Geri
İleri
Sporx'e ücretsiz abone ol, ilk bilen sen ol!
Türk basketbolunda haftanın programı
Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi'nde 28, Türkiye Sigorta Türkiye Basketbol Ligi'nde ise 34. ve son hafta maçları yapılacak. Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde ise play-off final serisine devam edilecek.
Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, liglerde program şöyle:
Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi
20 Nisan Cumartesi:
13.00 Reeder Samsunspor-Bahçeşehir Koleji (Mustafa Dağıstanlı)
15.30 Fenerbahçe Beko-Darüşşafaka Lassa (Ülker)
18.00 Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket-Çağdaş Bodrumspor (Pamukkale Üniversitesi)
21 Nisan Pazar:
13.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Onvo Büyükçekmece Basketbol (Muradiye)
18.00 TOFAŞ-Pınar Karşıyaka (TOFAŞ)
20.30 Anadolu Efes-Türk Telekom (Sinan Erdem)
22 Nisan Pazartesi:
20.30 Beşiktaş Emlakjet-Galatasaray Ekmas (BJK Emlakjet)
Türkiye Sigorta Türkiye Basketbol Ligi
21 Nisan Pazar:
15.00 Konyaspor-MKE Ankaragücü Ikon Menkul (Selçuklu Belediyesi)
15.00 OGM Ormanspor-Bornova Belediyesi Karşıyaka (M. Sait Zarifoğlu)
15.00 Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor-Balıkesir Büyükşehir Belediyespor (Kocaeli Atatürk)
15.00 Esenler Erokspor-Gölbaşı Belediyesi TED Ankara Kolejliler (Başakşehir)
15.00 Fenerbahçe Koleji Novotel-Semt77 Yalovaspor (Fenerbahçe Metro Enerji)
15.00 Finalspor-Gaziantep Basketbol (Naim Süleymanoğlu)
15.00 Kapaklıspor-Sigortam.net (Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi)
15.00 Alagöz Holding Iğdır Basketbol-Pizza Lazza Haremspor (Iğdır Kazım Karabekir)
15.00 Mersin Büyükşehir Belediyesi-Çayırova Belediyesi (Edip Buran)
Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi
Play-off final serisi
20 Nisan Cumartesi:
15.00 YTR Gayrimenkul Bodrum Basketbol-Danilo's Pizza Bursa Ant Spor (Bodrum)
23 Nisan Salı:
15.30 Danilo's Pizza Bursa Ant Spor- YTR Gayrimenkul Bodrum Basketbol (Gemlik)
Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, liglerde program şöyle:
Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi
20 Nisan Cumartesi:
13.00 Reeder Samsunspor-Bahçeşehir Koleji (Mustafa Dağıstanlı)
15.30 Fenerbahçe Beko-Darüşşafaka Lassa (Ülker)
18.00 Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket-Çağdaş Bodrumspor (Pamukkale Üniversitesi)
21 Nisan Pazar:
13.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Onvo Büyükçekmece Basketbol (Muradiye)
--Haber reklamdan sonra devam ediyor--
15.30 Aliağa Petkimspor-Bursaspor İnfo Yatırım (ENKA)18.00 TOFAŞ-Pınar Karşıyaka (TOFAŞ)
20.30 Anadolu Efes-Türk Telekom (Sinan Erdem)
22 Nisan Pazartesi:
20.30 Beşiktaş Emlakjet-Galatasaray Ekmas (BJK Emlakjet)
Türkiye Sigorta Türkiye Basketbol Ligi
21 Nisan Pazar:
15.00 Konyaspor-MKE Ankaragücü Ikon Menkul (Selçuklu Belediyesi)
15.00 OGM Ormanspor-Bornova Belediyesi Karşıyaka (M. Sait Zarifoğlu)
15.00 Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor-Balıkesir Büyükşehir Belediyespor (Kocaeli Atatürk)
15.00 Esenler Erokspor-Gölbaşı Belediyesi TED Ankara Kolejliler (Başakşehir)
15.00 Fenerbahçe Koleji Novotel-Semt77 Yalovaspor (Fenerbahçe Metro Enerji)
15.00 Finalspor-Gaziantep Basketbol (Naim Süleymanoğlu)
15.00 Kapaklıspor-Sigortam.net (Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi)
15.00 Alagöz Holding Iğdır Basketbol-Pizza Lazza Haremspor (Iğdır Kazım Karabekir)
15.00 Mersin Büyükşehir Belediyesi-Çayırova Belediyesi (Edip Buran)
Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi
Play-off final serisi
20 Nisan Cumartesi:
15.00 YTR Gayrimenkul Bodrum Basketbol-Danilo's Pizza Bursa Ant Spor (Bodrum)
23 Nisan Salı:
15.30 Danilo's Pizza Bursa Ant Spor- YTR Gayrimenkul Bodrum Basketbol (Gemlik)
Haber; AA, Fotoğraf; AA
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Diğer Haberler
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.