Geri
İleri    
Haber Tarihi: 28.11.2023 17:47 - Güncelleme Tarihi: 28.11.2023 17:47

Yılbaşı Programları 2024: İstanbul, Ankara, İzmir Yılbaşı Etkinlikleri

Yılbaşı dönemi geldiğinde sesiyle, yorumuyla, liste başı şarkılarıyla herkesi coşturan, gönüllere taht kurmuş ünlülerin yılbaşı programları, yılbaşı konserleri ve sanatçılı yılbaşı programları merak ediliyor. Peki Yılbaşında hangi sanatçı nerede? İşte 2024 İstanbul, Ankara, İzmir yılbaşı programları ve etkinlikleri

Yılbaşı Programları 2024: İstanbul, Ankara, İzmir Yılbaşı Etkinlikleri
2024'e girmemize günler kala herkes sevdiği ünlülerin yılbaşı programları için araştırmalara girişiyor. Yılbaşı gecesi pek çok ünlü sanatçı yılbaşı mekanlarında, yılbaşı otellerinde düzenlenen sanatçılı yılbaşı programlarında hayranlarıyla buluşuyor. Yılın bütün yorgunluğunu ünlülerin yılbaşı özel konserlerinde atmak isteyen kişiler yılbaşı zamanı sevdikleri sanatçıların yılbaşı konser programları ile yılbaşı eğlencesini unutulmaz bir anıya dönüştürüyor. Biz de bunun üzerine 'Yılbaşında hangi sanatçı nerede 2024?' sorusunun yanıtını haberimizde derledik. İşte şarkıcıların yılbaşı programları... 
YILBAŞI PROGRAMLARI 2024: İSTANBUL, ANKARA, İZMİR YILBAŞI ETKİNLİKLERİ
Yılbaşının 3 günlük tatil fırsatı sunması nedeniyle, bu yıl Kıbrıs ve Antalya'daki oteller olmak üzere termal ve kayak otellerde ünlü sanatçıların sahne alacağı konserli programlar hazırlandı.

Yılbaşı tatili, 29 Aralık Cuma günü mesai bitiminden itibaren başlıyor. Bazı oteller, 29 Aralık gecesi için de ünlü isimlerin sahne alacağı konser programları yaptı.

YILBAŞI GALASI

Birbirinden ünlü isimlerin konserleri ile hazırlanan yeni yıl gala programlarının dışında, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC), Akdeniz ve Ege sahilleri başta olmak üzere kayak merkezleri ve termal tesislerde canlı müzik, dans ve dansöz şovları, yeni yıl çekilişi ve özel yemek mönülerinden oluşan yılbaşı özel gala programları hazırlandı.
İstanbul, Ankara, İzmir yılbaşı programları ve etkinlikleri keşinleşince haberimizde yer alacak.. 

 
Haber ile daha fazlasına ulaşın:

SON HABERLER

Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok