Geri
İleri
Aron Gunnarsson: 'Türkiye, gerçekten iyi'

Aron Gunnarsson: "Türkiye, gerçekten iyi"

12.06.2019
İzlanda'ya Laugardalsvöllur'da kaybettiğimiz 2-1'lik maçın ardından ev sahibi ekibin Aron Gunnarsson çarpıcı açıklamalarda bulundu.İşte Aron Gunnarsson'un değerlendirmeleri:

"Türkiye, kendine güvenen bir ekip, ilk 3 maçı kazanıp buraya gelen bir ekip. İyi oynarsak, kendi oyunumuzu oynarsak, kazanacağımızı biliyorduk. Türkiye gerçekten iyi bir ekip. Türkiye ilk 3 maçta gerçekten çok iyiydi. Buraya özgüvenleri yukarıda geldiler. İlk mağlubiyeti biz yaşattık. Ayrıca, oynadığımız oyundan ötürü de mutluyuz."
TÜRKİYE'Yİ UYUTMAYA ÇALIŞTIK

"Savunma ve aramızdaki kollektif oyun mükemmeldi. Yüzde yüzümüzle oynadık. Biraz onları rahatsız ettik, uyutmaya çalıştık. Kendi oyunumuzu oynarsak kazanabileceğimizi biliyorduk."

ADANMLIŞLIĞI GÖRÜYORSUNUZ

"Geçen yıl bizim için iyi geçmedi, istediğimiz skorları alamadık. Kendimiz gibi değildik. İlk 2 maçta da iyi skorlar alamamıştık. Bu iki maç bizim için çok önemli hale gelmişti. Bu maçları kazanarak tekrar yarışa ortak olabileceğimize inanıyorduk. Adanmışlığımızı görüyorsunuz. Sonuçlar iyi değilse gelen eleştirileri kabullenebiliriz. Tıpkı, sonuçlar iyi geldiğinde övgüleri memnuniyetle kabul ettiğimiz gibi. Ancak, her türlü sonuç futbolun bir parçası. Bu takımın en önemli ve en iyi özelliği, bir takım olmasıdır. Biz takım olarak mücadele ederiz ve bunun sonucunda kazanır ya da kaybederiz."Haber; Sporx.com dış haberler, Fotoğraf; AA
 SON HABERLER İÇİN AŞAĞI KAYDIRIN
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok