Geri
İleri    
Haber Tarihi: 24.09.2023 15:25 - Güncelleme Tarihi: 24.09.2023 15:25

Sıla Doğu kimdir, kaç yaşında? Dilan Polat'ın kardeşi Sıla Doğu kimdir?

Magazin dünyasının önde gelen isimlerine güzellik uzmanı olarak hizmet veren Sıla Doğu kimdir? Dilan Polat'ın kardeşi Sıla Doğu kimdir, kaç yaşında? Dilan Polat'ın kardeşi Sıla Doğu kimdir?

Sıla Doğu kimdir, kaç yaşında? Dilan Polat'ın kardeşi Sıla Doğu kimdir?
Sıla Doğu, İstanbul Levent'e 3 yıl önce ablası Dilan Polat ile açtığı güzellik merkezinde kısa sürede tanınarak magazin dünyasının ünlü isimlerinin vazgeçilmez adresi haline geldi.
Sıla Doğu Kimdir?Sıla Doğu, güzellik uzmanı, dijital medya içerik üreticisi, girişimci, iş kadını ve fenomendir. Sosyal medyanın yakından tanıdığı ünlü isim Dilan Polat'ın ablasıdır. Can Doğu isminde bir de erkek kardeşi vardır. Dilan Polat ile birlikte İstanbul'da açtıkları güzellik merkezi bulunmaktadır.

Hayalinin oyunculuk olduğunu ancak ailesinin istemediğini, bu nedenle de kariyerine iş dünyası ile devam etmeye karar verdiğini belirtmiştir. Ablası Dilan Polat ile ticarete atılan güzel isim, açtığı güzellik merkezi ile kısa sürede ciddi bir başarı yakalamıştır. Oyunculuk hayal ediyordum ama oyuncuların güzellik uzmanı oldum açıklamasında bulunan Doğu, Şeyma Subaşı, Dila Tarkan, Aleyna Tilki, Nez Demir, Selin Ciğerci ve Eylül Öztürk gibi ünlü isimlerin güzellik merkezinin müdavimi olduğunu dile getirmiştir.

Sıla Doğu Adanalıdır. Aslen baba tarafından Adana İli nüfusuna kayıtlıdır. 1.75 cm boyunda ve 53 kilodur. 6 Mayıs 1996 doğumlu olan Doğu, 26 yaşındadır. Boğa burcudur. 2023 yılında Umre'ye giden güzel isim, yaptığı paylaşımlar ile de büyük ilgi görmüştür.
Haber ile daha fazlasına ulaşın:

SON HABERLER

Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok