. Maçın sonucu: İstanbulspor: 0 - Fenerbahçe: 1
90' Fenerbahçe takımında oyuncu değişikliği; Aatif Chahechouhe oyundan çıkarken Serhat Kot oyuna giren isim.
89' Fenerbahçe takımının ceza sahası ön çizgisine yakın bir noktada tehlikeli bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Giuliano geçiyor.
89' GOL Giuliano Fenerbahçe takımını öne geçiren golü atıyor.
88' İstanbulspor takımında Onur Ergün, sarı kart görüyor.
88' İstanbulspor takımında Onur Ergün faul yapıyor. Ceza sahasının önündeki bir noktada faul yapılan oyuncu Alper Potuk.
84' Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Zafer Şensoy ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
84' Eslem Öztürk ile İstanbulspor takımı köşe vuruşu kullanacak.
84' Kubilay Aktaş rakip yarı alanın ortalarında uzak mesafeden şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.
83' Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Zafer Şensoy ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
83' İstanbulspor takımı korner kullanacak.
81' İstanbulspor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Oğuzhan Berber çıkıyor ve yerine Onur Ergün oyuna giriyor.
76' İstanbulspor takımında oyuncu değişikliği; Muhammed Demirci oyundan çıkarken Aldin Cajic oyuna giren isim.
76' İstanbulspor takımında oyuncu değişikliği; Nemanja Kojic oyundan çıkarken Halil Çolak oyuna giren isim.
75' Bu dakikada Fenerbahçe takımı gole yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi sağ çaprazdan gören bir noktadan çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor.Şutu çeken isim Samed Karakoç
74' İstanbulspor takımının ceza sahasının hemen dışındaki bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Wellington Nascimento geçiyor.
74' Mauricio Isla ile Wellington Nascimento arasındaki mücadele hakem tarafından faul gerekçesiyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Mauricio Isla. Ceza sahası yayına yakın bir noktadan İstanbulspor takımı oyuna başlayacak.
73' Fenerbahçe takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Fernandao çıkıyor ve yerine Giuliano oyuna giriyor.
71' İstanbulspor takımının yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruşu İstanbulspor adına Kubilay Aktaş kullanacak.
70' Eslem Öztürk, rakip ceza sahasına girmeden kaleye şut çekiyor, kaleci Carlos Kameni kurtarıyor.
70' Kubilay Aktaş, yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafede Fernandao tarafından faulle durduruluyor.
69' Rakip ceza sahasının sol köşesinde Alper Potuk için ofsayt bayrağı kalkıyor.
65' Yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu İstanbulspor adına Yalçın Kılınç kullanacak.
65' Yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada Kubilay Aktaş, Alper Potuk tarafından faule maruz kalıyor.
63' İstanbulspor takımında, orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Eslem Öztürk.
62' Nemanja Kojic, Martin Skrtel tarafından faulle durdurulduğu için İstanbulspor orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinden serbest vuruş kullanacak.
61' Mauricio Isla ofsayta yakalanıyor.
59' Ofsayt bayrağı Ali Dere için kalkıyor
59' İstanbulspor, Yalçın Kılınç ile serbest vuruş kullanacak.
59' Yalçın Kılınç, Fernandao tarafından faulle durduruluyor.
57' Fenerbahçe takımından Hasan Ali Kaldırım ceza sahasına orta yapıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
54' Fenerbahçe takımında, taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Mauricio Isla.
54' Mehmet Topal, Nemanja Kojic tarafından faulle durduruluyor. Fenerbahçe, taç çizgisine yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
52' Fenerbahçe takımında, korner bayrağına yakın bir noktada kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Hasan Ali Kaldırım.
52' Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Hasan Ali Kaldırım ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
51' Kubilay Aktaş ile Alper Potuk arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Kubilay Aktaş. Sağ köşe bayrağına yakın bir bölgede Fenerbahçe takımı oyuna başlayacak.
50' Aatif Chahechouhe rakip yarı alanın ortalarında uzak mesafeden şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.
48' Wellington Nascimento, yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafede Fernandao tarafından faule maruz kalıyor.
48' İstanbulspor takımının yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruşu İstanbulspor adına Wellington Nascimento kullanacak.
47' Fenerbahçe, Mehmet Topal ile yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden serbest vuruş kullanacak.
47' Mehmet Topal, yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafede Ali Dere tarafından faulle durduruluyor.
47' Fenerbahçe takımında, orta yuvarlağa yakın bir noktada kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Oğuz Güçtekin.
47' Aatif Chahechouhe, orta yuvarlağa yakın bir noktada Muhammed Demirci tarafından faule maruz kalıyor.
46' Hakem ikinci yarıyı başlatıyor.
45' Bu dakikada Fenerbahçe takımı gole yaklaşıyor ancak ceza sahası içi sağ çaprazından çekilen şut direğin az farkla uzağından auta gidiyor. Şutu çeken isim Alper Potuk
45' Fenerbahçe takımında Oğuz Güçtekin faul yapıyor.
45 Maçın ilk yarısı 0-0 sonuçlanıyor
44' İstanbulspor takımından Muhammed Demirci şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.
42' İstanbulspor, Wellington Nascimento ile taç çizgisine yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
42' Wellington Nascimento, Fernandao tarafından faulle durduruluyor. İstanbulspor, taç çizgisine yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
40' Hakem oyunu ofsayt gerekçesiyle bir kez daha durduruyor. Rakip ceza sahasının sağ köşesinde ofsayta düşen oyuncu Fernandao
39' Orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde Aatif Chahechouhe, Mehmet Zeki Çelik tarafından faulle durduruluyor.
39' Fenerbahçe takımında, orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Hasan Ali Kaldırım.
37' Ceza sahası içinde topla buluşan Nemanja Kojic, sağ çaprazdan vuruşunu yapıyor, kaleci Carlos Kameni kurtarıyor.
35' Yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden kazanılan serbest vuruşu Fenerbahçe adına Martin Skrtel kullanacak.
35' Nemanja Kojic - Martin Skrtel mücadelesinde hakem, İstanbulspor yarı alanının ortalarında kaleye uzak bir mesafede Fenerbahçe lehine faul kararı veriyor.
34' Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Oğuzhan Berber ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
34' Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Ali Dere ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
34' İstanbulspor takımı korner kullanacak.
33' İstanbulspor takımı Zafer Şensoy ile GOL fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahasının dışından kaleyi sol çaprazdan gören bir noktadan Zafer Şensoy tarafından çekilen şut çerçeveyi bulmuyor.
32' İstanbulspor, Zafer Şensoy ile köşe vuruşu kullanıyor.
31' Fenerbahçe takımının orta yuvarlağa yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Martin Skrtel geçiyor.
31' Martin Skrtel, Nemanja Kojic tarafından faulle durdurulduğu için Fenerbahçe, orta yuvarlağa yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
31' Ceza sahası içinde topla buluşan Fernandao, altıpas üzerinden vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.
24' Hakem sağ kanatta rakip yarı alanın ilk metrelerinde taç çizgisine yakın bir noktada bulunan Ali Dere için ofsayt bayrağını kaldırıyor.
23' Aatif Chahechouhe rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi karşısına alıp şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.
23' Ceza sahasının hemen dışındaki bir noktada kazanılan serbest vuruşu Fenerbahçe adına Aatif Chahechouhe kullanacak.
22' Alper Potuk, ceza sahasına yakın bir noktada Yalçın Kılınç tarafından faule maruz kalıyor.
22' İstanbulspor takımının orta yuvarlağa yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Kubilay Aktaş geçiyor.
22' Kubilay Aktaş, Mehmet Topal tarafından faulle durduruluyor. İstanbulspor, orta yuvarlağa yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
20' Fenerbahçe takımında oyuncu değişikliği; Yiğithan Güveli oyundan çıkarken Martin Skrtel oyuna giren isim.
17' Ceza sahası içinde topla buluşan Eslem Öztürk, sağ çaprazdan vuruşunu yapıyor, kaleci Carlos Kameni kurtarıyor.
14' Nemanja Kojic altıpas üzerinden şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.
14' Ceza sahası içinde topla buluşan Alper Potuk, penaltı noktası çevresinden vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.
13' Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Mauricio Isla ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
13' İstanbulspor takımından Mehmet Zeki Çelik sağ kanatta çapraz bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
12' İstanbulspor takımından Ali Dere sağ kanatta ceza sahası yan çizgisinden ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
7' Orta saha çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu İstanbulspor adına Kubilay Aktaş kullanacak.
7' Orta saha çizgisine yakın bir noktada Zafer Şensoy, Mauricio Isla tarafından faule maruz kalıyor.
4' İstanbulspor, Yalçın Kılınç ile yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden serbest vuruş kullanacak.
4' Muhammed Demirci, Oğuz Güçtekin tarafından faulle durduruluyor. İstanbulspor, yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafeden serbest vuruş kullanacak.
4' Yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden kazanılan serbest vuruşu İstanbulspor adına Oğuzhan Berber kullanacak.
4' Samed Karakoç ile Oğuzhan Berber arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Samed Karakoç. Yarı alanın ortalarından İstanbulspor takımı oyuna başlayacak.
Hakem, maçın ilk düdüğünü çalıyor ve maç başlıyor.
1' Ali Dere ile Aatif Chahechouhe arasındaki mücadele hakem tarafından faul gerekçesiyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Ali Dere. Taç çizgisine yakın bir bölgede Fenerbahçe takımı oyuna başlayacak.
1' Fenerbahçe, Hasan Ali Kaldırım ile taç çizgisine yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.


Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok