06:00 FOX Şevkat Yerimdar (Diğer)
06:00 TV8 Oynat Bakalım (Diğer)
06:00 teve2 Güllerin Savaşı (Diğer)
06:35 TRT 1 Acemi Anneler (Diğer)
07:00 Star Tv Mesut Yar ile Bugün (Diğer)
07:00 Kanal D Sihirli Annem (Diğer)
07:15 TV8 8'de Sağlık (Diğer)
08:00 Show Tv Kendine İyi Bak (Diğer)
08:00 FOX İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat (Diğer)
08:00 ATV Kahvaltı Haberleri (Diğer)
08:00 TRT 1 Dr. Yerebakan İle Hayatın Ritmi (Diğer)
08:15 teve2 Akasya Durağı (Diğer)
08:30 TV8 Oynat Bakalım (Diğer)
09:00 Kanal D Neler Oluyor Hayatta (Diğer)
09:00 TRT 1 Türkan Hanım'ın Konağı (Diğer)
09:00 Beyaz Tv Söylemezsem Olmaz (Diğer)
09:30 TV8 Masterchef Türkiye (Diğer)
09:30 360 Doktorum Yanımda (Diğer)
09:45 Show Tv Yeni Gelin (Diğer)
09:45 Star Tv Demet ve Alişan'la Sabah Sabah (Diğer)
10:00 ATV Müge Anlı İle Tatlı Sert (Diğer)
10:45 FOX Çağla ile Yeni Bir Gün (Diğer)
11:00 teve2 Annem (Diğer)
11:00 Beyaz Tv Hayatta Her Şey Var (Diğer)
11:00 TRT 1 Benim Adım Melek (Diğer)
11:00 Kanal D Fatmagül'ün Suçu Ne? (Diğer)
11:00 360 Maksat Yarışmak (Diğer)
11:30 360 Akla Takılanlar (Diğer)
12:30 360 Seksenler (Diğer)
12:45 FOX Ali Yeşilırmak ile Dostumun Dünyası (Diğer)
12:45 Show Tv Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu (Diğer)
13:00 Beyaz Tv Zengin Kız Fakir Oğlan (Diğer)
13:00 ATV atv Gün Ortası (Diğer)
13:00 Kanal D Gelinim Mutfakta (Diğer)
13:15 Star Tv Gerçeğin Peşinde (Diğer)
13:30 TRT 1 Ezgi Sertel İle Fazlası Zarar (Diğer)
13:30 teve2 Asi (Diğer)
13:30 TRT Spor Menemenspor - Ankaraspor (Futbol) Canlı
13:45 FOX Temizlik Benim İşim (Diğer)
14:00 ATV Beni Bırakma (Diğer)
14:15 TV8 Doya Doya Moda (Diğer)
15:15 Show Tv Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme (Diğer)
15:45 TRT 1 Acemi Anneler (Diğer)
15:45 Beyaz Tv Kurtlar Vadisi Pusu (Diğer)
16:00 FOX Zuhal Topal'la Sofrada (Diğer)
16:00 Kanal D Yatıya Misafirim Var (Diğer)
16:00 teve2 Yaprak Dökümü (Diğer)
16:20 ATV Esra Erol'da (Diğer)
16:30 Star Tv Söz (Diğer)
16:30 360 Aileler Yarışıyor (Diğer)
17:15 TRT 1 Seksenler (Diğer)
18:30 Star Tv Star Ana Haber (Diğer)
18:45 Show Tv Show Ana Haber (Diğer)
19:00 ATV atv Ana Haber Bülteni (Diğer)
19:00 TRT 1 TRT 1 Ana Haber (Diğer)
19:00 FOX Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber (Diğer)
19:00 360 Ben Bilirim (Diğer)
19:00 Kanal D Kanal D Ana Haber (Diğer)
19:30 Beyaz Tv Sinema (Diğer)
19:45 teve2 Kelime Oyunu (Diğer)
20:00 TRT 1 Masumlar Apartmanı (Diğer)
20:00 FOX Baraj (Diğer)
20:00 Kanal D Hekimoğlu (Diğer)
20:00 TV8 Masterchef Türkiye (Diğer)
20:00 ATV Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (Diğer)
20:00 Show Tv Güldür Güldür Show (Diğer)
20:00 Star Tv Berlin Kaplanı (Diğer)
20:55 BeIN Sports 1 Shakhtar Donetsk - Real Madrid (Futbol) Canlı
20:55 BeIN Sports 2 Lokomotiv Moscow - Salzburg (Futbol) Canlı
21:00 360 Aileler Yarışıyor (Diğer)
21:00 BeIN Sports 4 Le Havre - Auxerre (Futbol) Canlı
21:00 BeIN MAX1 Paris FC - Sochaux (Futbol) Canlı
21:15 teve2 Yalan Dünya (Diğer)
21:15 Beyaz Tv Diriliş Ertuğrul (Diğer)
22:15 Star Tv Sol Yanım (Diğer)
22:45 BeIN MAX2 EA7 Olimpia Milano - ALBA Berlin (Basketbol) Canlı
22:45 BeIN Sports 3 Asvel Lyon-Villeurbanne - Panathinaikos (Basketbol) Canlı
23:00 360 Diriliş Ertuğrul (Diğer)
23:00 BeIN Sports 1 Atletico Madrid - Bayern München (Futbol) Canlı
23:00 BeIN Sports 2 Liverpool - Ajax (Futbol) Canlı
23:00 BeIN MAX1 Mönchengladbach - Inter (Futbol) Canlı
23:00 BeIN Sports 4 Porto - Manchester City (Futbol) Canlı
23:15 Show Tv Alev Alev (Diğer)
23:30 teve2 Galip Derviş (Diğer)
00:15 TRT 1 Gönül Dağı (Diğer)
00:15 TV8 Doğduğun Ev Kaderindir (Diğer)
00:15 FOX Zümrüdüanka (Diğer)
00:20 ATV Maria İle Mustafa (Diğer)
00:45 Star Tv Tekken (Diğer)
01:45 Show Tv Ramo (Diğer)
02:30 Kanal D Yatıya Misafirim Var (Diğer)
Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok